Jump to content

Malo opravdanog hejta


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ramirez i Lucky: Ma OK, nije moj post bio u fazonu "gledajte, kod njih je isto kao kod nas" - lepo sam napisao "e, to me je podsetilo na blablabla".

Ma ne, pogresno si skapirao, to mi je cisto bio kao uvod, nista u fazonu "kod njih je isto kao kod nas" jer znam da to nisi hteo da kazhes ...

Da li to znači da je Laki osoba devijantnog izgleda? 

tm, laki je fenser, ima bele patikice..

Samo ne znam u koju od ovih kategorija spada 

svaki bolji od prethodnog ;> Mada, dobro sam pros'o, zamisli da ste me smestili u kategoriju raste ;>

A sto se patika tiche, majka mu stara, to sto su bele ne znaci da su fensi. Ipak nisam kupio one sto im velikim slovima pishe "Italy", "Rich" ili u lokalnoj verziji "Cheap slut" © :)

Link to comment
Share on other sites

dejton ohajo... ladno bio sam tu nekoliko puta... Beavercreek nije daleko [:D]

nego... opet trabunjate nasha policija ovo... nasha ono...

ehh da vi vidite zabarsku policiju... pa to nije policija to su manekeni... markirane rukavice, kapica, pantalonice, kaish, cipelice/cizmice... vozikaju se po trgovima i

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ne kapiram... to što se davio u bazenu pokazuje da za pandure nije dovoljna samo fizička sprema, nego i još nešto?

lošije je kad te maltretira neko ko ne zna da pliva nego kad te maltretira dobar plivač? ili nešto treće?

(verujem da si hteo da kažeš "neko je rekao da zahtevaju fizičku spremu, ali nemaju ni to", ali loše si se izrazio.. a i snaga nema veze sa održavanjem na vodi)

LOL, kakvo tumachenje :D

btw. poenta - neki nemaju ni fiz. spremu, a postali su panduri...

dakle, ni fiz. sprema nije potrebna da bi bio pandur, eto sve kakve primaju...

al' bolje da ne zalazim u to kakve likove su primili, a poznavao sam ih ranije...

jedan je recimo zavrshio shkolu u kamenici i nakon godinu dve sluzbe uhapshen jer je sluzbeni pishtolj potegao zbog izmirivanja duga...

heh, samo kad se setim priche jednog kolege...

Taman kupio nove gume na opelu, i vraca se oko 2:30 iz grada, i zaustavlja ga pandur i krene da ga smara oko dokumenata, pa onda proverava da li mu rade svetla i na kraju mu kaze: "a shto su ti ove gume celave?"

Chovek popizdi, i pota ga shto ga drka, kad je juche kupio gume?

"pa, shta drugo da radim, dosadno je nocu u smeni"...

Link to comment
Share on other sites

mojoj kewi stigo poziv za sud zato shto je shetala u knezu psa bez povodca i korpe (u pitanju je dalmatinac)i nije nosila lichnu kartu (a zhivimo u ulici ispod)

kapiram da je stigla kazna koja treba da se plati, pa tek onda sud... ali ne razumem se bash najbolje a ovde je svashta mogutje pa i ta nebuloza :/

p.s. nikakav hejt prema tebi Dz ali shto se pasa tiche (kojih god preko 10 kila recimo), treba da imaju korpu... makar kad ih shetaju kroz centar grada i u opshte na mestima gde ima mnogo ljudi. Ja lichno obozhavam kerove (to jest neke volim a neke ne podnosim) al' znam x/y ljudi koji se bash plashe i bezhe na drugu stranu ulice i od domatjih kerova.

Link to comment
Share on other sites

nije stigla kazna nego pravo na sud..

taj pas ne bi ni mrava zgazio, ne bi imala srca da keru stavim korpu, mislim da takve stvari treba da vazhe za problematichne pse...shto se neki ljudi plashe i chivave to me lichno zabole

bacio sam hejt prvo pa editov'o

edit: ma mozhda si i u pravu... kapiram da bih stavio korpu samo ako me zamoli neko iz drushtva... za ostale me zabole.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

taj pas ne bi ni mrava zgazio, ne bi imala srca da keru stavim korpu, mislim da takve stvari treba da vazhe za problematichne pse...shto se neki ljudi plashe i chivave to me lichno zabole

A kako se tacno odredjuje sta je to problematican pas?

Pored toga, termin "problematican pas" ne postoji za one koji se zentaju kucica, pa da im dodje najveca pufna na svetu i radosno mashe repom oni bi se ukenjali i pobegli ... to nije neprirodno, ima takvih ljudi, a zato i postoji taj propis za korpu. Druga je stvar sto kapiram da ne insistiraju na tome kod zeldija sa pit bulom, ali dobro.

Link to comment
Share on other sites

znaci mrzim pse,josh kada vidim tako da neko vodi nekog psa i ide prema meni ja gledam malo psa, malo choveka koji ga "vodi" i smeshka se, odma mi kaze "ma ne brini se nece on nista" , nece K*RAC bezhi bre!

DZ iskreno mozda su bili i u pravu, kroz knez mihajlovu bez povodca ...zamisli da skoci na neko dete kao oce da se igra...

Link to comment
Share on other sites

mrzim pse,josh kada vidim tako da neko vodi nekog psa i ide prema meni ja gledam malo psa, malo choveka koji ga "vodi" i smeshka se, odma mi kaze "ma ne brini se nece on nista" , nece K*RAC bezhi bre!DZ iskreno mozda su bili i u pravu, kroz knez mihajlovu bez povodca ...zamisli da skoci na neko dete kao oce da se igra...

Eto vidis, upravo sam o ovome prichao. Nema veze koliko je kuche opusteno, kada ga se ljudi plashe. A to sa decom je posebno nezgodno, dete hoce da se igra i kul je, al' su roditelji neki drkoshi pa ga odma' sklanjaju i slicno. Em sto su oni debili a em sto ce i detetu nabiti kompleks bez potrebe.

Link to comment
Share on other sites

svaka pricha ima dve strane..

moja sestra je pre par godina bila kod najbolje drugarice na zhurci. ta drugarica ima bernardinca kog moja sestra gotivi. medjutim, iz nepoznatog razloga pas je odjednom skochio i pokuchao da je ujede. i dan danas ima ozhiljak pola santimetra ispod oka. ona se i dan danas igra sa tim psom kad dodje do drugarice

druga pricha:

imao sam rotvajlera Edija koji je proshao kroz policijsku dresuru, a i po prirodi je bio miran. chesto sam ga pushtao da sheta bez povodca; na svu srecu tog dana je imao povodac. prolazio sam pored nekog lika, i kad je bio na dva metra Edi je naglo skochio na njega. jedva sam uspeo da ga zadrzhim da ga ne pokida. ja cenim da ga je Edi zapamtio zbog nechega ranije, ali kako bi ja to posle objasnio sudiji? (znate, taj lik je losha osoba, moj pas je ekspert za karakter..)

mora se imati i u vidu da deca ko deca nekad nemaju predstavu o psima pa mogu da iznerviraju psa, a i nikad ne znash kakva je budala gazda..

edit: chisto da napomenem da i ja volim pse, ali dovoljna je na sto ljudi jedna budala shto maltretira svog psa da psi izadju na losh glas.

btw chitao sam da su neki ameri tuzhili Disney jer su filmom '101 dalmatinac' stvorili predrasudu da su dalmatinci ekstremno mirna i dobrocudna rasa, a koliko sam ja skapirao dalmatinci umeju da budu agresivni

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

btw chitao sam da su neki ameri tuzhili Disney jer su filmom '101 dalmatinac' stvorili predrasudu da su dalmatinci ekstremno mirna i dobrocudna rasa, a koliko sam ja skapirao dalmatinci umeju da budu agresivni

ma u americi SVI tuze SVE za SVASTA

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

A kako se tacno odredjuje sta je to problematican pas?

Pored toga, termin "problematican pas" ne postoji za one koji se zentaju kucica, pa da im dodje najveca pufna na svetu i radosno mashe repom oni bi se ukenjali i pobegli ... to nije neprirodno, ima takvih ljudi, a zato i postoji taj propis za korpu. Druga je stvar sto kapiram da ne insistiraju na tome kod zeldija sa pit bulom, ali dobro.

e pa ko se plashi pufne bolje da ga nije:))

moja kuca nikad ne skache na decu, znachi chak i kad drzhe plishanu igrachku nece od njih da uzme, nego cheka da joj dete da...

najgore je to shto roditelji stvaraju strah kod dece tako kada ih sklanjaju od pasa, ili shtagod drugo bilo u pitanju

mada...u gradu, tachnije po parkovima ima stvarno budala koji pushtaju svoje pse iako znaju da se njihovi psi uvek kache sa drugima, ali najverovatnije gazde su ih i napravile takvima, ili kad daju svom klincu od 7 godina da vodi rotvajlera, a pas tezhi od njega

al sad smo vec otishli off topic..

oO

 

Link to comment
Share on other sites

mora se imati i u vidu da deca ko deca nekad nemaju predstavu o psima pa mogu da iznerviraju psa, a i nikad ne znash kakva je budala gazda..

Ja licno imam teoriju, koja naravno ne mora da bude ispravna, da je daleko bolje biti opusten sa decom i psima, i pokazati detetu da ne mora da se plashi i slicno, cak i svesno imajuci u vidu te rizike koje ti spominjes, napade "iz vedra neba" i slicno. Cini mi se da se daleko veci problem, i samim tim daleko vise napada kucica na decu desava upravo u suprotnoj situaciji, kada roditelji istripovani istripuju svoju decu, i onda se ova plashe kucica, bezhe od njih ili su vidno uznemirena u njihovom prisustvu. Vrlo dobro znamo svi mi da je to poslednja stvar koju pas treba da oseti kod coveka, posebno ako je neki malo "skrenut" retardiranim vlasnikom. Ako se postavis u dobar stav i ne dozvolis mu da te "nadvlada", svako kuche ce se povuci, izuzev naravno treniranih policijskih pasa i mozhda onih za ulichne fajtove ... i pobesnele ;) ali mi ovde ipak govorimo o kucnim ljubimcima koji redovno idu na "cepljenje" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...