Jump to content

Treca sreca :)


Recommended Posts

Decko , skroz si promasio poentu , procitaj ponovo i razmisli...

Ne on je bas pogodio ono sto je hteo, to sto ti igras je public dota, znaci ne-dce partija, ne-dce inhouse partija. A to sto si ti igrao je neki reta koji je upalio dotu prekljuce i sabijo vas. Oces da kazes da ne postoje noobovi u solou? Pricam o likovima koji prave 5 farmi sa dva foota i 3 radnika na drvetu? Itd... Uostalom napravi acc sa 0-10 i kreni da igras... Videces i sam.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne on je bas pogodio ono sto je hteo, to sto ti igras je public dota, znaci ne-dce partija, ne-dce inhouse partija. A to sto si ti igrao je neki reta koji je upalio dotu prekljuce i sabijo vas. Oces da kazes da ne postoje noobovi u solou? Pricam o likovima koji prave 5 farmi sa dva foota i 3 radnika na drvetu? Itd... Uostalom napravi acc sa 0-10 i kreni da igras... Videces i sam.

jbt , kako se ja nisam setio tog primera, gad dem [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Bilo je igrano u igraonici , i to je neki domaci lik tamo koji otpada i samo dotu igra , noob nije.

E Mare sad ja samo produzim pricu i kazem ti da taj koji pravi 5 farmi 2 foota i 3 radnika dotu moze da sabija za 1mesec vezbe , dok wc3 nece imati pozitivan skor makar igrao ceo zivot ...Nobovi u solou postoje , ali ti nobovi batale wc3 i predju na dotu koju pocnu da sabijaju ;) , to ti ja kazem , a ne da ne postoje nobovi u solou.

Inache da nije prazna prica , gomila mojih drugova iz razreda koji ne znaju mish da drze su naucili dotu da igraju sasvim fino , to ti ko CS , imash 3 hotkeya i jednu jedinicu koju vodish (izuzetak chen) , naucish sablone ili sam smisljas svoje , nebitno i sabijaces.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

E Mare sad ja samo produzim pricu i kazem ti da taj koji pravi 5 farmi 2 foota i 3 radnika dotu moze da sabija za 1mesec vezbe , dok wc3 nece imati pozitivan skor makar igrao ceo zivot ...Nobovi u solou postoje , ali ti nobovi batale wc3 i predju na dotu koju pocnu da sabijaju ;) , to ti ja kazem , a ne da ne postoje nobovi u solou.

da li ti citas bilo sta sto smo napisali? kazem ti 300 puta da su to RANDOM RETE, a to sta je za tebe solidan / dobar igrac to bolje razmisli...

dodji na bilo koji turnir u doti gledaj ekipe za koje znam sigurno da igraju super a to su plato i deus, u platou sto posto igraju dobro ghost,xzar i fata, a mene teslu i slejera u deusu...

u svakom slucaju to tvoje "on da igra mesec dana moze da sabija dotu" ne racunam kao 'validan' argument... reci mi neki zivi primer lika koji sabija sve po dceu -.-

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja mrzim dotu i ne sabijam je, niti sam to hteo da kazem

Ok vi ste u pravu , dota je za skillere , wc3 za nobove , ziveo sam u zabludi.

@ghost: Naravno da treba skilla i za dotu , to niko ne poriche , samo ipak mislim da je makar malo komplikovanije igrati wc3 :)

jednostavno je drugaciji tip igre, u wc3-u imash gomilu jedinica, sa kojima morash da fokusirash prave jedinice i da ih pomerash i lecish pre njihove smrti, dok u doti morash da se trudish da ubijesh svakog creepa BASH TI, koristish spellove svog heroja i svojih item-a na prave heroje (barem je tako sa int herojima, za koje ja smatram da su skill), dok su agi heroji, na kojima budzish 3 pasivna spella i bonuse i ulti koji radi da si josh vetji baja, realno no skill i skoro svako moze da ih igra, naravno igraci sa vishe iskustva ce odigrati mnogo bolje sa njima. To bi znacilo da ce ubijati skoro svakog protivnickog creepa i ubijati svog creepa, da neprijatelj nebi dobio exp/pare, sto bi mu dalo superiornost u ajtemima i levelu. Naravno tu postoji josh mnogo stvari, osetjaj za gangbang i timski rad, jednostavno, ne znaci da ce svako, ko sabija war, sabijati dotu, primer, daj nekom quaker-u da igra call of duty, isti je endzin, ali je igrica totalno drugcija. [;)]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Dalje mario, taj hejt shto pominjesh, to je standardno forumsko prozivanje kao dobar dan, i to je tako svuda,ja stvarno ne znam ko od nas se ne proziva sa nashim ortacima sa faxa/posla/iz osnovne shkole josh/sa treninga/iz igraonice i sl, sad ako to tebi toliko smeta,jebiga, shta da ti kazem.

+to je vishe zajebancija... ovde je neshto drugo...

Link to comment
Share on other sites

koga realno boli kurac da li je teza dota za igranje ili war fakat je da u doti kontrolises heroja ali moras da se organizujes jel je timska a u waru pored tog heroja ti moras da pazis na jos jednog ili dva i 10 jedinica i ekonomiju i bazu

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ajde da zaboravimo na prozivanje i na dotu...

Ocete da se organizujemo oko tog ESL-a... Evo, kao shto rekoh ranije, znam klan iz Sombora. I ja imam neki kao klan na XPAM-u ( bez hejta molim... ) ... vecina igracha je iz Makedonije, ako to nije problem, mogao bih da ih nagovorim da uchestvuju na nashem ladderu.

Eto, to su 2 klana, 3. je 4Gl, ima jos dosta likova koji posecuju ovaj forum, moze i tu da se napravi neka ekipa...

Sad, malo bi bio problem igranje na org.-u jer nemaju svi cd keyeve... eto recimo, koliko sam chuo... u Somboru, zbog legalizacije nikome se ne isplati da drzi igraonicu, tako da trenutno nemaju odakle da igraju, ako kod kuce nemaju dobru konekciju i org. igru, pa bi dobro bilo da igramo na ovom SBB ( kako se vec zove... RUR ili tako neshto.. ma ko da je bitno... ) serveru...

Ajde, lepo da krenemo sa ozbiljnom temom... zajebite prozivanje i ostale gluposti...

Ako nas u Srbiji nema dovoljno, mogli bi i nashi GOSU-i :) da se dogovore sa ljudima iz ex YU u gradovima gde su ranije ishli na turnire i odakle znaju neke ljude... ( Ima dosta ljudi chini mi se iz Hrvatske koji uchestuvuju na nashem 1on1 ladderu u CS-u )

Ima i po jedna Slovenachka, Madjarska, Bugarska i Grchka ekipa koja uchestvuje na nashem 5on5 CS ladderu... mogli bi i mi da napravimo neki takav ladder...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

ne moze da se igra esl na piratskim serverima, tj wc3 bez bneta ne ide.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne moze da se igra esl na piratskim serverima, tj wc3 bez bneta ne ide.

Ako je to stvarno jedini problem, onda cemo igrati na originalu pa ko ko bude moga, moze, ko ne jbg-a... E sad, bio sam tamo na ESL-u i gledao za wc3... ima samo 5on5 ladder za DotA-u i 1on1 za wc3, ni na jednom ni na drugom nema nikog, ali to je sada manje bitno... Ajde kako da dobijemo ladder za klanove ?

Chim uhvatim nekog iz 2 klana koja sam ranije pomenuo, pitacu ih da li su zainteresovani, pa da na kraju sagledamo koliko imamo ekipa i da li vredi pochinjati ladder... Ja mislim da bi nekih 8 ekipa bilo sasvim dovoljno za pochetak...

Link to comment
Share on other sites

prijavljuem klan VladoicA tj 1 man army clan :) dobijam svih 4x1v1 :) ma dobijem i 2v1 :))

zashto uvek morash da budesh idiot i da izigravash debila kad je neshto ozbiljno?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ovako... malo sam sinoc razmisljao i setio se da postoji nekih 4,5 Srpskih klanova na XPAM-u... sad cu da postujem na XPAM-ovom forumu novi topic o ovome i da vidim da li su zainteresovani i da li su u mogucnosti da igraju na org.-u. Eto ja cu njih da jurim, a ti Highl1, ako te ne mrzi ili bilo ko drugi ko zna shta treba, vidi kasnije da nam otvore ladder za klanove...

Link to comment
Share on other sites

ako se skupe ljudi najmanji je problem da se otvori ladder.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

http://www.esl-europe.net/eu international ladder

http://wc3.gosugamers.net - turniri na svake 2 nedelje otprilike

http://f4g.pc-group.de/ - sajt je na nemachkom,ali koristi google translate ili babelfish i snacices se (turniri svaka subota 20h CET)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako se skupe ljudi najmanji je problem da se otvori ladder.

Ja mislim da ce biti ljudi, najbolje bi bilo da neko organizuje online tour koji ce ici recimo svake subote i imace princim igranja kao incup recimo neka bude pod organizacijom glorye napravi se neka minimalna sajt stranica sa gridom to bar nije tesko i steknemo neku rutinu da svake subote igramo taj tur i nakupice se ljudi, josh kasnije ako se nadju neki sponzori sa nekom minimalnom nagradom za 1 mesto bice extra, highl1 uzmi napravi topic i digni ga tamo medju one vazne cisto da vidimo koliko je ljudi zainteresovano.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...