Jump to content

Partizan Euroleague


Formica

Recommended Posts

Partizan je doziveo novi debakl ove sezone od Orteza porazom od 25 razlike.

57-82

mozda jeste glupo ali ako nisu Ortez mogli da dobiju mogu da zamislim shta ce da urade protiv jachih protivnika, imajuci u obziru da je ortez u gornjoj granici evropskog proseka.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Partizan je doziveo novi debakl ove sezone od Orteza porazom od 25 razlike.

57-82

mozda jeste glupo ali ako nisu Ortez mogli da dobiju mogu da zamislim shta ce da urade protiv jachih protivnika, imajuci u obziru da je ortez u gornjoj granici evropskog proseka.

Ajde da ne ispadne da sam dosxao da jedem krofne na sahrani svog neprijatelja :)))

Ne znam cxemu visxe ta ocxekivanja da cemo da uradimo nesxto u klupskom basketu, vreme evropskog partizana i jugoplastike je davno prosxlo vreme...igracxi odlaze josx kao zxutokljunci niko se ni ne trudi da ih zadrzxi tj da dresxi kesu, a realno visxe ni priliv kvaliteta nije na nivo, treneri takodje... svi koji nesxto vrede su otpalili...i sxta nam je ostalo...po koji veteran ili nesretnik koji nije uspeo potpisxe ni za koga i mladi igracxi nedovoljnog kvaliteta da naprave nesxto...mada je jebi ga tesxko kada ti klub rsne sa toliko razlike i to od ekipa koja nije basx iz samog vrha evropskog basketa...e da ne zaboravim a ljudi koji su hteli nesxto da naprave kao npr. Divac i Danilovic proterani su kukom i motikom...trenutno smo na margini juro basketa :(((

fml

Link to comment
Share on other sites

Ajde da ne ispadne da sam dosxao da jedem krofne na sahrani svog neprijatelja :)))

Ne znam cxemu visxe ta ocxekivanja da cemo da uradimo nesxto u klupskom basketu, vreme evropskog partizana i jugoplastike je davno prosxlo vreme...igracxi odlaze josx kao zxutokljunci niko se ni ne trudi da ih zadrzxi tj da dresxi kesu, a realno visxe ni priliv kvaliteta nije na nivo, treneri takodje... svi koji nesxto vrede su otpalili...i sxta nam je ostalo...po koji veteran ili nesretnik koji nije uspeo potpisxe ni za koga i mladi igracxi nedovoljnog kvaliteta da naprave nesxto...mada je jebi ga tesxko kada ti klub rsne sa toliko razlike i to od ekipa koja nije basx iz samog vrha evropskog basketa...e da ne zaboravim a ljudi koji su hteli nesxto da naprave kao npr. Divac i Danilovic proterani su kukom i motikom...trenutno smo na margini juro basketa :(((

mogu samo da dodam da su u vreme evropskog Partizana i Jugoplastike, i bilo kog kluba iz bivshe SFRJ, ostale lige u Evropi bile znatno slabije... sad svi igraju basket. Ne samo da smo mi jadniji vetj su i drugi jachi. :/

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno. Smeshno je porediti vreme kada je Boston tukao nashu reprezentaciju 40 razlike iz zajebancije sa danashnjim vremenom kada Maccabi recimo dobije NBA klub...

Kosharka je skroz drugachija i u odnosu na 1995. a ne vremena Jugoplastike...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Idem i na zvezdine tekme, kao i svake godine, i moram reci da ce nas zvezda bez problema dobiti ove godine ako za domacu ligu ne dovedemo nekog stranca koji ce imati ulogu kao Stepp proshle sezone...

Od oslanjanja na Luku i Tripka necemo dobiti nishta osim katastrofalne odbrane...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Idem i na zvezdine tekme, kao i svake godine, i moram reci da ce nas zvezda bez problema dobiti ove godine ako za domacu ligu ne dovedemo nekog stranca koji ce imati ulogu kao Stepp proshle sezone...

Od oslanjanja na Luku i Tripka necemo dobiti nishta osim katastrofalne odbrane...

apsolutno se slazem... jer Brown je sasvim prosecan igrach, mnogo je sporiji nego prosli put kada je igrao za nas, cist prosek.

Nepotrebno je reci kakav nam stranac treba...

@Bartuc

ep1c-ov post je totalno glup i ne doprinosi rapravi... znas sta ti je ciniti :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Realno, neka se dopisuju deca... Nemaju kredita za sms, a vidjanje u shkolici im izgleda nije dovoljno...

U svakom sluchaju, nije problem u Brownu, njegovim vracanjem sam zadovoljan, chovek zna Vujoshevicev sistem (chitave dve akcije, ali nemojmo o tome), problem su nashi starteri Luka i Tripko koji su gori i gori iz mecha u mech, idu toliko nisko da me ponekad shokiraju...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ali kad vidim Lukinu odbranu totalno popizdim... jednom cu tako da se proderem onom halom da je to chudo, nego me blam onih cheerleadersica... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kolko god partizan u basketu bio losh, zvezda je josh loshija, i to je chinjenica.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali kad vidim Lukinu odbranu totalno popizdim...

Nisam planirao ovu izjavu, ali Luka je ove godine malo bolji od Tripka u odbrani...

nego me blam onih cheerleadersica...

Znachi, ti definitivno nisi onaj shto je vikao na ortaka iz ozvuchenja da pusti Marsh na Dirnu na mechu protiv Zagreba... :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Nisam planirao ovu izjavu, ali Luka je ove godine malo bolji od Tripka u odbrani...

Znachi, ti definitivno nisi onaj shto je vikao na ortaka iz ozvuchenja da pusti Marsh na Dirnu na mechu protiv Zagreba... :D

eh ja tripka vise ni ne gledam... znachi od njega ako nesto dodje[neki kos] dodje ako ne...

od Luke sam mnogo ocekivao... popravlja se ali to nije dovoljno

hehehe nisam... ali ako Luka nastavi da igra onako mislim da cu morati da pocnem da se derem...

ali onaj lik protiv mislim Voshe shto se drao ko nenormalan je show... znachi vidim lika 2 dana posle tekme bleyi u busu onako buljav u istom duksu :)) a ja tipa- "koji ces ti k...c ovde?"

a videh ga i na mecu Vosha-Hemofarm tako da je jasno za koga navija :)

a Brown danas na Slaviji... vozi neki jeep i u njemu zena i petnaestoro dece :)

koliki je jeep, parkirao se a ne moze da izadje... :) ono, krene pa naglo ukoci, pa ponovo a deca u kolima -

glava napred --------->

glava nazad<------------

totalno sam se iskidao od smeha... :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Mislish za Zeku, profesionalnog navijacha Reflexa? :)

chovek je koma... [:D]

veceras protiv shtrasnog nam Montepaskija

jutros pre shkole slusam neki tjurku sa RTSa cita "veceras Partizan igra protiv Monte... Mon... Montpas... kija" eeee 'bem ti novinarstvo

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

izgubismo brate...

koliko chovek moze da popizdi zbog dva idiota...

ali ok... zonu bih igrao 3x bolje a kos bi jedno 2x bolje pokrio od Perovica...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...