Jump to content

VECITI DERBI


E jebes baku

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bas govorim da mikrofon/megafon u Italiji, Argentini, Brazilu, itd, koriste da pevaju celu pesmu. Samo kod njih ima i vise navijaca (po tekmi ne uporedjujem sa derbijem konkretno) a i dosta su glasniji... i imaju takav jezik, melodican i svi pevaju pa taj sto vodi pesmu na mikrofonu/megafonu ne dolazi toliko do izrazaja vec se nekako stapa sa masom a opet se cuje ... ako me razumes  [:D]

razumeo sam je ja... ali ti kazem da nije tako... :)

@goran.rs

hoces da kazes da delije ne mogu da navijaju ako nema grobara?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa poznatoj dalije furaju italijanski(cigani:)) fazon(vizualni),dok gorbari to rade na ostrvski nachin...a meni je ipak mnogo gotivnije nashe(cigansko)najvijanje,jer mnogo vedji efekat stvara...a i cinjenica je i da imamo mnogo bolje tekstove :)))

Da pa naravno pa vi ste fantastichni u svemu

Link to comment
Share on other sites

moramo da raskurcamo mafiju u sportu ako mislimo da ikad vise ista uradimo.

smorio me Partizan i totalno podrzavam ono sto Grobari traze. jebite se Zeko i Bjeko, eto vam Partizan bez najfreneticnijih navijaca koji su ikad navijali za neki klub.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

gde je tih 3 miliona navijacha zeko? Kazes 200 grobara je protiv tebe? Juche ih je toliko bilo uz tebe!

kao da ce on da chita ovo :)

loodilo pricam sam sa sobom... :::)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

samo par rechi

nisam prochito sve postove tako da se unapred izvinjavam

sudija je najveci krivac za tako ruzhan derbi.propustio je barem 3 direktna crvena.na kraju je samo jedan igrach zvezde dobio zhuti,a oni su praktichno sve zapocheli,sa prekidanjem svakog jebenog napada partizana.necu da kazhem daje uticao mnogo na ishod(penal je kompenzacija za propushteni u prvom poluvremenu)ali je zato derbi bio jedan od najruzhnijih do sada.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

samo u nasoj zemlji ima da ja iz bp , navijam za bg tim (zvezdu ili partizan) ili da neko iz nisa navija za zvezdu... glupost

u engleskoj , nemackoj , francuskoj , bilo kojoj drugoj drzavi , svaki grad ima svoj tim , koji bodri , voli itd.. ali sada opet , vracamo se na temu gde smo mi a gde je evropa i svet ? : \

fml

Link to comment
Share on other sites

pa ja i pricam kod nas kako je...

@longli

izuzetaka ima svugde

Naravno , nego mi se tvoj post ucinio kao indirektan odgovor na moj , ali ne kontam zasto bi se neko pravio da navija za neki tim??

Ja sam 1000 puta pominjao tu pricu da j eglupo da neko iz NS-a , Nisa (bilo kog grada) , navija za BG tim , ali jebiga tako je kako je , ali takodje stojim iza toga da kad bi svako navijao za tim iz svog grada , nasi stadioni i liga uopste ne bi bila ovakva kakva je sada , tj. skrnava!!!

Link to comment
Share on other sites

Da slazem se potpuno sa longleyy da takav nacin razmisljanja nikako ne valja.Treba ici na tekme ako sebe smatras nekim simpatizerom kluba.Liga nam je kakva takva,nasa je!

Mada to nikako nije istina za mesto u kome si,real bi onda bio dosta slab po tom pitanju.A o Juventusu da ne pricamo...

Grobarima uvek smeta nesto u derbiju,a vidi se da nemaju muda za marakanu.

Link to comment
Share on other sites

edit: hoce li proci neki derbi da grobari ne smaraju za sudiju i koje prvo poceo ....kmeeee...kmeee...

Jok, chak planiramo da na sledetjem derbiju nash nigerijski centarfor (bivshi bokser, ako je mogutje) stoji nasred 16erca i ne dozvoljava vashem igrachu da izvede penal...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Grobarima uvek smeta nesto u derbiju,a vidi se da nemaju muda za marakanu.

mnogi nisu imali...

elem, nije stvar u mudima stvar je u prokletstvu... kad se otvarala marakana dovedeno je 50 woodoo vraceva da bacaju kletve... ko zna shta su sve pobacali :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...