Jump to content

WoW:TBC-Nova Rasa Alijanse???


SavKe

Koja ce biti nova rasa kod alijanse?  

49 members have voted

  1. 1. Koja ce biti nova rasa kod alijanse?

    • High Elves
      6
    • Goblins
      4
    • Naga
      4
    • Draenei
      13
    • some other...
      22


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- nage, draenei, josh nesto iz outlandsa - nema shanse, outlands ce biti 60+ area

outlands ce biti startna pozicija za belfove tako da je skoro 100% sigurno da ce i alijansina rasa tamo pocheti .. tako da glasam za draenei =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

outlands ce biti startna pozicija za belfove tako da je skoro 100% sigurno da ce i alijansina rasa tamo pocheti .. tako da glasam za draenei =)

Nop quel thalas ce biti pocetna pozicija , sto je u lordaronu , sto je severno od eastern plague lands ( znate tamo gde je put zagradjen ogromnim balvanima i kamenjem , to je put za quel thalas i tamo pocinju blood elfovi tako je recheno ) siguran sam da startna pozicija ( pa cak i neke potpuno nove rase biti u kalimdoru ) , sto je logichno da bi se postigao balans , dalje sto se tiche pandi i drenaia imaju potpuno iste shanse da udju u igru , a shanse su daleko od zanemarljivih . Mada ja lichno bi voleo neki novu rasu .

THx

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nije ti to losha ideja...Moguce je da ubace "cetvoronogashe" kao saveznike Nelfova...Na celu sa CotG :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa mozda i nisu trebali odma neku novu rasu,pre bi ishla neka nova klasa

ili mozda i bez klasa i bez rasa

:::Nove instance,da malo proshire mapu,kao shto je ovaj kontinent Outlands,to je dobro ali ovo sa rasama je previshe brzo,neprovereno i josh nesto SA BLOOD ELFOVIMA CE SVE DA USERU!!!!!!!!!!!!!!!----i oni su jednim delom ljudi,a to hordi ne treba

I ako je problem bila lepota ili "ruznoca",mogli bi da ubace neke malo mesnatije Undead-ove,da im promene izgled glave-lica i da ima daju drugo ime....

Link to comment
Share on other sites

ne samo to , sa takvim ( cetvoronoznim ) likovima bilo bi problema , kkao bi izgledali itemi na njima !!! nabs )>:)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Stvarno drajade otpadaju...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

to je i moja ideja bila isto.Posto si delom konj bolje da naucis da galopiras na 40 lvl-u ili sta ti ja znam.

jedino sto bi oprema izgledala malo cudno na njima ali mogli bi da smisle nesto :D.Ne znam Kinezi su za sada naveci favorit.

racial bonus:

geekness:farming and running speed increased by 100% for 3 days but 40% chance to die in process

Link to comment
Share on other sites

Maa bice izmishljeno neshto novo i nikada do sada vidjeno. Da li ste videli G od Gnoma pre beta verzije a ? I svi mislili shta li ce biti ???? Kad od jednom paf ! Eto malih pigmeja kako jashu svoje robo-chickene! Ili mozda ce se neko cudo, WoW saga je sasvim razvijena da moze da se desi bilo shta....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...