Jump to content

Treca sreca :)


Recommended Posts

momci su realno bolji od nas ... to je pod 1, pod 2 nemam nameru nesto da se vadima ali laggovalo mi je do jaja, i ne samo sad nego zadnjih 2 nedelje mi ne radi net i to znaju svi sa kojima se druzim , da me disca lagguje etc ... 2v2 smo izgubili iz ciste gluposti i 3 partiju smo morali da rasujemo jer je rista morao na tekmu ... a ja sam sharapova dobio 2x na ladderu pre jedno mesec dana decko je dobar al nista specijalno, kad me je dobio 1 partiju sve je bilo gotovo jer i da sam ga dobio 2 birao bi lt i gg, a pod 3 sad je tek poceo rista da igra ladder i ghost poceo da sabija ... ja ne igram vec 10-ak dana jer mi se raspada net i nerviram se samo .. sta da radim

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo moje neko misljenje mislim da je menadzerski posao dobro uradjen dobro je sweetu namesten human na turtle risti undead na bilo kojoj mapi a dizelu koji bi pojeo svakog poslato zrtveno jagnje fata i ghostu elf od koga ne gubi znaci menadzerskio deo posla namestanja postavke je dobro svi igraci su igrali svoje najbolje metchupe ali tu nisu zablistali

a wolf-u sad wolfe nije u pitanju motivacija para niti ista u pitanu je skill sta highlu vredi da stavi igraca koji je motivisan koji igra 5k partija kada on nemoze da dobije jebanu partiju u clan waru na sta se nakraju sve svede menadzera ne zanima sta igrac radi koliko igra njega zanima da on dodje na turnir i da se pokaze na svim mapama i u svim metchupma kao dobar igrac i da se pokaze na clan warovima i online turnrima nikog ne zanima lvl i broj partija tako da ako freeman i yuri zablistaju i udju u top3 na narednih 3-4 turnira highli kakve god predrasude imao ako oce da pravi ozbiljan i pro tim morce da ih uzme u obzir jel su se dokazali

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

prvo da kazem wolfu i vladici, i bicu malo neprijatan

tim je MOJ, tj moj fitjin i dekijev ( i miletin [:D]) i izbor igracha je samo moj, i vashe nije ni malo da sugerishete ko ce da igra, pa makar sutra igrali 1on1 filip, deki, mileta i ja protiv NiP-a a na klupi ostali da ne igraju Mile and co. Ako vec znate ko treba da dobije shansu, momci uzmite posao u ruke, napravite svoj tim, pa se prijavljujete, meni bi bilo vishe nego drago da postoji josh jedan srpski tim, a ne ovako da solite pamet ko treba da igra a ko ne. Ajde wolfa i razumem, on je uvek takav,ali vladice od tebe nisam uopshte ochekivao da ti predlazhesh nekoga drugog za tim. I ovde nije pricha o freemanu i yuriju, oni su dobri igrachi i ok momci, ali jednostavno ja imam "viziju" tima koja se razlikuje od vashe, pa makar ona bila i pogeshna.

Ovo nije reprezentacija i ENC, pa da neko kaze da je bio pogreshan izbor igracha, ovo je klan, i svoja mishljenja zadrzhite za sebe. Takodje prestacu uopshte ovde da postujem oko rezultata i sl, jer se Srbima ne moze ugoditi, ko zna za lige i sl, on ce da nadje na netu, ko ne zna, nece ni videti, simple as that.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"...na narednih 3-4 turnira highli kakve god predrasude imao ako oce da pravi ozbiljan i pro tim morce da ih uzme u obzir jel su se dokazali"

"morace da ih uzme"

nuff said

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa ne nisam tako mislio, vrlo je moguce da neko moze od srpskih igracha da slozi bolji tim,ali ako to misli, neka proba, to ce sigurno doneti bolje sceni. Pogledajte bugare, imaju klansku esl ligu sa 16 timova, ej 16, a mi imamo jedan klan koji igra cw-ove. Od tih 16 tri im igraju u w3l qualiju.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa ne nisam tako mislio, vrlo je moguce da neko moze od srpskih igracha da slozi bolji tim,ali ako to misli, neka proba, to ce sigurno doneti bolje sceni. Pogledajte bugare, imaju klansku esl ligu sa 16 timova, ej 16, a  mi imamo jedan klan koji igra cw-ove. Od tih 16 tri im igraju u w3l qualiju.

Brate Highl1 kad god se pomene ESL kod nas,svi kazu A nije ti ovo Nemacka,koji crni ESL,nema ni LAN turnira a kamoli liga...Kad bi se organizovao dobar ESL ladder sistem,ja sam uveren da bi preko 100 ljudi igralo aktivno.

Link to comment
Share on other sites

brate, esl je vec organizovan

stalno se igraju customi preko bneta, ko da je problem da se oboje registruju na esl, zakazu mech i onda ga odigraju na bnetu. Okachite repove, i to je to.

btw ja sam govorio o klanskoj ligi,znachi 4x1on1 i 1x2on2,a ne 1on1.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate, esl je vec organizovan

stalno se igraju customi preko bneta, ko da je problem da se oboje registruju na esl, zakazu mech i onda ga odigraju na bnetu. Okachite repove, i to je to.

btw ja sam govorio o klanskoj ligi,znachi 4x1on1 i 1x2on2,a ne 1on1.

pa moze i to,samo sto je kod Bugara drugacija situacija...Kod njih su u JPu,3wDu i g2hu ravnomerno rasporedjeni igraci,kod nas ima 4gl sa vecinom TOp igraca,i posle bi fazon bio tim poput SPOa koji u afektu moze da uzme 1 bod 4glu,tako da ono...

Link to comment
Share on other sites

teshko da su kod njih rasporedjeni, 3wd ima loshije igrache od jp-a, mask, simo, bonchance nisu neki igrachi,a shocker je solidan. g2h je dosta slabiji. Dalje ako pogledamo igrache koji nisu ni u jednom timu kod nas, yuri, freeman, vladica je u impulsive.inc :) , voodoo-man, dalje sentence (elf onaj iz uzica,nije uopshte losh dechko), android, imba boy, mv i nishka kompanija, znachi eto za 2 vishe nego solidna klana, koji bi dobili iskustvo igrajuci clanbase npr, esgl i wc3cl. Ali naravno svi ce samo da kukaju kako se neshto raspada,a nishta nece da urade.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Simo je mnogo dobar elf,dobijao je Insoa i DIDIja ranije ali nebitno.

Zar stvarno mislis da bi Yuri i Freeman igrali u ovakvom timu?Kad pogledas dalje kad si video nekog od pomenutih na bnetu?ja vidim tu i tamo voodoomana i to je to.Android = imbaboy.NE kazem da ne moze da se napravi dobar klan,ali mislim da taj tim ne bi imao chieftaina,koji ne bi sebe trpao u prvu postavu,i taj klan bi se raspao vrlo brzo.

Link to comment
Share on other sites

pa to je problem nashih ljudi, ostali to normalnije skapiraju, zato smo i ovde gde smo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e btw nisam dobro napisao onaj gore post :))) mozda je tako ispali ali moje namere su bile da ukazem na clan war da je postavka dobro odradjena a da su igraci lose odigrali.A i nesvatam highli ako oces da pravis neki ozbiljan klan koji bi parirao nekim boljim evropskim ne bi uzeo u obzir npr freemana i yurija ako bi na narednih 5-6 turnria bili top3 a npr sad lupam sharky i mile nebudu?

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ma gledaj svoja posla Vladice, rekoh vec dva puta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam iz bwsl-a koji je prerastao u 4gl sam izasao sam, i ne samo ja nego i freeman, apsolutno nevazno da li bi me highl naknadno sutnuo iz 4gl jer me nebi stavio da igram lige sa njima, ja sam izasao jer sam eto sa nekim likovima koje "kao" znam sa neta usao u int (danasnji tmg), izasao sam iz bwsl jer nismo igrali lige (ne ja, nego klan uopste), drugi razlog je bio sto su klan bili ulazili igraci koji su tu poceli da razvijaju interese (franse &co), a ja sam ocekivao da cemo mi pokusati nesto da uradimo u nekim ligama, nevazno da li uspeli ili ne barem je meni draze da igraju nasi igraci pa makar i pukli, a ne da mi neki franse ili onaj drugi elf vec sam mu i nik zaboravio da traze tu interese ili da dizu svoj rejting, koji ni nemaju, kao sto je neko reko zar je vazno da li ti vezbas ili ne ako ti sabijes nekog, e pa tako je taj isti franse od mene popusio vise nego sto sam ja od njega, isto sam gledao i kako ga je i vladica gazio, pih orc, da ne pominjem sta mu je mile radio, a verovtno mu je i mk skakao po lobanji i drugi nasi igraci koji su u stanju da ga dobiju, i onda u klanu sa kojim dizemo nasu wc3 scenu muda sire neki glupi franse i onaj elf raspali (bio je onaj treci neki neyptooh ili kako vec), koje eto nece niko drugi pa tu dizu rejting

a sto se tice toga sta o meni kao igracu misle drugi, to mi nije vazno, i nisam iskompleksiran pa da mi smeta ako je neko bolji, cak mu i ne zavidim, ali na nasoj sceni malo je takvih koji su uvek bili u stanju da me dobiju, a to su rista i aj sharky, a rista nije dobijao samo mene nego sve nas ovde, ne poricem da su vladica i npr. duke generalno po turnirima imali bolje plasmane od mene, ali kao sto si sam vladice rekao zar je vazno da li neko vezba ili ne kada on pobedi taj jebeni clan war ili sta vec, da se ne lazemo ja ne poricem da si ti naj gamer kod nas well known i te fore, i generalno te smatram boljim igracem od sebe, ali brate na zadnjim turovima ne bih rekao da si mi uzeo vise winova nego ja tebi, isto kao sto to nisu uradili ni duke, ni fata, ni ghost ni neznam ko jos, ali svi su oni bolji .. hihi, nemam nista protiv doticnih, sve ih znam u rl ali cini mi se da su mnogi ovde stekli pogresan utisak o svemu tome, nemojte ovo pogresno shvatiti, ne smatram ja sebe boljim igracem od njih ali nisu ni oni bolji, nikad mi nije ni smetalo kada me neko od nasih igraca dobije, neznam za vas ali meni je to bio pure fun, cak mislim da mnogi ovde imaju pogresan stav o tome, pa kada se ghost probio na scenu i sve nas ugazio u world net-u vecina vas umesto da mu pruzi ruku i kaze svaka cast brate ste ga pljuvali po forumu itd jer je kao no skiller

a to da sam ja kao masovao partije, znaci lol, pa svi koji su top kod nas nisu odigrali manje partija od mene...

inace highl ja ovim uopste ne apelujem da me invajtujes u klan, i slazem se sa tvojim misljenjem, i uopste mi ne smeta sto nisam u 4gl i sto ne igram lige sa vama, nije mi to toliko vazno i nikoga iz 4gl klana ne smatram manjim ortakom jer je on sada u 4gl a ja nisam, gluposti...

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

yurice nisam ni ja mislio da bi ti preko vladice hteo u klan i sl, skapirali smo se skroz ok

i naravno sve ako treba uvek mozemo preko msn-a, preko foruma je glupo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sve sve

a i tacno je da ruse boli ona stvar za 4gl, bili su tu zbog sebe jer su videli sansu da dignu rejting a i placalo se - pa sto da ne uzmu pare...

cim im se ukazala bolja prilika i vece pare, odmah su promenili dres (pravi profesionalci, hahahha)

ali ne moze se poreci da su dobri igraci.. Pa Franse je bio 1. na ladderu dosta puta, samo nije uspeo da sacuva poziciju... gledao sam kako gazi grubija u par repova i prvi put video da se grubi nervira i vredja rusa....

ni onaj nelf sa glupim imenom nije mutav... al' jebi ga - ako ste dobijali njih to znaci da mozete i ostale

:)

razlog vise za dizanje motivacije

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...