Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e taj 5th gear... vidi se da se trude da i oni budu kul, gotivni, spontani i duhoviti, ali i dalje izgledaju kao da čitaju vesti.

pričaš o ovoj poslednjoj epizodi, kad debeli testira fiat 500? u istoj tiff testira gumpert apollo, i opet ne kaže ništa što nisi mogao da izguglaš... :(

Link to comment
Share on other sites

pričaš o ovoj poslednjoj epizodi, kad debeli testira fiat 500? u istoj tiff testira gumpert apollo, i opet ne kaže ništa što nisi mogao da izguglaš... :(

Nisam ja gej da vozim fiat 500 bre :)

Pricam o Maseratiju GranTurismo... which is certainly less ghay :)

Bio je test Gumpert Apolloa u Vrelim Gumama omg, a i u nekoj glupoj emisiji sto vodi ona glupa Lana sa treceg na TV Metropolis.

I tog Tiffa bih tukao, tako da me najmanje nervira ono zhensko, koje ipak ne moze da radi taj posao bez obzira koliko ona mozda znala da vozi. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

a, maserati gt. ni o njemu nisu rekli ništa što nije guglabilno :)

to je samo jedna od prednosti tg-a nad fg-om. kada u topu gledaš test kola, nekako ti dočaraju kako je biti u njima, i daju ti gomilu drugih informacija i "informacija" koje nisi mogao da nađeš na netu.

druga je što kada TG postavi neki čelindž, oni i nađu način da uspeju... u FG kažu "ne može, jebi ga, pokušali smo".. no da se ne rasplinjavam :)

a tiff i plato znaju da voze za sve pare, ali me tif iritira sa svojim naglaskom a plejto u poslednje vreme radi neke celebrity segmente koji smaraju. debelog i debelu ne bih da komentarišem, tako da ispada da im je najbolji voditelj onaj mladi urbani.

Link to comment
Share on other sites

^ pa dobro, rekao je doduse da je ona kozha unutra bas mekana i da ima dosta mesta pozadi. :)

na stranu sa svim tim emisijama - GT je zaista zaista sjajan automobil!

ali zaista, greota sto nema manuelni menjach

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jel ono naslednik galjarda? sviđa mi se :)

a nova generacija evo/sti se razlikuje kao nebo i zemlja, i iskreno nemam pojma šta subaru tu traži, osim ako ne bude 40% jeftiniji.

Link to comment
Share on other sites

jel ono naslednik galjarda? sviđa mi se :)

a nova generacija evo/sti se razlikuje kao nebo i zemlja, i iskreno nemam pojma šta subaru tu traži, osim ako ne bude 40% jeftiniji.

ovaj model koji deluje kao kopile izmedju Vektora i Galjarda je samo skolski projekat jednog italijanskog studenta. Inache, meni je uzasan....

btw tehnicki sti nije nista loshiji od evoa, kod koga se meni samo svidja prednji deo dok mi je zadnji deo kao losha kopija odgovarajuceg dela alfe romeo 159

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Tesla Roadster je chudo tehnike - na struju ide, 0-100 za 4 s, oko 230 km/h maximalna brzina, preko 300 km bez punjenja (ko zna neshto o elektrichnim automobilima zna da je ovo itekako dostizenje). Karoseriju je radio Lotus, a najjacha stvar kod ovog automobila je shto je maltene nechujan!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...