Jump to content

RTS za novu godinu


Lucky

Recommended Posts

Sad sam bas naleteo na Dnevnik 2, u kojem je izmedju ostalog bilo spike oko planova za novogodisnji program i narednu godinu. Pored Hichkoka, ponovnog prikazivanja crno-belih filmova i slicnih stvari, RTS ce za novu godinu gledaocima podariti nekoliko Korejskih hit filmova koje smo imali prilike da gledamo (ili za njih saznamo po nesto), bice tu recimo Old Boy, a ono na sta su posebno ponosni jeste SinCity, koji ce se emitovati kao svetska premijera ovog filma na nekoj od televizija. Ono sto ce obradovati posebno ivana, a onda i ostale fanove, jeste da krece i emitovanje Battlestar Galactica (sad, ne znam da li su mislili na novu ili staru, kapiram novu), i jos toga drugog.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam bas naleteo na Dnevnik 2, u kojem je izmedju ostalog bilo spike oko planova za novogodisnji program i narednu godinu. Pored Hichkoka, ponovnog prikazivanja crno-belih filmova i slicnih stvari, RTS ce za novu godinu gledaocima podariti nekoliko Korejskih hit filmova koje smo imali prilike da gledamo (ili za njih saznamo po nesto), bice tu recimo Old Boy, a ono na sta su posebno ponosni jeste SinCity, koji ce se emitovati kao svetska premijera ovog filma na nekoj od televizija. Ono sto ce obradovati posebno ivana, a onda i ostale fanove, jeste da krece i emitovanje Battlestar Galactica (sad, ne znam da li su mislili na novu ili staru, kapiram novu), i jos toga drugog.

Debela mesxina ipak odradjuje pos`o :)

Iskreno drago mi je sxto RTS ima opet najbolju prograsku sxemu, jbg. nostalgija ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

za galaktiku sam čuo (ladno nemeček odgovara na postove na rts forumu, bar je tada odgovorio), old boja sam gledao, tako da si mi ostao dužan neke sitne radosti.. koji još korejski filmovi?

Link to comment
Share on other sites

neki korejski film koji ima 2 dela, nisam chuo naslov :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mene su kupili Hičkokom. Ostalo i ne mora da bude dobro.

same here... mada bilo koje crno-bele filmove da pushtaju i ja sam super zadovoljan... kad se samo setim dobrih godina kad sam gledao xxxxx crno-belih filmova na Politici (u 16.00 chasova je bio termin kolko se setjam)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...