Jump to content

Zivotna situacija 2


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da je veci blam kad se oseres nekom u gostima pa 'govance' nece da ode i ako pustis vodu 4-5 puta .... bwhahaha... meni se ovo jedno vreme redovno desavalo tako da sam se izvestio :)

E da znash da jeste. Mislim i tu postoje tehnike kako se osloboditi dotichnog :)

Kad smo vetj na ovoj temi... Staro je ali lik je ozbiljno lud.

Doodie

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Pazi kad si na ulici i kenja ti se , fora je da hodash jer ti se onda govno pomera unutra , chim stanes sve izlazi , isto tako pomaze stiskanje guzova sa pauzama od 5 sekundi , nikako ne smesh da siris i razdvajash guzove (tipa da sednes ili da cucnes ili ne daj boze da se nagnesh napred.

reci cu samo OMFG [:D] sick !

Link to comment
Share on other sites

Meni se desilo da me potera naglo u igraoni da kenjam (to je zbog onog Orbita sa onim mirko granulama, ako stavish 2-3 u usta ima dejstvo laksativa) uzeo papire za shtampanje i to je to. Morash samo da improvizujesh.

Sad je jesen i suvo lishce radi posao :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

mozes i charapom :D i + uvek imas 2 komada :)))))))))))

to je to,to je ta snalazljivost koja krasi nas narod,svaka cast,ako se ikada sretnemo,imas rogonju od mene

A da,jos jedno resenje problema,ako imas dzukelu,pustis da ti polize bulju(macka grebe), aaaaaaa,sad mi je jasno zasto nemam kuce

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

ishao sam sa ortakom na adu bajsevima u nekom 6-7om razredu osnovne, i njega je bio blam da ode u zhbunje da sere a oni javni wc-ovi shto liche na prikolice sa blizhe strane ade su bili zakljuchani pa se dechko lepo usrao u tjega. bio je u boksericama i 3/4 shorcu i govna su mu ispadala iz gatja dush celog puta nazad (vozili smo bajseve jelte) :/

[:D][:D] umirem vetj pola sata, nego, ja zgrabim fen za kosu, pa ga uprim u guzcu i osushim visetje napasti, pa onda polako suvom chetkicom za zube... o.O

lol za machku

Link to comment
Share on other sites

Secam se ove situacije kad sam se zadnji put usrao sa 5 godina,bili smo na nekoj planini ja i moji drugovi i igrali smo se nindza kornjacha i tada mom drugu se prisralo i on ode u vece i nije ga bilo pola sata.

sata a meni se odmah potom kad je otishao prisralo . I kasnije ja idem do wc-a , i taman da stignem ja se userem tachno pred vratima WC-a .I kasnije kad se sve zvrshilo ja ga potom pitam shta si radio toliko u wc i on mi kaze:

"Bio sam u WC 5 minuta pa sam onda otishao u hotel"

Edited by Ice Q

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

Secam se ove situacije kad sam se zadnji put usrao sa 5 godina,bili smo na nekoj planini ja i moji drugovi i igrali smo se nindza kornjacha i tada mom drugu se prisralo i on ode u vece i nije ga bilo pola sata.

sata a meni se odmah potom kad je otishao prisralo . I kasnije ja idem do wc-a , i taman da stignem ja se userem tachno pred vratima WC-a .I kasnije kad se sve zvrshilo ja ga potom pitam shta si radio toliko u wc i on mi kaze:

"Bio sam u WC 5 minuta pa sam onda otishao u hotel"

jesi siguran da to nije bilo pre 5 godina?

ili to dodje na isto ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koma.Kakvi carski topici nichu na ruru ovih dana.VRH

Ako nestane papira uvek se nadje neka novina u klonji.

Secam se da se neki drug-retard jednom iskenjao sa vrha drveta.Valjao sam se.

HAHAHAHAHAAHa, jos jednom je inovativnost naseg naroda dosla do izrazaja

-Moj mozak: Ovaj retard u cijoj sam glavi je pomislio da si se kada se tvoj ortak israo,valjao u tome

[dozey]

Edited by Rancid Blade

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

[:D]  [:D]  umirem vetj pola sata, nego, ja zgrabim fen za kosu, pa ga uprim u guzcu i osushim visetje napasti, pa onda polako suvom chetkicom za zube... o.O

lol za machku

Ne mogu da verujem,savrseno,savrseno.

Ono sto sam primetio je da je ovaj topic koji sam postavio ustvari filozofski fenomen....

Obrazlozenje: bez obzira kakve probleme imate,sta vas tisti,jedina stvar o kojoj razmisljate je da se ispraznite...

-Moj mozak: tebi bi fen bio idealan,ionako imas dlakavu bulju [:D]

-Ja: nastavis li da me nerviras,upalicu tv i gledacu MTV ceo dan [evilstruja]

-Moj mozak: Neee,samo to ne smanjujem se od MTV-a [|)]

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

Таман сам хтео да напишем да сам испробао све методе сем оне са чарапама, али се онда појавило неколико тврдокорних предлога, којима још нисам дорастао. :-|

bgsvet.jpg
Link to comment
Share on other sites

zabavan si krajnje sa homerovskim dijalozima sa svojim mozgom, rancid.. toliko zabavan da ću ti tolerisati preveliku signu :)

hvala ivane,veliko ti hvala.Drago mi je da je zauzeti moderator nasao vremena da poseti moj topic,posebno sto tolerises sign

[jupi]

Moj mozak:Boli tog tvog moderatora uvo,on ce da ode,a ja ostajem s tobom [crap]

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...