Jump to content

VECITI DERBI


E jebes baku

Recommended Posts

dobro je shto smo pukli...

neka idu Zeka i Bjeka... sada su videli dokle su nas doveli...

IDI ZEKO PRODAO SI MNOGO TITULA POKRAO MILIJARDE DOLARA A SAD NAS SPASI I MARS KOD CIGANA

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iako sam delija po malo ne realan rezultat , ali opet , jedna je zvezda... :D

sto se tice utakmice , bila je teski kriminal , jedino vredno pamcenja su par pokusaja zigica , go perovica i onih par suteva vukcevica : )

sudiji treba zabraniti da sudi , jer nije u stanju da drzi disciplinu , mislim sramota , petstotina faula , sve jedan dribling ili pokusaj akcije bio je prekinut , startom sa dve noge u visini kolena : )

crnci su se mnogo okurcili , i mogli bi malo da se vrate u svoju afriku , na sadjenje paprika i berbu banana

fml

Link to comment
Share on other sites

dobro je shto smo pukli...

neka idu Zeka i Bjeka... sada su videli dokle su nas doveli...

IDI ZEKO PRODAO SI MNOGO TITULA POKRAO MILIJARDE DOLARA A SAD NAS SPASI I MARS KOD CIGANA

vidi i ja sam simpatizer Partizana... ali sam realan pa kazem da je isto titulai tekmi kupio koliko je i prodao.

sve u svemu ovo je bio prvi derbi posle jedno 2-3 godine koji sam gledao i bas nemam reci... igra uzas, ponasanje igraca jos gore, sudija reptil... i zacin C

Link to comment
Share on other sites

Uh ja polako pochinjem da se navikavam na to da partizan gubi od zvezde... Nekako mi to sad , normalno.

Iznenadio bi se kad bi pobedio, na primer.

A taj derbi se pretvara u igru na primer Zvezda protiv nekog zadnjeplasiranog tima prve lige, samo sa vishe navijacha na severu.

Najjachi je jug bio , 50 navijacha :)

Link to comment
Share on other sites

A ja nisam isao...evo karta jos ne iskoriscena stoji u fioci...

btw...

prvo poluvreme kad je krenulo ja mislio posle one dve sanse da ce biti dobra tekma,kad ono ochaj...

drugo poluvreme malo bolje...

sto se tice penala mozhda i njie bio ali je bio red da svira bar jedan penal za nas...a ona matora drtina Saveljic ako en zna da igra nek batali fudbal a ne da se shiba po terenu...kreten!!!

i nadj i mirkovic su bezobrazni ali Saveljic me do jaja iznervirao...

sve u svemu...glodari opet ispushili i mnogo mi se svidja to...2:0...HVALA TI ZVEZDO!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

eh, bio sam na severu ( znam da sam rekao da necu nikada vishe da idem, ali jbg-a... ortak hteo na sever... ) ... utakmica ochajna, sudija nesposoban... cheka da mu fudbaleri kazu shta da svira... svako mu se dere, on se neshto pravda... pomcni sudija podize zastavicu zbog offside-a, on to ne vidi, ceo stadion mu viche da se okrene... i na kraju kad je video posle 20 sekundi, onda se ponovila cela akcija, to jest izveo je kralj opet... umesto da svira offside...

To shto kazete da se crnci kurche... meni ih je bilo bash zao, posebno boju, koga su svi napali, gurali ga, chak rukom po licu, onako najbezobraznije, a on nishta... samo je odshetao malo dalje i stao... Najvishe me nervira kad navijachi pochnu : "u-u-u-u-u-u"... to je toliko nisko, a i kaznjava se... nekad se stvarno zapitam zashto smo tolika stoka...

One redare bih sve otpustio, ja neznam za shta su oni mentoli placeni, ima ih stotinu, a realno ne treba da ih bude vishe od 20... padaju 3,4 baklje na atletsku stazu, njih 15 trchi na onu jednu da je ubace u kantu, a ovamo gori 15 sekundi ono platno sa natpisom toyota shto pokriva tunel, tek kad im je chini mi se neki novinar pokazao da gori, onda opet njih 15 trchi na tu jednu baklju...

Navijanje... pa nishta posebno... ja sam otishao mrtav gladan tako da nisam mogao mnogo da skachem i da se derem :)

OFK izgubio... prvo mesto... i tako... sve u svemu, dobro je :)

Link to comment
Share on other sites

iako sam rekao da je tekma bila tuga , nikada nisam rekao da vise nije derbi , a vecina grobara sada govori da ovo nije derbi ,ili kao derbi nije vazan itd... hmmmm , zasto ?

pa mozda zato sto ste tuga i ocaj , jebes derbi na kojem svaki put pobedi ista ekipa :D

Pa i jesmo tuga i ochaj, ali na kraju svakog tunela dolazi svetlost.....

..... ili drugi voz [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bio sam malo podalje, ali chini mi se da je vikao na mikrofonu, a ne na megafonu, stoga je razumljivo da je nadjachao... bash so dosta pojachali... prvi put da ga neshto razumem shta pricha...

ja sam video megafon ali nebitno... stvarno ga je preterao... zaneo se

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a ona matora drtina Saveljic ako en zna da igra nek batali fudbal a ne da se shiba po terenu...kreten!!!

i nadj i mirkovic su bezobrazni ali Saveljic me do jaja iznervirao...

aj bre budi covek kad pljujes ili nemoj da pljujes uopste. Bezobrazni su ti ta 3 debila iz Partizana a Mladenovic, Kovacevic... pa cak i Purovic (samo sto je on hladne glave pa se brzo primiri cim uradi nesto bezobrazno) nisu?

iako sam rekao da je tekma bila tuga , nikada nisam rekao da vise nije derbi , a vecina grobara sada govori da ovo nije derbi ,ili kao derbi nije vazan itd... hmmmm , zasto ?

pa mozda zato sto ste tuga i ocaj , jebes derbi na kojem svaki put pobedi ista ekipa :D

iskreno neznam nijednog grobara koji ce da kaze da derbi nije vazan a znam bas dosta navijaca... a to sto se cuje sve vise i vise da ovo nije derbi je upravo posledica toga da se unapred zna pobednik... postali smo gori od Milan-Inter ili Rengers-Celtic

ja sam video megafon ali nebitno... stvarno ga je preterao... zaneo se

nije on preterao, na svakoj tekmi u Italiji imas te likove sto se svo vreme deru na te mikrofone i megafone (a tamo po 50 000 navijaca na tekmi pa se oni i dalje cuju), samo se ovde cuo mnogo jako zbog toga sto su cigani, iz meni nepoznatih razloga, dosta tisi u globalu nego ranijih godina... garantujem da je bio pun jug (a ne znam dal je ikad bio :) nadglasali bi grobari cigane.

Mora se priznati, sto se tica navijanja, da su cigani odmakli dosta od grobara... sto se koreografija i organizacije tice.

Link to comment
Share on other sites

@ Formica... :

Bio je i megafon, ali Shavija je urlao na mikrofon... neki drugi lik ( neznam ko je... ) drao se na megafon... ali ni blizu glasno kao Shavija... hmmm, kad malo bolje razmislim, nisam ga uopshte chuo...

@Ramirez... :

Bilo bi bolje navijanje da su doshli grobari... ( mislim na sever ) Lik koji je vodio navijanje u prvom poluvremenu je rekao da danas necemo prozivati grobare jer oni nisu tu... Samo se u zadnjih 5 minuta pevalo ( kad je pao 2. gol i malo pre njega ) : "Srushen i spaljen..."

Link to comment
Share on other sites

aj bre budi covek kad pljujes ili nemoj da pljujes uopste. Bezobrazni su ti ta 3 debila iz Partizana a Mladenovic, Kovacevic... pa cak i Purovic (samo sto je on hladne glave pa se brzo primiri cim uradi nesto bezobrazno) nisu?

iskreno neznam nijednog grobara koji ce da kaze da derbi nije vazan a znam bas dosta navijaca... a to sto se cuje sve vise i vise da ovo nije derbi je upravo posledica toga da se unapred zna pobednik... postali smo gori od Milan-Inter ili Rengers-Celtic

nije on preterao, na svakoj tekmi u Italiji imas te likove sto se svo vreme deru na te mikrofone i megafone (a tamo po 50 000 navijaca na tekmi pa se oni i dalje cuju), samo se ovde cuo mnogo jako zbog toga sto su cigani, iz meni nepoznatih razloga, dosta tisi u globalu nego ranijih godina... garantujem da je bio pun jug (a ne znam dal je ikad bio :) nadglasali bi grobari cigane.

Mora se priznati, sto se tica navijanja, da su cigani odmakli dosta od grobara... sto se koreografija i organizacije tice.

slazem se da imas to svuda... ali pazi mikrofon/megafon sluzi da bi zapoceo pesmu a ne da bi pevao celu pesmu tako da se sever ne chuje...

bez grobara nema delija... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

slazem se da imas to svuda... ali pazi mikrofon/megafon sluzi da bi zapoceo pesmu a ne da bi pevao celu pesmu tako da se sever ne chuje...

bez grobara nema delija... :)

ja bas govorim da mikrofon/megafon u Italiji, Argentini, Brazilu, itd, koriste da pevaju celu pesmu. Samo kod njih ima i vise navijaca (po tekmi ne uporedjujem sa derbijem konkretno) a i dosta su glasniji... i imaju takav jezik, melodican i svi pevaju pa taj sto vodi pesmu na mikrofonu/megafonu ne dolazi toliko do izrazaja vec se nekako stapa sa masom a opet se cuje ... ako me razumes [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pa poznatoj dalije furaju italijanski(cigani:)) fazon(vizualni),dok gorbari to rade na ostrvski nachin...a meni je ipak mnogo gotivnije nashe(cigansko)najvijanje,jer mnogo vedji efekat stvara...a i cinjenica je i da imamo mnogo bolje tekstove :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...