Jump to content

Jesenja TV shema "u nas"


Kole

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A sta, ovo su neke razlicite Nindza Kornjache od onih koje smo mi gledali? Ja sam mislio da je to isto samo repriza, pa odma' nisam hteo da gledam zbog one uzasne sinhronizacije. Mog'o bi da bacim pogled, cisto da se podsetim starih dobrih dana kada je jedini cilj bio da skupim pare da kupim onaj kornjo-kombi ili kako se vec zvao ;)

Link to comment
Share on other sites

A sta, ovo su neke razlicite Nindza Kornjache od onih koje smo mi gledali? Ja sam mislio da je to isto samo repriza, pa odma' nisam hteo da gledam zbog one uzasne sinhronizacije. Mog'o bi da bacim pogled, cisto da se podsetim starih dobrih dana kada je jedini cilj bio da skupim pare da kupim onaj kornjo-kombi ili kako se vec zvao ;)

Originalni strip se poprilično razlikuje od crtaća koji smo mi gledali kao klinci. I to sam skapirao na osnovu igre koja je iza

Link to comment
Share on other sites

jaoj kad se setim ortakove keve (Kovachevici)koja je radila prevod za treci kanal.jaoj.sve crtane smo odgledali pre ostalih:D

a kad god se setim rokstedija i biboka,odma se latim kaseta,pa mars na gledanje:)iam desetak kaseta i gledam ih na svakih 2 god:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

A sta, ovo su neke razlicite Nindza Kornjache od onih koje smo mi gledali? Ja sam mislio da je to isto samo repriza, pa odma' nisam hteo da gledam zbog one uzasne sinhronizacije. Mog'o bi da bacim pogled, cisto da se podsetim starih dobrih dana kada je jedini cilj bio da skupim pare da kupim onaj kornjo-kombi ili kako se vec zvao ;)

imao sam taj kombi hehe.. in your face [:D]

Link to comment
Share on other sites

od tog celog apprenticea jedino sto valja je conan o'brienova "you're fired" imtiacija trumpa =o)

ne znam za vas, ali meni je taj japi "rat race" nekako zanimljiv. Koliko covek moze da bude obrazovan ali i dalje stoka i necovek.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Da su dali stare kornjače, ne bih se odvajao od TV-a. :)

Ali bash one stare sa starim prevodom, ne one iz "Prizora" sto je pink pustao pre godinu dve oko kojih smo pisali.

Zar je moguce da kod Donalda nema i neki gej? Ono, uvek je u tim real life i ostalim serijama neki gej, neki surfer, bimbo plavusha, ruzna metalka, dobar decko iz komsiluka, crnkinja i britanac.

BTW, odgledah Lost sad u Subotu, tj. sinoc, ne deluje loshe ... ono, slucajno sam uleteo na pocetak, inace verovatno ne bih ni pogledao, i onako, vidi se da je visok budzet u pitanju, dosta poznatih faca je tu. Jos uvek se razvija serija pa nema nekih zanimljivih scena (sigurno ce poceti neki fajtovi i podbadanja medju prezivelima) ali mi spika sa cudovistima jos uvek nije najjasnija, tj. nekako ne mogu da provalim koliku ce ulogu u seriji imati, a po opisu na netu same serije ne pridaje im se neka veca paznja.

Link to comment
Share on other sites

BTW, odgledah Lost sad u Subotu, tj. sinoc, ne deluje loshe ... ono, slucajno sam uleteo na pocetak, inace verovatno ne bih ni pogledao, i onako, vidi se da je visok budzet u pitanju, dosta poznatih faca je tu. Jos uvek se razvija serija pa nema nekih zanimljivih scena (sigurno ce poceti neki fajtovi i podbadanja medju prezivelima) ali mi spika sa cudovistima jos uvek nije najjasnija, tj. nekako ne mogu da provalim koliku ce ulogu u seriji imati, a po opisu na netu same serije ne pridaje im se neka veca paznja.

pa s'obzirom da su sami na nenaseljenom ostrvu kapiram da ce ta "cudovista" biti jedna od stubova radnje u seriji... mada 'ebem li ga

Link to comment
Share on other sites

Po opisu serije, glavni stub radnje jeste kakve se karakteristike razlicitih ljudi i licne osobine otkrivaju kada se nadjete na ostrvu u bezizlaznoj situaciji sa sve manje i manje hrane/vode ... tipicna spika sa tim tako filmovima gde avion padne negde u tri lepe. Dodushe, "zivotinje" mozhda pojacaju sva ta osecanja, pa sa te strane bude uspesnija serija.

Link to comment
Share on other sites

Jes da kasnim, ali moram priznati da sam odushevljen programom... Nije toliko kvalitetno koliko je novo...

Imamo Lost, DHW i Joeya (mada ne znam gde i kad ce dzoji?), a sve tri krenule prosle godine... Ranije nismo dobijali serije pre 3-4 sezone...

I to nisu bilo kakve serije. Lost je #1 na www.tv.com, a Joey... je Joey:) DHW, moram priznati, ne kapiram zasto je popularan. Mozda skapiram kad pogledam:)

Dodushe, Joey-a sam skidao epizodu po epizodu dok se prikazivao, i davao sam svima koje je intreseovalo. A i sumnjam da sam bio jedini. Tako da je vec vidjeno:)

Ne znam kolko ce Apprentice i Punk'd da budu interesantni. Mislim da se B92 zeznuo. Narocito Punk'd, koji je sve zive smorio josh na MTV... Kao da pokushavaju da otkriju toplu vodu...

Sa Friendsima su bash zalagovali debelo. Da, Laki, to si gledao na HRT. Na pinku 10. sezona nije bila... (valjda? mozda sam se prevario? znam da sam ja gledao na HRT...) Medjutim, frendzi su uvek interesantni, tako da nema problema...

Mada, ja od kad imam ADSL, potpuno mi je besmisleno da gledam serije na TV, kad sve moze da se skine sa neta... Narocito sto ja pratim nove serije pa je mnogo lakshe da skidash po epizodu nedeljno.

Trenutno, recimo, pratim "Weeds" koji je u sushtini sranje, ali eto, trava je u pitanju:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Sa Friendsima su bash zalagovali debelo. Da, Laki, to si gledao na HRT. Na pinku 10. sezona nije bila... (valjda? mozda sam se prevario? znam da sam ja gledao na HRT...) Medjutim, frendzi su uvek interesantni, tako da nema problema...

Ajde da pitam, sta se desilo sa Friendsima? Ono, isli su u 19h svakog dana, ja sam pogledao jednu epizodu koja nije bila ni blizu kraja te sezone, i sledeceg dana su isle one nesrece i tome slicno, a i dan nakon toga. U kojem su sada terminu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...