Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Devojka ce videti oko 3 danas, ili tako neshto. Kum koji ide u drugu smenu mi je poslao SMS da mi kaze da ima novi graf na shkoli i da je mnogo dobar, da svi komentarishu i tako to [:)]. Javljam reakciju uveche [:D].

to na 13oj ne bi izdrzalo ni sat vremena,odma bi ga okrecili ( :

inace,devojka ce ti otkinuti,provereno...

svaka cast...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

bio sam u teretani.

baš mi je prijalo posle poduže pauze bavljenje sportom.. svidela mi se i teretana, prostrana je, ima gomilu sprava od kojih polovinu nisam ranije video, nije gužva i ne smrdi (iako je u skloništu).. a devojka koja radi u njoj izgleda super, neću ništa pokušavati ali mogu da odmorim oči bar :)

posle jeo fantastični rižoto koji je keva spremila, sad sedim i razmišljam dal da idem negde večeras, prijalo bi mi al sam umoran..

Link to comment
Share on other sites

nedelja polako prolazi, 3 down 3 to go.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to na 13oj ne bi izdrzalo ni sat vremena,odma bi ga okrecili ( :

inace,devojka ce ti otkinuti,provereno...

svaka cast...

Znam za 13. [:)] Ali nasha shkola je skroz isharana svim i svachim (najvishe glupim stvarima [:D]). Shto se reakcije tiche, bilo je to ovako. Izashao sam na taj odmor i sad chekam da dodje i da vidim reakciju, i vidim kako dolazi, ide prema grafitu, u trenutku ga izvali, staje, gleda gleda, ne veruje [:)]. Onda je doshla do mene, zagrlila me i rasplakala se. Kaze da nikad nishta originalnije i bolje nije dobila. Blago, jako blago recheno odushevila se. Domi, ne znam shta da ti kazem, dugujem ti BIG TIME. Inache, i uopshte u shkoli ljudi bash extra reaguju, kazu da je najbolji graf na shkoli trenutno itd...slike cete dobiti kad izvalim gde da kachim iste od po 1.3 MB. Anyone?

Link to comment
Share on other sites

green, smanji slike, to možeš u svakom drugom programu.. kapiram da imaš bar nešto za pregled, tipa acd see..

inače, drago mi je što se devojčici dopalo i što misli da je originalno (mada, nikad ne veruj ženskim suzama!), ali rođendanski grafit je bila nova fora otprilike kad je tvoj ćale muvao tvoju kevu :)

Link to comment
Share on other sites

Uf ... danasnji dan je bio jedan od onih u kojima u podne pomislim "covece, mora da vec ima pet", pa se prijatno iznenadim kad vidim da je 12h. Ono, ustao sam nesto ranije, pa isao do grada, pa onda pokupio neke potvrde, pa se spustio oko 10h dole do GSPa po markicu. Onda sam video koliki je red, i sto bi rekao moj tjale "zapljunuo se" i otishao. Imam u glavi ideju da sutra ustanem u 6h i da vec oko 7h najkasnije budem tamo medju prvima, izvadim sta imam i da ne cekam toliku guzvu. Onda sam posle toga bio do redakcije, platio zakup, pa nesto isao do zemuna, ispratili neku koleginicu koja menja posao, pa onda do Bardove na promociju nekog softvera, pa opet do redakcije da pokupim nekakve fajlove, onda do babe na pasulj (uf!) i konacno stigoh kutji na chaj i odmaranje. Sad da bacim pogled na neku epizodu Simpsonovih sto sam dobio, i onda 24 pa na spavanje, treba ustati u 6 ;))

A inache nista, nije pitala bios danas, izvukao sam se, jedino sto moram do sutra da procitam "Vreme smrti" a knjigu sam nabavio tek juche! Da nema neko slucajno film?

Link to comment
Share on other sites

ali rođendanski grafit je bila nova fora otprilike kad je tvoj ćale muvao tvoju kevu :)

tipa taj rad ;>.

uradio sam jedne godine. kad sam se lozio na graff making. na glavnoj posti na dedinju.

pise

"lil m" (za one sa jeftinijim ulaznicama, "little M").

ali to e uvek kul. te akcije. jer cak i da se ne svidi nekome ti se osetis ekstra. jer si se potrudio.

tako da. keep it real zeleni ;>.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...