Jump to content

Treca sreca :)


Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma vi ste idioti,na ovaj forum vishe ni netrba dolaziti zbog male dece koja su tipa goga,koja samo idu po forumu prozivaju i jedu govna vecitno....goga brate ti si pishao u gace dok sam ja znao za rur,a kada sam ishao na utakmice ti se nisi ni rodio...i apsulutno vishe nista necu odgovoriti na ovom ruru,pogotovo kada vidim gogu koji je dosha na forum pre 4 meseca,mozda i ranije  i ima vec 600 postova,a zerox 1200 sta vishe reci.Znaci na ovom ruru ljudi su samo znaju da pljuju i ogovaraju druge,umesto neke diskusije svaki topic ide u offtopic,kao sto sam rekao sada pricajte sta god hocete,mene vishe ne mesajte jer me realno boli kurac za polovinu sa ovog foruma(osim stare garde).

Tuzno ali istinito...

Josh ponajvishe volim ove lude navijache koji na stadion nisu otishli u lajfu a prosipaju muda :)

Link to comment
Share on other sites

evo nam ga ponovo brzi longli, cek vosha ima stadion ili si mislio kad gostujete kod nas?

Ajde misho smorio si vishe,ajde svi znamo,Novi Sad je SELO BG JE METROPOLA Partizan,Zvezda>ALL........i da je NS kao BG a BG kao NS mislish da bi zvezda imala stadion ili partizan?No nije ni bitno i am off....

/quote

e pih, bash smo trachare, ogovaramo te :-(

E vidish brate kako si ti za mesec dana nabio 600 postova?...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

longli druze posto znam da se na mene odnosi to sto si napisao , a izvalio sam da si retardiran decko kome napisem da ne zelim vise da mi se obraca ,i ti opet prosipas muda. Sad cu ti iznesem cinjenice o tim tvojim navijacima i smem da se kladim sa bilo kim da je ovako bilo, pre 2 sezone ste gostovali zemunu , 20 minuta je trajao fajt pre utakmice i polomili smo vas ko picke ... a polomili smo vas samo zato sto je vasa 2 polovina hrabra pobegla , 1 polovina se tukla , prosle sezone kad ste gostovali bilo je vise zandara nego vasih navijaca , dok prosle sezone na vasem terenu dobro znas sta je bilo , polomili smo i vas i policiju i pola grada , ja istina u ns nisam bio ali svako ko iole prati zna. i vrtelo se po tv-u 5 dana !!!! molim te vise da ne pricas samnom posto te ne poznajem a pitao sam dosta njih koje znam za tebe i niko te ne zna niti iko ima sta lepo da kaze za tebe.... mislim da ce me tvoj mozak bar malo razumeti.

Link to comment
Share on other sites

Pa to je ono,kada bi svaki normalan novosadjanin imao nesto mozga u toj glavi,pa navijao za svoj grad i svoj klub,mozda bi i bilo vishe navijaca,nego su ovu zemlju naselili kozna kakvi idioti iz picke materina pa svi navijaju za partizan/zvezdu,a i vecina navija zato sto su #1 na tabeli,mislim sta vishe treba reci?Goga brate ja se ne nerviram uopste,zbog ovakvih posto niti me interesuje,uostalom prvi si poceo da prozivash,i uvek imash neki debilan odgovor na svaki moj post...zajebavaj brate koga god hocesh,ali mene nemoj vishe jer sam su me smorile tvoje prozivke.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

au jbt :-/, koja sam prodao ladno sam prodao voshu i novi sad!!!!!!11!1! a bili su mi kao braca.

nemojte pogresno da me shvatite nisam navijach ne znam koje je stanje na tabeli ne mrzim nikog ne volim nikog posebno, samo sam se najezio kada je freeman poceo da pametuje kako je on vatreni ludi navijach voshe :)

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sweet druze , najlakse je tako zavrsiti raspravu , sa neobratjaj mi se vishe , znaci ja kazem svoje argumente i kazem ti neobratjaj mi se vishe i do jaja onda.

1.Prosle sezone ispred kafitja Sting kod severne tribine voshine cigani su bili izlomljeni i bezali su.(to kod nas).U gostima te iste sezone kod vas na Marakani (bilo je 140 vosinih navijaca u kavezu u tu nije doslo do direktnog sukoba. (to ako si zvezdash posto nisam bash najbolje skontao iz tvog posta)

2.Ove sezone pre 2 kola smo isli u Zemun , i nije bilo nicega jer ste vi pobegli!! Nasha 3 busa su stala i poceli smo da izlazimo , ali panduri su rekli ne , ne.I onda je javljeno da ste vi vetj uveliko na tribini , kad smo dosli na stadion bilo nas je vishe nego vas.(to ako za zemun navijash.

3.Kako moze uopste neko ko me ne znam da ti govori kakav sam ja , sta su ti rekli , on se loshe ponasa na internetu??heh

p.s. Nisam znao da morash nekog da poznajesh da bi pricao sa njim na INTERNET FORUMIMA.

p.s.Molio bih te da me ne zovesh retardom , jer i ja imam brdo predrasuda o tebi pa pokusavam lepo da pricam...

Link to comment
Share on other sites

au jbt :-/, koja sam prodao ladno sam prodao voshu i novi sad!!!!!!11!1! a bili su mi kao braca.

nemojte pogresno da me shvatite nisam navijach ne znam koje je stanje na tabeli ne mrzim nikog ne volim nikog posebno, samo sam se najezio kada je freeman poceo da pametuje kako je on vatreni ludi navijach voshe :)

cekaj ajde realno,kolko ti mene rbe zansh?2 meseca,i sada prosipash svu pamet sveta kako ti znash sve o meni,pa ti bre ne zansh NISTA o meni,znash samo gde stanuje i kako se zovem i ne znash nista vishe,i rekao sam ti vec NE SPOMINJI ME VISHE NA JEBENOM FORUMU JER ME TVOJI KOMENTARI NE ZANIMAJU,pazi josh jednom da ti napishen "NE ZANIMAJU"

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

cekaj ajde realno,kolko ti mene rbe zansh?2 meseca,i sada prosipash svu pamet sveta kako ti znash sve o meni,pa ti bre ne zansh NISTA o meni,znash samo gde stanuje i kako se zovem i ne znash nista vishe,i rekao sam ti vec NE SPOMINJI ME VISHE NA JEBENOM FORUMU JER ME TVOJI KOMENTARI NE ZANIMAJU,pazi josh jednom da ti napishen "NE ZANIMAJU"

verovao ili ne toliko ti je proslost bujna da sam saznao sve u 2 meseca :D

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

longli sine moj.

to sto si ti rekao je takva debilna nebuloza da je to strasno, kad smo dosli na marakanu nas je bilo oko 100 mozda manje ispred kafica sting nista nije bilo, nego posle toga kada smo se nasli na onom proplanku kada smo vas ko konjine izgazili .

o kom bezanju ti pricas longli kako te nije sramota da lupas takve gluposti?

moze da vas bude 1000 vise kad ste sise i odmah maraton , tako da molim te. te izmisljene argumente koji se desavaju po tim tvojim bajkama ili u nekim NS slikovnicama preskoci keve ti...

deca wannabe jaki navijaci, ta faza je 8 razred osnovne pa mozda do 2 srednje, u tom rasponu si zivota mogu da potpisem.

Link to comment
Share on other sites

longli sine moj.

to sto si ti rekao je takva debilna nebuloza da je to strasno, kad smo dosli na marakanu nas je bilo oko 100 mozda manje ispred kafica sting nista nije bilo, nego posle toga kada smo se nasli na onom proplanku kada smo vas ko konjine izgazili .

o kom bezanju ti pricas longli kako te nije sramota da lupas takve gluposti?

moze da vas bude 1000 vise kad ste sise i odmah maraton , tako da molim te. te izmisljene argumente koji se desavaju po tim tvojim bajkama ili u nekim NS slikovnicama preskoci keve ti...

deca wannabe jaki navijaci, ta faza je 8 razred osnovne pa mozda do 2 srednje, u tom rasponu si zivota mogu da potpisem.

Videcemo sta ce biti one tamo nedelje (u subotu) Vojvodina-Zvezda pa ko voli nek izvoli...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...