Jump to content

Desktop Screenshots


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosto i efikasno se vidi kako linux vizuelno pwnuje i win i mac

prosto i efikasno se tamo ne vidi :( default gnome bar gore dole transparencija na 100% i bar sa ikonama koje mozes i na win da prebacis mada stoji da je X (da to sto gledate nije linux to je X koji radi na brdo drugih operativnih sistema takodje) daleko zgodniji za editovanje tj customizaciju tako da ima realno fantastichnih desktopa kad ljude ne mrzi malo da kodiraju/crtkaju mada je to po meni sve trosenje resursa i komplikovanje ...

jedino shto se lozhish na malu adrianu limu pa to preovladjuje

elem windoz mora se budzi da bi ovako izgledao a to je manje vishe default look na nuxliju na svim novijim gfx friendly distroima a za mac mogu da se sagnu redom windoz pa onda nuxli

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

prosto i efikasno se tamo ne vidi :( default gnome bar gore dole transparencija na 100% i bar sa ikonama koje mozes i na win da prebacis mada stoji da je X (da to sto gledate nije linux to je X koji radi na brdo drugih operativnih sistema takodje) daleko zgodniji za editovanje tj customizaciju tako da ima realno fantastichnih desktopa kad ljude ne mrzi malo da kodiraju/crtkaju mada je to po meni sve trosenje resursa i komplikovanje ...

jedino shto se lozhish na malu adrianu limu pa to preovladjuje

elem windoz mora se budzi da bi ovako izgledao a to je manje vishe default look na nuxliju na svim novijim gfx friendly distroima a za mac mogu da se sagnu redom windoz pa onda nuxli

hihihi ovo je KDE decko :) Zajebo si se :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

kde.jpg

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

svidza mi se shto si skapiro poentu posta koji je pritom bio namenjen lavoru :D

preshaltaj onda ono moje default gnome u default kde i to je to poshto nisam zagledao da jesam video bih i k-clipper i tako te gluposti ...

btw moj skreen na lapu dok sam se josh lozhio na nuxli kao desktop

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
desk.png

danas je uglavnom default win look u pitanju ... prosto jednostavno efikasno ... nedostaju mi neke stvari sa nuxlija ali realno mogu bez njih a nuxli mi sluzhi za ono za shta treba bez x-a ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovakav layout ispunjava sve moje potrebe

http://i2.photobucket.com/albums/y39/dvnitycker/desk23.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Gde bih mogao da nadjem ikone, ili kako se vech zovu, za "RK Launcher" i slichne dokove za Win? Oni paketi sa par hiljada ikona sa OS-x-a imaju 99% smecha.

Trebaju mi ikonice za win programe, ili neshto skroz blesavo i shareno. Postoji li sajt sa koga mogu da se svuku novi "Docklet-i"?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...