Jump to content

Ptichji grip u Rumuniji


Recommended Posts

Ko je gledao vesti danas, zna... eto na nekoj sumnjivoj farmi nadjose kod kokoshke i patke ptichji grip...

Rumunija je dobila ban na izvoz ( doslovno )

sad nam ostaje da se poredjamo na granici sa rail gunovima , shmajserima , pishtoljima i da skidamo svaku pticu koja pokusha da preleti

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

au brate, navucite roletne i zatvorite prozore kao kad je bilo pomracenje sunca...

ahahahahaha... to sam se i ja pitao sto ljudi prave budale od sebe.

on topic

u Rumuniji se to pojavilo pre 2 dana... to jest pojavila se informacija a juce/danas govore da virusa nema ni na jednoj pernatoj zivuljki koju su uvatili u tim kriticnim podrucjima.

Link to comment
Share on other sites

ja sam prestao da jedem pre mesec dana, kad sam nacuo za ovo sranje :D. Jbt shta da kazem, paranoican sam :D.

@atelas, umire se od pticijeg gripa, nikakav dodatni nije potreban :D, jedina zajebancija je ako mutira sa obicnim gripom , mozesh da dobijesh nindza kornjace u stomaku :D. Shalu na stranu, ako mutira sa obicnim gripom, a to je uspeo u test labaratorijama moze da nastane pandemija.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

"Run to the hills

Run for your life!"

Anywayz...ochigledno je samo pitanje trenutka kada ce se virus preliti i kod nas.

Dok ne mutira nije frka, ali shta ako...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

jebote, serete, a niko se nije setio da lepo kaze da normalnom termickom obradom piletjeg mesa

na samo 70C virus nema nikakve sanse da prezivi... a pilitji se peku i na vise od 70C...

Eto toliko....a sad, da se vratim ovim slasnim resh batacima mrhm...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

problem je sto virus ptichjeg gripa moze i da mutira i da se prenosi i vazduhom...a ako se zna da je taj ptichji grip veoma slichan virusu spanske influence koja je odnela 50 miliona ljudi izmedju 1919 i 1922. onda i nije toliko bezazleno.

Ali ipak je cela ta opasnost od ptichjeg gripa prenaduvana od strane medija koji dobro znaju da se nista ne prodaje kao sex i nesreca.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko znam, a lupicu mozda nesto pa ce me Kole ispraviti, i ne uzimajte to zdravo za gotovo, virus pticijeg gripa, i to ova "varijanta" koja bas nas interesuje, kako god da se zove, mora da se nadje u ljudskom organizmu u isto vreme kada i virus "obicnog" gripa, posto je pticiji neprenosiv sa coveka na coveka. I onda on mozhe da mutira sa ovim "normalnim" i da krene da se siri dalje medju ljudima.

A oko mesa, termickom obradom se sve unistav pa nema frke, a i trebalo bi da meso koje zahvati grip tj. meso obolele ptice, vec posle nekoliko dana od oboljevanja bude skroz neupotrebljivo za jelo, zbog "propadanja", pa se i kao zivo vidi dal' je loshe ili nije, osim naravno ako do vas ne dodje zarazhena kokosh odma' nakon sto se zarazila :)

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko znam, a lupicu mozda nesto pa ce me Kole ispraviti, i ne uzimajte to zdravo za gotovo, virus pticijeg gripa, i to ova "varijanta" koja bas nas interesuje, kako god da se zove, mora da se nadje u ljudskom organizmu u isto vreme kada i virus "obicnog" gripa, posto je pticiji neprenosiv sa coveka na coveka. I onda on mozhe da mutira sa ovim "normalnim" i da krene da se siri dalje medju ljudima.

to moze biti jedan od nacina mutiranja nekih virusa...da pri replikaciji u celiji pokupi neke gene drugog virusa i stekne nove osobine...ali takodje neki virus moze spreciti replikaciju drugog virusa u istoj celiji...koji je slucaj sa pticijim gripom ja zaista ne znam...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...