Jump to content

playlist.


byp_

Recommended Posts

Marchelo -Suze(feat. Edo Majka)

preslusao sam od marcela oba albuma i skapirao sam samo dve pesme koje su onako kul.ova i sa viklerom-otkucaj

nekako mi se ne svidja njegov "flow" ali ima dobre tekstove,pa tu i tamo to lepo ispadne pokoja pesma kad se ukombinuje sa nekim

Edited by badnick

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Kubb - Wicked Soul

Videh da je "hot" ili sta vec na muzickim kanalima, pa cete je lako naci ako vas zainteresuje. Po meni potpuno opustena stvar, bash pitka i onako, kakve ja volim, kad ujutru ustanem recimo, da pustim da sviraju :)

Link to comment
Share on other sites

The Killers - Smile like you mean it.

[Hot Fuss/2004]

dobra pesma. strasan album. mr brightside. somebody told me. all those things that ive done. itd.

naravno alternativa (or somethin) je u pitanju. jaka gitara. britpop fazon. odlicno.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

dobra pesma. strasan album. mr brightside. somebody told me. all those things that ive done. itd. naravno alternativa (or somethin) je u pitanju. jaka gitara. britpop fazon. odlicno.

Jes, dobri su oni, bilo priche oko najalbuma 2005. pa su spominjani ... i nije mi jasno sto ce u drugom albumu (ako su tacne price po netu) da se okrenu nekom drugom zvuku i odbace tu alternativu/indie/britpop/w/ever ;) kao, smorilo ih da ih porede sa franc ferdinandom :>

Kubb - If I Can't have you

Nisam u fazonu da preporucujem ovu stvar, ako niste skinuli prethodnu, nego kao preslushavam album, nadjoh se u ovom topicu, pa da ne ostane kao offtopic :)

Link to comment
Share on other sites

meni su licno oni bolji od franca.

neam pojma.

takvi bendovi obicno ne potraju dugo.

u tim nekim mainstream vodama.

Ma ja ih, osim pocetne konstatacije u fazonu "u vidi, britanci" ;) nisam dalje poredio nisakim jer su na neki nacin, posebni. I mislim da bi bila prava steta da promene kurs i predju u neke tipicne dz dz ili gitarske bendove USA podneblja. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

The Streets - Method Man - Party(feat. Teddy Riley)

neki mixtape skinuli valjda ortaci kad su bili.blah bas sam se ponadao novom albumu streetsa

sve u svemu nije losa stvar

album streetsa treba da izadje uskoro.kapiram da ce biti govno nevidjeno.novi singl je tolko jadan da nemam reci.a nekad je bio kul

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Hard Dance Experience Feat. Moco - Zookey (Super Dance Remix)

Dobri stari Zookey :) u electro/techno fazonu dizhe i mrtve na noge sa veoma dobro-poznatom zookey melodijom :) i produzhenim vokalom u fazonu: "Liiiiiiiiiiiiiiffffffffffffftttttttttt yooooooouuuuuuuuurrrrrr lllllleeeeeeeeegggggg uuuuuuuuuppppppp!"

Ako nekom trebaju ove pesme sa mog playlista neka mi javi :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

+ ubedljivo najmocniji i najlegendarniji cover ikad :D.Inache taj cd i somewhere far beyond su prvi metal cd-ovi koje sam uzeo pre jedno 6 godina (nije bilo nightwisha pa mi prodavac uvalio) i jedno godinu dana mi se uopste nisu svidjali.Smatrao sam da je vokal previse agresivan [:D]

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Angra - Rebirth (2001)

B00005QZC6.01.LZZZZZZZ.jpg

Album u celini nije kao recimo zadnji, ali zaista ima nekih fantastičnih pesama. Recimo naslovna numera "Rebirth", fantastična kombinacija akustičnih gitara, stila pevanja ko u katoličkim crkvama i električnih gitara u pratnji pozadinskih gudačkih instrumenata. Čista jebena umetnost, ko ka

Edited by voodoo^nbgd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...