Jump to content

Jesenja TV shema "u nas"


Kole

Recommended Posts

mi spika sa cudovistima jos uvek nije najjasnija

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
to čudovište se u ovom ili onom obliku pojavilo jedno 2-3 puta u dosadašnjim epizodama, i nije jasno šta je i čemu služi..

razviće se posle mnogo zanimljivije misterije, a kejt je maca, okačiću kasnije dve-tri sličke..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahaha samo sam chekao kad ce ivan da krene da kazhi slike Evangeline Lilly =o)) inache devojci je Lost prvi speaking part EVER =o) ono pre lsota je u nekom TV filmu, kao i u jednom bioskompskom filmu koji treba uskoro da se pojavi "glumila" LESH =oD aka jednu od zhrtava serijeskog ubice =o))

Link to comment
Share on other sites

chini se da od danas namesto homicidea dolazi Law & Order - Special Victims Unit koji je verovatno najbolji od 4 L&O serije koje postoje... mada zamenjivati homicide takvom serijom...=o) mislim u SVU glumi Ice T...=oD a i red bi bio da vishe nastave CSI (original & jedini koji valja ...)

Link to comment
Share on other sites

Ali ja i dalje ne kapiram da NEKO gleda "Vil i Grej" pa su oni nabavili i te nove epizode. UZAS!

Inache TV odavno nisam upalio sem da odgledam neki film, uglavnom na DVD plejeru ali tju ga mozda i upaliti za nove Simpsonove - kada tje to, jel se zna tachno?

Josh jednom.. gledate Vil i Grej.. ahhaha =)

BTW serije su mnogo velika glupost IMHO, jedino shto sam gotivio da pratim jesu Mutjke i to je to, pored Simpsnovih od crtanih serija. Ostalo je bezvezno gubljenje vremena u smislu da je bolje gledati tih 1h u plafon! :/

Link to comment
Share on other sites

kole, i dalje laguješ, bolje se skontaj sa boletom za stvarno nove epizode :)

inače, evo stvarno dobre vesti: rts je kupio pilot (=miniserija iz 2003.) i prvu sezonu galaktike. napisao nemeček na njihovom forumu, mrzi me da jurim link sada tako da ćete morati da mi verujete. navodno još ne znaju u kom će terminu ići.

Link to comment
Share on other sites

A zar niste vi svi to vec nasiroko i naveliko odgledali? Sta ce vam onda na tvu? Bolje da su otkupili nesto sto se recimo tesko nalazi na torrentu ili stogod slicno tome.

na torrentima se teško nalaze španske serije jedino ;)

jeste, odgledali smo, al to ne znači da nema ljudi koji će se obradovati galaktiki na tv-u.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

*da dignem ovaj topic iz mrtvih umesto da otvaram novi...*

Elem, ou maj gad...upravo odgledah Exodus 2 i pogani nemci netje do posle nove godine da krenu sa drugom sezonom Losta (kako bi, stoka, zavrshili sa prikazivanjem valjda 3 nedlje nakon majskog finala u USA), samim tim : Ko ima i u kom formatu drugu sezonu? znam da je Bolke cimao Ivana za nesto, ali sta je donosheno na rhh ne znam... cisto da zajmim, pogledam, vratim itd =o)

edit

on a side note (da ne dizhem iz mrtvih i DHW topic) Eva je pre 3 dana bila guest host u SNLu pa ko sto rekoh pre koliko beshe meseci - ivane daj taj SNL ;oP

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Losta, koliko ja znam, mada ne gledam, 2. sezona tek sad ide, i otprilike br. epizoda se poklapa sa br. epizoda DHW, sto ce reci oko 6-7. epizode 2. serijala, ali da ne tupin Ivan bolje zna.

Sto se Longorije tice video sam, prozivaju moju miljenicu, ali treba to odgledati, ako moze neko da skine za petak... Ivane?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...