Jump to content

neredi u francuskoj...


Recommended Posts

bio sam bas zauzet ovih dana pa nisam pratio ni tv ni net, hoce li neka dobra dusa da objasni kakvo je sranje tamo desava i zbog cega, cujem popaljeno oko 2k automobila ranjeni murijasi pucnjava molotovljevi kokteli kamenice batinanje i sve te sitnice nama dobro poznate

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neka tri klinca su panduri savatali u krađi, pa ih jurili, a genijalci rešili da se sakriju u trafou. dvojica su poginula a treći je u bolnici sa žestokim opekotinama (bar je bio pre par dana, možda je u međuvremenu i on umro).

to je dalo povod za talas nemira u getoima na periferiji pariza, a kasnije su se proširili i na druge gradove. u njima žive pretežno crnci i arapi, nezadovoljni tretmanom koji dobijaju od nekadašnjih kolonijalnih gospodara..

Link to comment
Share on other sites

posle ovih nereda kurac cemo mi da gledamo francusku repku na chelu sa njihovim alzircima i senegalcima ;)))

ima da igraju samo Pires i Bartez :))

i Lebef ako dodje iz Katra :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja dok sam bio u parizu u par navrata 'nasi' francuzi su mi opisivali koliki je problem sa ilegalnim doseljenicima-muslimanima da je to ludilo zauzimaju cele kvartove kroz nekoliko godina i svi pizde zbog toga jer ne mogu da nadju nacin da to kontrolisuv (zvuci neverovatno, ali u prinicipu dodje jedan i povede svojih 12 zena i one se nakote za par godina kao pacovi)

a inace mi je jasno bilo koliko ih ne vole (alzirce, muslimane - crnce) jer ni jedan obojeni nikada nece dobiti neku visu funkciju, oni su uglavnom cistaci, majstori (mada im tu posao uzese ovi nasi :)) i tome slicno)

sta ce raditi? pojma nemam ali nece tako lako odustati od svojih nacionalnih obelezja koje su do sada furali, ja mislim da ce biti veeeelikih sranja tamo

bas cu da nazovem ovih dana prijatelje da ih pitam sta je i kako je

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bio sam 7 dana u Parizu i mogu vam reci da nikad ne bi ziveo tamo upravo zbog muslidza i crnaca. Reko nam je tamo jedan Francuz kako murija u neke krajeve uopste ne zalazi i da uvek ako i idu idu njih vishe(par kola i marica). Sto se tice nereda mislim da su oni samo trazili neki razlog da bi krenuli da prave sranja. Ko zna ko tu ima koristi od svega ovoga. Ne bi me cudilo da je to sve organizovano. JEste da je ovo na rasisitckoj osnovi tj. da ovi crnci i arapi smatraju da se francuzi ponasaju kao kolonijalna sila i dan danas(sto jeste tacno) ali isto tako nisu ni oni cvecke i to bash bash. I onda se ja setim nashi demoa. MMMM bezanje od murije. I miss it. :D

BTw

Nisam rasista ali samo sam u fazonu ne dodiruj me. Ko ciganu su... :_

Ko zna mozda ce da snime Mrznju 2.

Jel ima neko mrznju. Bash mi se gleda.

Edited by zEki

V

Link to comment
Share on other sites

Bio sam 7 dana u Parizu i mogu vam reci da nikad ne bi ziveo tamo upravo zbog muslidza i crnaca. Reko nam je tamo jedan Francuz kako murija u neke krajeve uopste ne zalazi i da uvek ako i idu idu njih vishe(par kola i marica). Sto se tice nereda mislim da su oni samo trazili neki razlog da bi krenuli da prave sranja. Ko zna ko tu ima koristi od svega ovoga. Ne bi me cudilo da je to sve organizovano. JEste da je ovo na rasisitckoj osnovi tj. da ovi crnci i arapi smatraju da se francuzi ponasaju kao kolonijalna sila i dan danas(sto jeste tacno) ali isto tako nisu ni oni cvecke i to bash bash. I onda se ja setim nashi demoa. MMMM bezanje od murije. I miss it. :D

BTw

Nisam rasista ali samo sam u fazonu ne dodiruj me. Ko ciganu su... :_

Ko zna mozda ce da snime Mrznju 2.

Jel ima neko mrznju. Bash mi se gleda.

Evo basx "lasxtim cd kraj sebe, ali bojim se da sam vec predodredio "Imortal" za gledanje vecxeras, jbg. mrzxnju sam gled`o 10-ak puta od toga sam isxao dva dana za redom u bioskop ;) i naravno ko josx voli da ga ganci ti eleganci "dodiruje" :)))))

Razgovaraju Mujo i Haso, i kaze Mujo: "Eh, sxto mi se ponovo ide u

Pariz..."

Na to ce Haso zacxudjeno: "Ponovo? Zar si ti nekada bio u Parizu?"

Mujo mu odgovara: "Ma nisam, ali i jucxe mi se isxlo..."

@topic

Bole me kurac basx za te pedercxice, evo im ga njihovo Kosovo pa nek crknu...isto ce da se desi svim tim pederima isto...i sxvabama (od turaka) i englezima (od indijaca i cxamuga) i Holandjanima (a njih nesxto pa bole :)))) i sxvedjanima (od nasxih:)))...setite se samo glasanja na Evroviziji :)))) Da ne zaboravim, takodje nisam rasista.

fml

Link to comment
Share on other sites

a sta njima ko brani ovde? jel to postoje neki nepisani zakoni da musliman ne moze na faks, da bude funkcioner...

i posle kazu nama da smo nacionalisti a u francuskom parlamentu je samo jedan crnac.

ali zato chamuga kad treba da trci za njihovu repku onda je dobar...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...