Jump to content

:(


NemaN!-!-!

Recommended Posts

Gore je kad imash pare a nemash normalan net ^^ (kao ja)

gore je kada imash komp kao sto imam ja i ping 9000 :) veruj mi ... nekako ti se zivot cini ... bezvrednim :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa onda kupish normalan net?

Nema bolji.. tj jedino da se vratim na modem a to mi ne pada napamet (iz nekoliko razloga)

gore je kada imash komp kao sto imam ja i ping 9000 :) veruj mi ... nekako ti se zivot cini ... bezvrednim :)

Uzas.. kod mene neshto slichno

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

ako izuzmemo ovo kalijevo jel onda ne bi mogao ni da kucash ovde .. najgore je kad si zavrshio sa dva ispita, imash net, imash pretplatu i planirao si da kad zavrshish sa ebenim ispitima sednesh i istopish se u fotelji od wowa i dodjesh kuci i vidish da ti je modem crko i onda svatish da zivish u srbiji i da za bilo kakvu informaciju da bi dobio oko toga shta i kako da radish ti treba 10 dana minimum ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

^ ROFL

sta je ovo danas? svi imaju neke probleme...

ortaku nije ostalo para na kartici... ja skapiram da mi je u pola osam istekao nalog

1) nemoze da se doplati u banci...

2) nema game cardova u pyramidu ili CC-u

3) alternativni drugar pokusava da plati svojom karticom i usled ocajne konekcije sa blizzardovim serverima - dobijam poruku da posle 3 neuspela puta pokusam tek za 24h (!!?) ili ce kartica biti blokirana...

eto...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam sve, ADSL (latency je uvek oko 60ms), dobar komp, gomilu novaca na racunu, 5 kopija WOW-a (za slucaj da mi neko ukrade), skoro sve figure Aliance i Horde, majicu WOW, majicu Warcraft 3, gomilu knjiga o Waru, gomilu ubijenih hordasa iza sebe, naravno veliku figuru PALADINA DWARFA, itd........

E... uzivancijooooo... [viking][viking][viking][viking]

Link to comment
Share on other sites

Ja imam sve, ADSL (latency je uvek oko 60ms), dobar komp, gomilu novaca na racunu, 5 kopija WOW-a (za slucaj da mi neko ukrade), skoro sve figure Aliance i Horde, majicu WOW, majicu Warcraft 3, gomilu knjiga o Waru, gomilu ubijenih hordasa iza sebe, naravno veliku figuru PALADINA DWARFA, itd........

E... uzivancijooooo... [viking]  [viking]  [viking]  [viking]

Samo cu reci OMFG

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...