Jump to content

Treca sreca :)


Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yuri fino receno :)

po meni se kvalitet igraca prepoznaje po lanovima gde je ping 0 gde svi mogu da pokazu svoj skill a na njima se zna kako je ko prolazio... i ja sam za lan ocu malo da vas vidim sve :))

btw yuri sabio sam te juce sa elfom so stfu :P hehehe

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

,Nov 13 2005, 21:41]NE kazem da ne moze da se napravi dobar klan,ali mislim da taj tim ne bi imao chieftaina,koji ne bi sebe trpao u prvu postavu,i taj klan bi se raspao vrlo brzo.

Evo ja cu da budem chief koji nece sebe da stavi u prvu postavu i cimacu se oko svega shto se tiche organizacije, samo mi dajte igrache :D

Ne ozb. sada... 4Gl je mnogo mnogo jachi od bilo kojeg klana koji postoji kod nas ( ako postoji... ) i bilo kog drugog koji bi se napravio... ajde na stranu to, ali moze da se napravi maximum jos 3 klana u Srbiji koji bi igrali taj ESL... jel' biste se vi iz 4GL-a stvarno cimali da prashite svake nedelje neke noobove i gubite vreme na njih...?

Nego meni i dalje nije jasna ta nezainteresovanost koja se vidi po vashim postovima i u vashim mechevima... Ja da sam top igrach u Srbiji i da znam da sam jako blizu da udjem u takmichenje kakvo je WC3L, ja ne bih izlazio iz warcrafta... Isto vazi i za WCG is ESWC, CPL... pogledajte samo neke nashe CS klanove... Mislim ok, oni imaju igraonice koje ih koliko toliko sponzorisu, ali mi nije jasno kako vi ne mozete da nadjete neku igraonicu koja bi vas sponzorisala... toliko godina igrate ovu igru, idete na turnire, blejite u igraonici i stvarno ste dobri i blizu uchestvovanja u ligi o kakvoj nashi CS klanovi samo mogu da sanjaju i da ne mozete da nadjete sponzorstvo...

Btw, shta konkretno smatrate sponzorstvom ?

Edit : vidim da sam napisao sve s brda s dola i da cu biti hejtovan kako nemam pojma o chemu pricham, a ne primecujete da je upravo taj hejt glavni razlog zbog kog je nasha w3 ( mrzim tu rech ali ajde... ) scena u ku*cu... zato shto se svi zabijate kuci i igrate preko neta... i boli vas patka da nekom koga zanima ovo da igra pomognete na bilo kakav nachin... Nashi CS top igrachi su dugo blejali na FFA serverima i mislim da je to glavni razlog zashto je ova igra toliko popularnija od w3-a...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Uporedi dotu /cs i wc3 , spazicesh da dota i cs ne zavise toliko od tvog ucesca u timu, u cw-u je teoretski samo 20%, dok na ffa serverima od 20 igraca, tvoje ucesce u partiji je svega 5%. Od toga sledi , da , je mnogo lakse podneti poraz u timskoj igri, zato sto, mozesh da prebacish krivicu na drugoga ili realno sagledash i kazesh "loshe SMO odigrali". Dok u wc3-u ta krivica nemoze da se prebaci ni nakoga sem na sebe, zbog toga ljudi lome tastature i misheve. Zato je mnogo lakse igrati cs u kome je poraz "dobar dan" dok u wc3-u je veoma frustrirajuce iskustvo (ponekad i naucish nesto). Tako da, sto bi neko igrao ladder na kome ti realno pishe RETARD/STANDARD/PRO (itd) u odnosu na tvoj skor, kada mozesh da igrash jebenu dotu i cs i da te booooooooooooooli kurac za sve. Zasto onda bolji igraci igraju wc3? Pa da bi bili bolji od drugih, i zato sto su naucili da gube, a igraci koji vishe ne igraju, nemaju vishe snage da gube od istih gluposti i traze nove taktike, koje ce prouzrokovati da protivnik pravi nove taktike, i koje ce prouzrokovati ponavljanje predhodno pomenutog, to se zove "smorio me wc3".

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Uporedi dotu /cs i wc3 , spazicesh da dota i cs ne zavise toliko od tvog ucesca u timu,  u cw-u je teoretski samo 20%, dok na ffa serverima od 20 igraca, tvoje ucesce u partiji je svega 5%. Od toga sledi , da , je mnogo lakse podneti poraz u timskoj igri, zato sto, mozesh da prebacish krivicu na drugoga ili realno sagledash i kazesh "loshe SMO odigrali". Dok u wc3-u ta krivica nemoze da se prebaci ni nakoga sem na sebe, zbog toga ljudi lome tastature i misheve. Zato je mnogo lakse igrati cs u kome je poraz "dobar dan" dok u wc3-u je veoma frustrirajuce iskustvo (ponekad i naucish nesto). Tako da, sto bi neko igrao ladder na kome ti realno pishe RETARD/STANDARD/PRO (itd) u odnosu na tvoj skor, kada mozesh da igrash jebenu dotu i cs i da te booooooooooooooli kurac za sve. Zasto onda bolji igraci igraju wc3? Pa da bi bili bolji od drugih, i zato sto su naucili da gube, a igraci koji vishe ne igraju, nemaju vishe snage da gube od istih gluposti i traze nove taktike, koje ce prouzrokovati da protivnik pravi nove taktike, i koje ce prouzrokovati ponavljanje predhodno pomenutog, to se zove "smorio me wc3".

Hmmm, mudro zborish :) Evo, da se nadovezem... ja bih protiv tebe igrao 50 partija za redom i znam da cu izgubiti svih 50 i nije me briga dok god me neko ne zajebava... upoznacu GOSU-a, a dobro cu se zabaviti i naravno neshto cu i nauchiti :) Dakle, nije me briga ako gubim sve dok ne chujem nekog iza ledja da govori kako sam booljash ili bilo shta... dobro booljash sam, pokazi mi shta da uradim da budem malo manji booljash :) To je glavni razlog zbog koga sam otishao na WCG... da odigram par dobrih partija... Mnogo mi je lepse kad igram u lanu i kad mogu da pricham sa onim od koga sam izgubio i da probamo opet... kad igram mrtvi ladder na netu, smorim se i nemam uopste motivacije...

Dakle, evo ja sam spreman da iskupim ljude za jedan klan koji bi uchestvovao na ESL-u kod nas... taj klan 4GL-u nece uzeti bod, nece ubiti heroja, ali nije me briga dok god me neko na forum ne smara sa tim i ne govori mi da sam booljash... upravo zbog toga, ja vishe ne iznosim moja mishljenja ovde shto se tiche same igre... Inache znam i jedan klan iz Sombora, koji takodje nije ni blizu dobar kao 4GL, ali sam siguran da ce igrati... Za tako neshto potreban je jedan klan kao shto je 4GL koji ce nam dati motivaciju, a ne da pravi negativan efekat postovima kakve mogu da prochitam od nekih clanova 4GL klana...

Link to comment
Share on other sites

Zasto onda bolji igraci igraju wc3? Pa da bi bili bolji od drugih, i zato sto su naucili da gube, a igraci koji vishe ne igraju, nemaju vishe snage da gube od istih gluposti i traze nove taktike, koje ce prouzrokovati da protivnik pravi nove taktike, i koje ce prouzrokovati ponavljanje predhodno pomenutog, to se zove "smorio me wc3".

word!

been there, done that

but now im a new person [;)]

Link to comment
Share on other sites

^ to da , ali niko nece da organizuje turnire , mrzi ljude :(

Ja da znam gazde igraonica , sigurno da bih pokusavao , ali jebiga , ne znam nikog , ni kako treba da izgleda organizacija...

Da si gazda igraonice, to je poslednje shto bi ti palo na pamet.

Pa ljudi ako vam se toliko igra ESL napravite clan(clanove) i pokrenite vi inicijativu, nemojte samo da serete preko foruma i da chekate da sve padne sa neba.

Link to comment
Share on other sites

Kako su ljudi razliciti , ja sam recimo wc3 najvishe zgotivio bash zato sto sve zavisi od mene , ne moram da se oslanjam na druge i ne nerviram se kad neko drugi nesto ne odradi kako treba.

Jednostavno kao i u zivotu volim da sam sam svoj gazda i da snosim posledice svojih akcija :)

Link to comment
Share on other sites

Daj stvarno da napravimo nasu ligu i da se igra na rur/serveru ako je moguce, ili bilo gde...Pa nemoguce da nema dosta srpskih klanova, pa cak i kod nas u Ivanjici ih ima(cak imamo i sponzora:)).Barem pokusajmo!!!Ja sam za.

da preko servera i kada se sve zavrshi onda ce pola reci " jao ja sam imao lag izgubio sam samo zbog toga " npr ja bi reko to ;p jer mi laguje u pm a sto lepo sad za neki raspust ne napravite tour pa lepo da se sqpe svi taman i ja da dodjem sa juga da vidim kako to ide ;p [8D]

DaXy ^

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, mudro zborish :) Evo, da se nadovezem... ja bih protiv tebe igrao 50 partija za redom i znam da cu izgubiti svih 50 i nije me briga dok god me neko ne zajebava... upoznacu GOSU-a, a dobro cu se zabaviti i naravno neshto cu i nauchiti :)

Hehe... Ovo sam ja preziveo... Dodje ghost kod mene gajbi (jos dok sam imao dva kompa u lanu) i igramo ... u fazonu od 20 mu uzmem jednu (daj bozhe), ako nismo odigrali makar... 50-70 partija ubiJ me.

Sto se tice turnira, kolko se ja secam ( ne drzite me za rech ) igor je rekao da bi mogli da org. turnir u wc3-solou. Tako da pitajte njega. Kao sto sam rekao nemojte da me drzhite za rech.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Nije problem samo tour (mada organizujte OMG OMG plz) , nego treba oziveti wc3 scenu.E kako , ja to ne znam, predpostavljam da treba imati coveka koji ce da se cima oko raznih online liga , oko turnira , onda recimo organizovanje LAN liga.

Jedini problem je sto takav neko ne postoji , ili ih je jednostavno to smorilo sto je ok.Jebiga , nije samo dovoljno da se igra po 4h dnevno ladder , to je go kurac , treba organizovati ucestale turnire i LAN dogadjaje da se ljudi "napale" ponovo na igru...

a.k.a. Treba pokrenuti "vadimo wc3 iz govana" akciju , treba loziti nove ljude da igraju itd , itd

:)

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Uporedi dotu /cs i wc3 , spazicesh da dota i cs ne zavise toliko od tvog ucesca u timu,  u cw-u je teoretski samo 20%, dok na ffa serverima od 20 igraca, tvoje ucesce u partiji je svega 5%. Od toga sledi , da , je mnogo lakse podneti poraz u timskoj igri, zato sto, mozesh da prebacish krivicu na drugoga ili realno sagledash i kazesh "loshe SMO odigrali". Dok u wc3-u ta krivica nemoze da se prebaci ni nakoga sem na sebe, zbog toga ljudi lome tastature i misheve. Zato je mnogo lakse igrati cs u kome je poraz "dobar dan" dok u wc3-u je veoma frustrirajuce iskustvo (ponekad i naucish nesto). Tako da, sto bi neko igrao ladder na kome ti realno pishe RETARD/STANDARD/PRO (itd) u odnosu na tvoj skor, kada mozesh da igrash jebenu dotu i cs i da te booooooooooooooli kurac za sve. Zasto onda bolji igraci igraju wc3? Pa da bi bili bolji od drugih, i zato sto su naucili da gube, a igraci koji vishe ne igraju, nemaju vishe snage da gube od istih gluposti i traze nove taktike, koje ce prouzrokovati da protivnik pravi nove taktike, i koje ce prouzrokovati ponavljanje predhodno pomenutog, to se zove "smorio me wc3".

hmm neki od nas su prestali da igraju zato sto zaista imaju i neke obaveze.... a i jednostavno im je mrsko da upale da igraju

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

pazi nije fora u tome sto nema novih igraca, jednostavno warcraft je "zastarela" igra... mislis da ce nekog lika koji ima potencijala da igra pre dotu ili warcraft u igraonici u kojoj se igra masovno dota? mislis da ce pre upaliti warcraft ili warhammer 40k, koji ima 300 puta lepsu grafiku i koja se zasniva na originalnijim idejama, i odlicno su to sproveli? think about it... ja sam prestao da igram warcraft zato sto jednostavno nemam tu posvecenost, ja ne mogu da odigram 10 partija za redom, jednostavno se JAKO brzo sasitim igrom, ne pricam samo o warcraftu nego i shire, dok npr u doti svakom novom verzijom izlazi novi heroj/item koji mozes da isprobas, sto je ghost jako lepo objasnio:

"Sta vudumene, radish a+click sa statuama, dok radish hit and run na drijade sa gargojlima i bacash novu i impale po archerima, drkash skrolove kada panda breathuje, e sada zamisli istu tu situaciju samo sto licha kontrolishe pera, kriptlorda kontrolishe mika a ti kontrolishesh dk-a, dok su gargojli kontrolisani od strane kompjutera, pa sad ti vidi kolika organizacija bi trebala da bi ti mogao da probijesh tudju kulu, znaci trebash da gledash na koga je pera bacio novu da bi ti drknuo koil , da bi mika daj boze bacio impale i da pritom gledash da nebudesh ubijen, i da pritom gledash neki od tvojih ortaka nebude ubijen,i da pritom gledash da josh neki od heroja ne dodju sledja i da pritom nagadjash dali imaju cooldown za ultimate, kolko mane im treba, dota je kompleksna, mogu da vam dokazem kad se budemo okupili na nekom turniru u wc3-u, pa da vidite kolika je razlika izmedju mareta i tebe npr."

Ne zelim da se ovaj topic pretvori ponovo u dota/warcraft hejt... ali jednostavno mi je mnogo bolje kada igram 5x5 u timu jer ima jako puno faktora da bi pobedili.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Sa prvim delom se slazem , ali molim te (VAS) nemoj da pocinjes o tome kako vishe skilla treba za dotu...

Juche neki lik dobio lone druida i lik nas sabija i sabija i nema medveda , i ja ga pitam kao a sto ne koristish medveda , a on ma ne mogu dva hero u isto vreme da kontrolishem...Toliko o tome.NIje sad samo on primer , vetj je bar 80% dota igracha takva...

Link to comment
Share on other sites

BRATE REKO SAM TI NECU DA SE SVADJAM OKO TOGA KO IMA VISE SKILA U CEMU GOD. TO SAM NAPOMENUO. HOCU SAMO DA KAZEM DA JE DOTA ZA MENE MNOGO RAZNOVRSNIJA OD WARCRAFTA BAR ZA SAD. TOLIKO.

P.S. sorry za caps. mislim da ce ovako da svi ukapiraju.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Sa prvim delom se slazem , ali molim te (VAS) nemoj da pocinjes o tome kako vishe skilla treba za dotu...

Juche neki lik dobio lone druida i lik nas sabija i sabija i nema medveda , i ja ga pitam kao a sto ne koristish medveda , a on ma ne mogu dva hero u isto vreme da kontrolishem...Toliko o tome.NIje sad samo on primer , vetj je bar 80% dota igracha takva...

druid se igra bez mede inace, a to sto ti igrash pubbie igre, to je tvoj problem.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

vladice koje ti to obaveze imash leba ti ? [:D]

dalje, ko zna kako smo mi pocheli da igramo, igrali smo nemachke lige (wc3cl) koja ima 7-8 divizija, i krenuli smo od poslednje, takodje esgl i druge lige, i nikada nikome nismo odbili cw, tako da kad bi bio esl klanski ladder igrali bismo shto da ne, hvala bogu imamo dosta igracha.

dalje sve je to lepo shto vi prichate, scena ovo ono,ali dok se neko ne iscima da to uradi nece biti nishta. Ja sam pravio jedno 10ak turnira, mozda i vishe, i brate smori me, preko nedelje nemam vremena bukvalno da dignem glavu,a onda treba celu subotu negde da organizujem turnir, i za to naravno nemam nikakvu nadoknadu. Gazde daju svoju igraonicu i 100% u ufur, tako da se i njima ne isplati da stalno prave turnire, a takodje im se ne isplati da im svi igraju na netu dzhabe. Tako da skapirajte da od toga nema leba, bnet/incup/f4g/gosugamers turniri pa igrajte, juche gledam incup, igralo 4 srbina ukupno, i onda vecina vas pricha ovde o tome kako je scena losha.

Dalje mario, taj hejt shto pominjesh, to je standardno forumsko prozivanje kao dobar dan, i to je tako svuda,ja stvarno ne znam ko od nas se ne proziva sa nashim ortacima sa faxa/posla/iz osnovne shkole josh/sa treninga/iz igraonice i sl, sad ako to tebi toliko smeta,jebiga, shta da ti kazem.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a incup je nedeljom kada svi imaju neka posla...ja licno nikad ne stignem check in a glupi admini nece da prosire listu...ovako otvorim 10 prozora i u svakom kilknem checkin (Domi valjda predlozio) i opet izduvam...plus vecina likova nema hosta prvih 3,4 runde dok ne dodjes na nekog gosua,pa oni hostuju pa izgubis zbog laga,nervoza...

Link to comment
Share on other sites

f4g/esl int/gg/wgt ?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ok, da pojasnim, medved se ne uzima, to sam rekao cisto zato sto je taj klinja shablonac, drugo, to sto on nemoze da kontrolishe 2 jedinice, pokazuje da je iz publik partije. Zato lepo odesh na kanal clan DCE, i kada se skupi bagra , igrash normalnu partiju, gde ce ti lik sa chenom pokupiti 3 creepa sa 3com magijom i josh 2-3 sa helm of dominator-om i summonovati necro i to ti je jedno 12 jedinica za koje ti treba skill da bi ih kontrolisao i bacao sva govna u onolikoj guzvi. Jel sad jasnije?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...