Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Znachi popizdeo sam , otishao sam u frizerski salon u zelji da napravim neku novu frizuru , i imao sam u glavi kako ocu , uglavnom neka frizura slicna tarzanki , ali nije tarzanka , uglavnom objashnjavam ja njoj i kao ok sve...Uglavnom 30 min posle ja imam tarzanku i to onu shabanku najgoru -.- , onu kec sa strane ,gore i nazad brdo kose , i sad idem do druga da me doradi aaaaaaaaaa.

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

Zato se ja uz pomoc 2 ogledala shisham sam. I uvek ispadne onako kako zhelim. [:D][:D]

@topic:

Ustao lagano, sad na doruchak...lep je dan danas.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio sam nagroblju zbog nekog bangavog pomena i smrzo se kao picka. Dodushe malo me je ugrejala mrznja kada sam video da je isto zbog pomena na susedni grob dosla i ona borka pavicevic, koja je izgleda ortak sa Aleksandrom sostarom, posto su se napricali uz cigaru ko da su na "jebi si mater". i tako...

ga051119.gif

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ustao.. bacio hejt mejl ex-ex ribi... sinoc naleteo na ex devojq, ispricali se kao nikad...

sad cirkam kuvanu rakiju, pijuckam kafu.. i spremam se za celodnevno igranje... btw, kazu moji da je krenuo sneg.. da je od jutros 2x padao, onako slabo... cool :)

btw skroz se istopio dok sam ustao...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

bila sinoc na nekoj zurci kod devojke iz skole u kabareu...juuu,kako je tuzno kad ti mozak prsne u 18 godina...

13. gimn?

Danas doshao kuci oko 7-8, spavao do 14-15, uchio neshto, sad cu opet malo da spavam, pa oko 23 na Xerox & Illumination...bash mi se ide. Posebno jer sam konachno nagovorio devojchicu da ide sa mnom na psy...bice joj chudno, jaaaako chudno [:D]. Nema veze...

Link to comment
Share on other sites

Jebesh mi sve ako ikad vishe udjem u kladionicu... Znachi na 5 tiketa popadam sve zbog jednog para... A on mi kvota 1.3... Jao bozhe poslednje pare dam za taj shit... Odoh da se ubijem... I da proverim rezultat, poshto je 89' min, ali nema shanse da bash sad daju gol...

Link to comment
Share on other sites

e jebote na 5 tiketa stavljas isti par kvota 1.3?

pa ko te jebe.

enivejz.

bio na fudbalu jutros.

ortak mi zavuko lakat u nos. curela mi krv ;>.

znaci. mrzim taj bol.

doso kuci jeo. idem negde do grada na pice.

trazim neki dobar link za nfs:mw. (po mogucstvu da nije torrent).

i tako.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Brate uchilo se...ali izgleda da kod nekih smradvo od profesora to ne vredi..jbga...

@green...kapiram da ce biti dojajno...ups...tek sam sad lepo procitao da su izraelci ispalili...svejedno...lepo se provedi i nemoj da sedis na hladnom betonu! :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...