Jump to content

Srbija u NATO-u?


Da li Srbija treba da bude clan NATO?  

71 members have voted

  1. 1. Da li Srbija treba da bude clan NATO?

    • da
      29
    • ne
      42


Recommended Posts

Obrazlozenja odgovora?

Ja mislim da ne treba, jer sta god ko pricao, NATO je srusio kucu mog komsije i pobio mu porodicu, drzao mene bez struje 12 sati dnevno, pobio jos 1000 neduznih ljudi i srusio desetine mostova, i mislim da ni jedan srpski vojnik ne treba da bude deo tako neceg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

obichno ne govorim o politici,ali mi je sad smrtno dosadno

svejedno mi je jer se ovde stanje nece promeniti za josh 20 godina, samo cemo vishe da najebemo ako ne udjemo, dotakli smo dno, treba da namazemo dupe vazelinom i da pustimo da nas svi jashu..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mislim da mi tu nema mnogo sta da se pitamo, ono ucicemo u NATO svidelo se to nama ilil ne. Jer jednostavno 'zapad' (zasto kazem zapad a mislim na...) ima velikog interesa da mi udjemo. iz prostog razloga je cemo onda morati da pokupujemo celokupno nauruzanje od njih.

Link to comment
Share on other sites

u principu ne bi trebalo ali drugacije se ne moze

samo steta sto cemo bilo kakvu korist od tog ulaska kao i bilo kog drugog uvlacenje u bulju EU videti tek za 20ak god(mozda nas i prime), kao sto neko rece, a potpisujem da ce se EU tog momenta i raspati i izbiti treci svetski rat :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

loshe.. meni? gde sam to rekao? chek da vidim.. hmm.. da.. nema nishta o tome kako je meni loshe na ovom forumu. jednostavno tema o politici na ovakvim forumima je smeh.

A kakav je tačno ovaj forum?

@topik

U NATO ćemo morati da uđemo kad tad, svidelo se to nama ili ne. Bolje po nas da to bude

Link to comment
Share on other sites

obichno ne govorim o politici,ali mi je sad smrtno dosadno

svejedno mi je jer se ovde stanje nece promeniti za josh 20 godina, samo cemo vishe da najebemo ako ne udjemo, dotakli smo dno, treba da namazemo dupe vazelinom i da pustimo da nas svi jashu..

ovo je tako istinito! znaci hajli potpuno je u pravu. mi izbora nemamo. jednostavno moramo ciniti sto nam kazu, nismo mi nikakave srbende niti neki narod koji moze svima da jebe keve, mi smo kao i svi samo obicna bagra. inace ceo sve je bagra samo se deli na onu koja je bogata i siromasna. posto smo sirotinja moramo da radimo sta nam kazu i gotovo. njima trebaju vojne baze ovde, da kontrolisu ovaj deo ovde, da se priblize bliskom istoku i nafti i to je to... a ako necemo mogu da nam rade sta hoce, da nas bombarduju, sankcije, embargo, ekonomske krize i sl i sl... da idemo svi na more na obedsku baru

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Ne!

Pa jel treba mi sad mi da udjemo u NATO i da uchestvujemo u "mirovnim misijama" i ubijamo jadne i siromashne poput nas?? Kojim mehanizmima ce da nas nateraju da udjemo? Shta, kao neke sankcije, bombardovanje? To se vishe nece deshavati... bar ne na tlu Evrope.

A i nisam neshto siguran da ce NATO potrajati josh dugo u obliku u kakvom danas postoji.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Ne!

Pa jel treba mi sad mi da udjemo u NATO i da uchestvujemo u "mirovnim misijama" i ubijamo jadne i siromashne poput nas?? Kojim mehanizmima ce da nas nateraju da udjemo? Shta, kao neke sankcije, bombardovanje? To se vishe nece deshavati... bar ne na tlu Evrope.

A i nisam neshto siguran da ce NATO potrajati josh dugo u obliku u kakvom danas postoji.

ekonomski manevri su uvek bili ubedljiviji od sirove sile..

shto se tiche ubijanja jadnih i nevinih, zemlje zadrzhavaju komandu nad svojim vojskama, niko ne mozhe da naredi tudjim trupama da ginu bez dozvole njihove zemlje.

ja sam za NATO jer je korak ka integraciji, i sem busanja po grudima ne gubimo nishta..

Link to comment
Share on other sites

mislim da je za ulazak u NATO neophodno "da" naroda na referendumu, a sumnjam da ce to da se desi.

neko je rekao if you cant beat them, join them. sta bi bilo da su se englezi i francuzi pridruzili svabama kad su ovi savijali evropu? ne poredim nato i fasiste, ali takodje ne mislim da je NATO dobra ustanova.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mislim da je za ulazak u NATO neophodno "da" naroda na referendumu, a sumnjam da ce to da se desi.

neko je rekao if you cant beat them, join them. sta bi bilo da su se englezi i francuzi pridruzili svabama kad su ovi savijali evropu? ne poredim nato i fasiste, ali takodje ne mislim da je NATO dobra ustanova.

englezi su ih pobedili, francuzi su im se pridruzhili, tako da tvoja rechenica bash i nema poente..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...