Jump to content

Partizan Euroleague


Formica

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iako mi je malo smeshan taj Nedzad Sinanovic, po meni Real, a i mnogo ljudi tako misli, Real ima najbolje mlade igrache u Evropi uz Buducnost... Dakle, sa te strane je dobro odradio posao...

Rakochevic nije promashaj, jebi ga, povredjen je bash dosta ove godine...

Ekipa sa njim i bez njega nikada ne moze biti ista naravno...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ekipa sa njim i bez njega nikada ne moze biti ista naravno...

Naravno, moze da bude samo sa gora njim

Licno mislim da se Maljkovic zajebao, zato shto je imao mogucnost da bira kog ce beka da dovede, a on je izabrao jako dobrog individualca... evo vec sam poceo da mudrujem.

Elem, nikako da mi udje u glavu kako to da nijedan(generalizacije nikada nisu tacne!) - skoro nijedan tim sa Igorom u ekipi nije uradio nista ozbiljnije... kako to?

Ko je pratio ACB ligu prosle sezone znace o cemu pricam:

Real je dosao u BG i cini mi se da je tada Maljkovic izjavio da je kasno ddosao i da je skrpio ekipu, i osvojio je titulu te(prosle) godine.

Tada je Rakocevic igrao u Pamesi, koja i pored odlicne ekipe, ako se moze reci odlicna ali po kvalitetu igraca je zasluzila bar da igra 1/4 finala, ali nije uspela da udje u play-off.

Ove godine je Avdalovic dosao u Pamesu, i Pamesa je posle 14 kola(nisam siguran ali mislim da je 14) 4. na tabeli najjace lige u Evropi.

A Real sa Rakocevicem 10. na tabeli.

Svaka cast momku za tehniku, driblinge, brzinu, ulaz i shta god jos ima. Ali prica da je Dule zajebao stvar zato shto je vodio Avdalovica umesto Igora mi je preko glave. Takodje, od prica da je on jedini igrao srcem ove godine i prosle za reprezentaciju mi je muka. Nemoj sada neko da mi kaze da ovo pricam zato shto sam Grobar ili tako nesto, jednostavno choveka sam ja licno hvalio dok je igrao na Olimpijadi... ali posle odredjenog vremena pracenja njegovih rezultata dosao sam do ovog zakljucka.

Hvala na utrosenom vremenu.... nadam se argumentovanom odgovoru..... :)

poz

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Neznam zasto ti neko ne bi odgovorio da pises to samo zato sto si grobar kada to i tako deluje!!!Tvoja zelja da ovo dokazes se ne razlikuje od zelje 99% grobara da dokazu da je Zigic los fudbaler.

Ti podatci sto iznosis apsolutno nista ne moraju da kazu.Sad ispadne da Boza Maljkovic nezna sta radi.I da,najveca greska-Igor se VISE nikako nemoze nazvati individualcem

Link to comment
Share on other sites

Ti podatci sto iznosis apsolutno nista ne moraju da kazu.Sad ispadne da Boza Maljkovic nezna sta radi.I da,najveca greska-Igor se VISE nikako nemoze nazvati individualcem

Ma da radi on sjajno! 10. mesto za "kraljevski klub" je sjajno! Budzet im je nizak etc.

I samo nemoj da mi pricas to za Zigica, jer kada na EP u basketu treba da se peva Miloje, Miloje... niko nece, zbog chega? Zato shto je grobar? Isto tako Delije dokazuju da Miloje nema blage veze, a ja sam prvi iz sveg glasa na svim utakmicama reprezentacije pevao:"Nemanja Vidic" i "Nikola Zigic".

Ocigledno me nisi shvatio, ne dokazujem da je Igor los igrach, vec da je los igrac za ekipu...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Dobro,to za Miloja se slazem.Ali je to vise prouzrokovano nekim njegovim postupcima i izjavama nego bilo cim drugim.Mada,malo da skrenem s'teme na skali navijacke mrznje ubedljivo najvecu tacku je dodirnuo Milos Vujanic pa nikad niko od nas nije pokusao da dokaze da je on los igrac.

Onda ti spadas u onaj 1% grobara [:)]

Link to comment
Share on other sites

Dobro,to za Miloja se slazem.Ali je to vise prouzrokovano nekim njegovim postupcima i izjavama nego bilo cim drugim.Mada,malo da skrenem s'teme na skali navijacke mrznje ubedljivo najvecu tacku je dodirnuo Milos Vujanic pa nikad niko od nas nije pokusao da dokaze da je on los igrac.

Onda ti spadas u onaj 1% grobara [:)]

[;)]

A i Vujanic se dosta zajebao, jos 8 meseci pauze. shteta

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jebem vas grobari u usta,sad ste nasli da pobedite a ja igrao cistu dvojku i to 1,50 u lokalu...da me nije zajebala Olimpija koja je dala SAMO 13 poena u drugom poluvremenu,a izgubila 2 razlike,svasta bi bilo...[;)]

svaka cast,divim se kako ste jebali raspale italijane...

e da,cisto da prikazem kakav je juce dan bio,ortak ceka za 6800(ubo totenhem iz 2-2,Kadiz 1,Partizan 1)i odigra Milano-Ljietvos 1(a u tom lokalu hendikep na nuli,a svuda bio +2 na italijane) i ono zavrsi se 88:88,a gubili Italijani 16razlike,sto znaci da je uplatio bilo gde drugde,sad bi imao kintu u dzepu...jbg...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Oko Rakochevica i Pamese, zaista ne mogu reci da pratim neshto evropsku kosharku, ali koliko znam Pamesa je imala u svakom delu sezone gomilu povredjenih bitnih igracha, pa su zato ispushili...

Lepo je to sve, Avdalovic je vrlo koristan igrach za svaki tim u kome igra, ali nemojmo ga bash porediti sa Rakochevicem, nije lepo ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Group A W-L +/-

---------------------------------

Zalgiris 6-2 +17

Climamio 5-3 +72

Benetton 5-3 +32

TAU 5-3 +29

Bamberg 5-4 -30

++++++++++++++++

Strasbourg 3-5 -9

AEK 2-6 -80

Olimpija 2-7 -31

_____________________________________

Group B W-L +/-

----------------------------------

L. Rytas 7-2 +74

Efes Pilsen 6-2 +21

Maccabi 5-3 +56

Cibona 5-4 -51

Olympiacos 4-4 +2

+++++++++++++++++++

Winterthur FCB 3-5 +22

Prokom Trefl 2-7 -52

Milano 2-7 -72

_______________________________________

Group C W-L +/-

----------------------------------

Panathinaikos 8-1 +98

Unicaja 7-2 +47

CSKA Moscow 6-3 +103

Real Madrid 5-4 +16

Montepaschi 3-6 -28

++++++++++++++++++

Pau-Orthez 3-6 -56

Ulker 2-7 -77

Partizan 2-7 -103

Obratite paznju na Litvanske klubove.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

btw shutnuli smo lonchara danas...

kakvi su to lopovi majko Bozija...

nadam se da ce uskoro otici... osecam da ce dovesti onog mladica('87) dal' Dragovic ili tako nesto koga su otpustili iz Mega Ishrane, a razliku u novcu ce uzeti....

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Samo, dovodjenje Dragovica bi bio sjajan potez...

dragovic je sjajan igrac, ali njegova plata sa Loncarovom ne moze da se poredi...tako da cemo po igracima imati jos manji budzet...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, jasno je da ne bi ni doshao ovde da nije mogao da nadje ozbiljan angazman za ozbiljne pare... Necu greshiti dushu i reci da je doshao fizichki spreman i u stanju da pomogne ekipi kao Gurovic proshle sezone, ali da je bio neshto preterano koristan timu-svakako ne.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

je... jel moze da prodje utakmica a da vujosevic ne dobije tehnicku

mislim evo veceras protiv reala opet

secam se kad su nikolic, lucic itd davali ostvake u partizanu posle manjih sranja

a debeli vec godinama sedi ni ne pada mu na pamet da ide, a kreten je nevidjeni

Post definitivno vredan komentara...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Partizan vs. Panathinaikos 93-94

kao za inat, Unikaha je dobila Montepaski tako da i ako smo imali ikakve sanse do sada, sada su postale nikakve

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...