Jump to content

Killers...


da li biste bili u stanju da ubijete coveka (pod ovim se podrazumevaju oba pola kao "mete", naravno...) ??  

72 members have voted

  1. 1. da li biste bili u stanju da ubijete coveka (pod ovim se podrazumevaju oba pola kao "mete", naravno...) ??

    • Da
      53
    • Ne
      19


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@saint: kakve veze ima ciscenje pistolja sa ubijanjem coveka?

@topic: ok naravno svi su jaki na recima. Druga stvar, svi ste odjednom krenuli da pricate o pistoljima. Pa zar covek ne moze da se ubije rukama???

Pre bih ubio coveka nego zivotinju(bilo kakvu) ako bi me neko naterao da biram i da ce meni oduzeti zivot. E sad opet dolazimo do puno varijanti. Sto kaze Juicer mada je to drugo pitanje da li bi mogao da zivis sa tim.

Pare, osveta, zelja, naredjenje(sve su to motivi vezani sa ubijanje nekoga). Samo je pitanje vremena i splet okolnosti koji ce vas dovesti do tog trenutka kada treba nekog da ubijete.

Kako je jedan jednom rekao: "Kada ubijes coveka ti si ubica, kada ih ubijes milion to je samo statisticki podatak". Surovo ali istinito.

V

Link to comment
Share on other sites

Tell us a story  [:0]

nema potrebe. to nije nesto cime se ponosim.

@chizra: eto vidis nisi lepo formulisao pitanje i sada ljudi oce da naprave rat :))))

Hmm, mislim da na tvoje pitanje ne mozes ni ti sam da odgovoris kao ni svi ovde zar ne? Dok neko od nas nekog ne ubije nece znati kakva ce mu savest biti ;)))

V

Link to comment
Share on other sites

Da,preke sam naravi.

Plus svako moze da ubije,izuzetaka nema.Sve se svodi na situaciju u kojoj si.Verujem da bi i pacifista ubio u kranjem slucaju, da se izbor svede na ubiti ili biti ubijen.

potpuno se slazem

isto vazi za mene po pitanju naravi i nerava(lako popizdim)

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

14 osoba u zabludi...ako dodje do sranja ja vas u mom plemenu ne zelim,hvala lepa.

Svakog dana granice moralnog se menjaju,a teze o tome sta je moralno a sta ne,se postavljaju u zavisnosti od situacije.Zanimljivo je da su svi naveli ubistvo kao odbranu,znaci ako je zivot u opasnosti vama ili bliznjima.Cak i ja sam to naveo.Mene sada zanima da li bi ubili da prekinete patnju vase voljene osobe?Eutanazija ili ubistvo iz milosrdja.

Moj odgovor je DA i na to.Ako sam uveren da nade nema,da je to zelja te osobe,uradio bi to ali teska srca.Ipak je to teze nego ubiti nekog skota koji ti je naudio.E sad bi neki od vas cak i rekli da je to moralnije od ubijanja doticnog skota....

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

mislim da bih pod odredjenim okolnostima ubio, mada nisam siguran.

e sad ide pitanje za 3 miliona dinara:

da li biste mogli da ubijete ponovo?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Da ... verujem da bi na 100% mogao nekog da hladnokrvno roknem. Ali taj neko bi moram BAS da me dovede do ludila i totalnog kolapsa, sto je skoro nemoguce (osim ako ne udari na nekoga ko mi je veoma blizak ... )

Isto tako znam da posle toga na 100% ne bi bio isti covek.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

odes na stadion. posibas se sa masom. i onda skapiras da si roknuo nekog.

stanglom u glavu. nozem u stomak. srafcigerom u djale.

mislim. kad tako pogledas, ubistvo moze da te snadje a da nisi ni svestan sta radis.

al to je i reko kali gore.

s te strane nikada ne bih mogao da sebe poistovetim sa tom masom ljudi.

jebiga sibanje, iznerviras se (dovede te do ludila, uplasis se za samog sebe), izvadis srafciger i nekog "otvoris". taj iskrvari i cao zdravo.

to je svakodnevnica.

postoje verovatno situacije u kojima bi mogao svako samog sebe da dovede u tu stanje "ubicu te stvarno". ali. pitanje je moralne granice gde te taj osecaj stize.

Edited by byp_

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Zamalo da ubijem coveka. Ako mislite da vas lazem pitajte Zolu.

zekija ne pustaju nigde bez mene, samo ja mogu da ga kontrolisem, incident se desio kad ja nisam bio sa njim :/

naravoucenje : ako vidite zekija samog bezte :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...