Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kooooonachno zavrshio seminarski...

Otpadoshe mi ochi...sva sreca pa je bilo vishe c/povanja a manje kuckanja. :))

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

^^Jebo te Ch1zra, gotivim te a bicu primoran da te stavim na ignore.

Stalno nesto kukas! :(

Kod mene standardno, svo vreme trosim na ovu akciju.

Pojavljuju se tu razne opcije, javljaju se rodjaci koje nisam u zivotu upoznao i sve mi je to skroz simpaticno.

Prosetao sam se danas do skole.

Lik u basu me mnogo cudno gledao.

Mozda je video negde celu pricu pa se iznenadio sto nisam u nekoj bolnici na nekom aparatu ili tako nesto, umesto sto se sutiram sa Ajkulicom po GSP-u. :)

U skoli je napravljen pravi stab.

Uvek ima:

neko ko se javlja na telefon,

neko ko licno prima ljude da daju donaciju,

neko ko salje faxove,

neko ko telefonom zove i trazi pomoc...

Odusevili su me, bas su se zauzeli za mene.

Konacno poljubih naj drugaricu, sutra (tj. danas) dolazi kod mene na reprizu... :)

Idemo dalje! :)

Link to comment
Share on other sites

jesi dobio isusa na tostu?

Ne ali sam dobio oblik drzave Srbije!!1 Zamisli koliko kesha ce da padne kad to uvaljam na eBayu? Posle toga prodajem praznu kutiju za PSP i jednog RHHera po slucajnom odabiru na period od dva dana!

Nikad čuo. Zajebali su te. 

Nemoguce? Pa i ja znam da je KENO prava marka ... pa na trzistu azerbejdzana su poznatiji nego BEKO ili VORTEX.

Konacno poljubih naj drugaricu, sutra (tj. danas) dolazi kod mene na reprizu... :)

A jel to ona iz priloga sa Dnevnika? :)) Inache ne daj se, samo glavu gore, vidis da se ljudi organizuju na sve strane. Ono, imaces vise radnika-pomagaca-volontera nego sto ih ima Delta Holding, a tu mora nesto dobro da ispadne :)

Dos'o kuci, umoran od sportskih aktivnosti, moram da negde odem na masazhu, mislim da bi se ljudi oduzeli kada bi videli koliko sam stegnut i treba mi opustanje tog tipa. Sad cu da spavam, pa na ono rano ustajanje spomenuto iznad.

Link to comment
Share on other sites

ajoj blejo sinoc celu noc i ne otidoh u shkolu zbog toga, kako sam krenuo bice i danas isto :( jbga shta da se radi insomnija chini svoje :S

posle idem do ortaka da skenira moj game card pa da poshaljem blizzu, pa nek se nose u 3PLM ako mi ni tad ne vrate wow acc :P

ahh kad samo pomislim kako cu tek da se je*em za par godina kad josh bude teze ici u shkolu, ovako je samo idi, vrati se, posle cu morati chak i da uchim da bi proshao, ne valja, ne varalja ni malo, smislicu ja sebi neshto posebno, pa nek mi se svi sagnu :)

za lakija, ovo najbolje pomaze :]

Massage%20for%20Lovers.jpg

odoh na dvochasovno spavanje aj poz :P

Link to comment
Share on other sites

ustao kako ja uvek ustajem...ali gledao kornjache i smejao se 20min a sad na projektovanje pa da spavam..

veceras mozd u gaysment ili demiju samo da se klima glava...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Ne ali sam dobio oblik drzave Srbije!!1 Zamisli koliko kesha ce da padne kad to uvaljam na eBayu? Posle toga prodajem praznu kutiju za PSP i jednog RHHera po slucajnom odabiru na period od dva dana!

Dok ti to samo okacis na ebay, drzava ce opet promeniti granice :)

zurim na ispit, nemam vremena da se raspisujem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

- Juce bio sa ortacima na pivu u bloku pa smo bacali neke spike oko zimovanja. Ono svako vuce na svoju planinu jedan bi nataru jedan bi na zlatibor jedan na kop itd :) pojma nemams ta ce od toga svega biti.

- Pih nemam da podelim nikakvu geek-avstinu sa vama danas, u frci sam nesto ovih dana pa slabije sedam za komp, razumecete me vi :)

- Juce bio kolokvijum jujujuju ono bilo je dosta teze nego sam planirao tako da nisam bas siguran da sam se proslavio, tako mi je to kada volim da "varam" fax sa drugim knjigama [:)]

Link to comment
Share on other sites

@ noodle

be cool... just a faza... ;]

dolazi zima, pa ono.. skenj :P

@ topic

ustao.. ortak me cima da idemo do grada... sto da ne.. taman da vidim sta sve ima.. nisam bio da se prosetam zrenjaninom ne pamtim (ustvari pamtim.. kad je bio stud kred, ali onda su mi samo pare bile u glavi, pa nisam nista video :P)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Vec 3 dana za redom ustajem k'o vampir da bih ishao na izlozbu. Juche mi josh nije radio lift u zgradi...

Sutra cu valjda kao chovek da se naspavam, a onda moram da jurim avionsku kartu. Usput chitam knjige o trudnoci [:D], chisto da znam shta mi je sa zenom.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

trebao sam pre pola sata da krenem na faks, ali mi se animacija (quicktime VR za one koji se razumeju) arhitektonskog koncepta oduzila... i eto tako, barem sam se danas lepo naspavao, i ako kane neka para danas idem veceras na rhh. Necu ici u novi sad sutra, sa devojkom, zbog neke iznenadne predaje rada na faksu. Ali ok, ne srdim se ja, ako nista drugo, onda barem zbog toga sto sam sad lepo ruckao...

E da, garfild je danas bio dobar. Onako jeziv...

ga051118.gif

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...