Jump to content

Shaman v Roug


IvanSu

Recommended Posts

Pokusao sam sve, i ne ide,jednostavno ne mogu da izadjem na kraj sa Rougom,ja sam momentalno shaman lvl 38 i nema shanse da pobedim istog lvl rouga,sa svim ostalim klasama izlazim na kraj ali sa roug ne mogu.

Dali neko od iskusnijih igraca moze da mi preporuci neku taktiku koja je efikasna protiv njih,koje toteme i sl.

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad cuo za klasu Rouge-to ne postoji, mozda dodaju u nekom sledecem patchu. Momentalno lvl 38? Valjda trenutno :) A za slow totem sam tek eto sad cuo, jel to dobijas kad uradis quest za 5 element?

Sta cu morao sam jace od mene :)

Gledao sam par puta borbu shamana i rogue-a u kome rogue nikad nije ni imao sanse. Ono sto je bitno za samog shamana je da ima nature's swiftness talent, mislim da moze da ga ima vec na 30-om lvlu koji daje spellovima ispod 10 sekundi da budu instant. Ako cujes stealth u prednosti si jer znas da je tu. Bacis 'slow' :) totem, fire nova i ne pomeraj se od totema. Lightning shield je obavezan jer prvi udarac rogue-a je za tebe stun. Stun ce kad-tad prestati a ako prezivis prvi napad preziveces celu borbu. Nature's swiftness-healing wave i eto tebe ponovo sa punim healthom. Stoneskin totem, searing totem ce ti umnogome pomoci i samo pljesti instant-tvoji drugovi su frostbrand weapon i fire schock-a ako pokusa da pobegne frost schock. U slucaju da nemas nature's swiftness - kreni da bacis neku bzvz magiju, on ce instiktivno kick-pa onda drmni po healu.

Ovo nije moje iskustvo-napominjem! Prenosim ono sto sam video [;)]

Link to comment
Share on other sites

Sad se setih jedne situacije :) Napada nas jednom prilikom pre jedno 20-ak dana shaman lvl 60-ja tad bio 55 lvl druid i drug lvl 57 rogue... Ja roots i heal rogue-a a rogue tuce li tuce... Mene je drmnuo jednom nekim instant cudom i sabio me odjednom skinuo mi crit 2,7k hp-a odnosno tacno koliko sam i imao... Ja padam a rogue ga ubija i ubije ga skroz. Pocinje slavlje, al shaman uskrsne pomocu spella i razvali ga ko kantu :)

Macka mozda ima 9 zivota, ali shaman ima 2 ljudi! Zato se pazite... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja igram rogue-a...evo ti savet:cuvaj se vanish-a..ako ne znas to ti je skill kojim u sred pegle skocim u stealth...ako si na oko 35-40 % heltha verovatno si gotov..zato ako nestane "slow" :D totem bezi heal i onda sabij frost shockom i ssamo udri.. :P

I nikad mu ne okreci ledja [;)]

A ako vidis roguea kako ide ka tebi Lightning bolt da ga uvuces u combat da ne moze u stealth i onda sigurno dobijas

Valjda ti je ovo pomoglo [:D]

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Igrao ja pre neki dan kod booty baya i krljam rogua sa warlockom i lik se vraca stalno , ali stalno , a ne moze da mi skine ni 1/3 hpa , bukvalno se zajebavam :) i dolazi on 9 put i tu dolazi imba hunter isiti llv kao i ja 37 sa njim i sabijem ja rogua a huntera sa dots spustim na 15 % hpa ubije mene on ja se dignem iz mrtvih pap bacam master demonologys summonujem succubusa za 1 sec i 150 mane :) i sabijem nooba ... e sada fora je sto se zvao Stojan :) joj srbi su najgori od sve dece :)

AAAA leba ti kakav sam gosha ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

"Ja igram rogue-a...evo ti savet:cuvaj se vanish-a..ako ne znas to ti je skill kojim u sred pegle skocim u stealth...ako si na oko 35-40 % heltha verovatno si gotov..zato ako nestane "slow" :D totem bezi heal i onda sabij frost shockom i ssamo udri.. :P

I nikad mu ne okreci ledja"

Ako drmne fire schock, od tog vanisha nema nista, jer je to jedini shamanov spell bez totema koji daje dps... ;)

Link to comment
Share on other sites

Igrao ja pre neki dan kod booty baya i krljam rogua sa warlockom i lik se vraca stalno , ali stalno , a ne moze da mi skine ni 1/3 hpa , bukvalno se zajebavam :) i dolazi on 9 put i tu dolazi imba hunter isiti llv kao i ja 37 sa njim i sabijem ja rogua a huntera sa dots spustim na 15 % hpa ubije mene on ja se dignem iz mrtvih pap bacam master demonologys summonujem succubusa za 1 sec i 150 mane :) i sabijem nooba ... e sada fora je sto se zvao Stojan :) joj srbi su najgori od sve dece :)

AAAA leba ti kakav sam gosha ;)

... ali pvp kombinacije na levelu 35 [:D]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

... ali pvp kombinacije na levelu 35  [:D]

Rekoh gosha ;) mada taj Stojan vidi se pravi chetnichki cetovodja , patuljak sa bradurinom ima dzukelu neku jede zive kineze za dorucak ... nema tu ... eee leba ti :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Vec su ti rekli za earthbind toem, dok od fire totema magma je zakon za razliku od nove koja pukne nakon 5 sekundi ovaj pucka stalno na sitno taman dovoljno da rogue-u padne cloak, i kada ga vidis odma fire shock da ne moze da ode u stealth, nakon toga uletis mu u melee bacis i bacis totem za skidanje otrova. I samo gledas da mu ne padne DOT pa ga obnovis, a ako pocen da bezi frost shock i udaras.

Hunteri su meni veca muka, mada sada sa insignia of the horde ide malo lakse ali opet treba im prici.

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Ma ne verujem , 100 % neki cetnik braduljina ide naokolo i pljuje vische e leba ti vodi dzukelu neku puca iz tandzare ... pravi cetnik i josh se zove stojan pa da cesh vishe ... nene cetnik srbenda da ne kazem ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

baci slow totem i spamuj ga sa frost shockovima, ne moze da te dobije.....

not true ako rouge ima artisan alhemy ;)

frost & nature protection potions resavaju ovakav duel za par sekundi koliko je potrebno da skupim combo's ;) pogotovu ako te rouge prvi zvizne sa recimo CheapShoot-om ... plus poison za DoT koji moze da se stack-uje do 5kom ...

Edited by stinger
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...