Jump to content

shta je smisao zivota?


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve se vrti oko toga kako mi pokusavamo da zivimo lepo na ovom svetu i onda nam dodju jbn.. vanzemaljci i sve nam uniste [:(!]              [:D]

vanzemljaci?! ma neka zivi kuj god 'oce...

smisao zivota je voleti...

zbog toga samo na ovoj planeti... zbog ljubavi.

( [;)] )...

...sto tvoj avatar i potpis najbolje svedoce [:D]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ahahahahah odlicno :))

ma ne ne ne.... vidish ja se zrtvujem zbog drugih... ja sam tu da donesem mir za kojim dolazi ljubav [:D] a i vidish ono na avataru je Kapetan Jack... i verujem da su se tokom zurki gde se pushtala njihova zika.. DDR.a dance dance revolution... dosta ljudi smuvalo zaljubilo imali onog keksa... i napravili po koje dete [:D] ahhh ljubav...:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

smisao zivote je da zivot nema smisao....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Jednom je jedan veliki covek po imenu Dusan Radovic (istinski respekt) rekao:"Kada smo deca ne znamo nista, a zatim dugo putujemo, lutamo i otkrivamo dok ne saznamo "sve". I tu se zavrsi najlepsa covekova avantura, posle svega nekoliko godina spontanog i nekoristoljubivog zivota bez smisla i cilja. Udaljimo se od detinjstva, a ne priblizavamo se cilju. Cilja nema, cilj zivota je sam zivot, a mi se nostalgicno pocnemo vracati dobu kada smo najblize bili zivotu i sebi. Sva umetnost je pokusaj da se zivot ponovo dozivi ali na onaj nacin onim culima i gladju, onako bogato, slobodno i nevino. Biti detinjast i neozbiljan(takav sam ja, budite i vi(zeki)), jer je sve drugo manje ozbiljno i mudro. ;)))))

Edited by zEki

V

Link to comment
Share on other sites

Jednom je jedan veliki covek po imenu Dusan Radovic (istinski respekt) rekao:"Kada smo deca ne znamo nista, a zatim dugo putujemo, lutamo i otkrivamo dok ne saznamo "sve". I tu se zavrsi najlepsa covekova avantura, posle svega nekoliko godina spontanog i nekoristoljubivog zivota bez smisla i cilja. Udaljimo se od detinjstva, a ne priblizavamo se cilju. Cilja nema, cilj zivota je sam zivot, a mi se nostalgicno pocnemo vracati dobu kada smo najblize bili zivotu i sebi. Sva umetnost je pokusaj da se zivot ponovo dozivi ali na onaj nacin onim culima i gladju, onako bogato, slobodno i nevino. Biti detinjast i neozbiljan(takav sam ja, budite i vi(zeki)), jer je sve drugo manje ozbiljno i mudro. ;)))))

omg... zeki got a answer [8)] odakle si to prepisao majke ti [:p]

"...moj entitet gaji natalitet jer kvantitet proizvodi kvalitet , tako misli svaki propalitet , suze i sline isti salinitet..." ne znam sto sam ovo napisao , ali mi se nekako uklapa u temu [:p] , ne moze da skodi [:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

omg... zeki got a answer  [8)] odakle si to prepisao majke ti [:p]

"...moj entitet gaji natalitet jer kvantitet proizvodi kvalitet , tako misli svaki propalitet , suze i sline isti salinitet..." ne znam sto sam ovo napisao , ali mi se nekako uklapa u temu  [:p]  , ne moze da skodi  [:D]

Procittaj malo bolje. ;)

Dusan Radovic. Mada nije sve njegovo, nesto sam i ja dodao inspirisan njegovim tekstom. Tj. tako i ja upravo razmisljam.

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...