Jump to content

Champions League


manager

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj milan je KAZNA za kladjenje

eeeej bre aj prosle nedelje to sam glupo verovao da ce dobiti shalke u gostima, mada su i odnjih surovo bolji, al bre ne umeju da pobede onaj rasplai psv kuci pa jebem mu sunce...

zasluzili su da ispadnu zbog ovakve zjbncije, neka ih neka, poslednju tekmu igraju u paklenom istanbulu a imam osecaj da ce ta u toj grupi biti odluchiujuca...

a real...

strashno...dok sam staju u redu meridijan kladionice video sam barem 5-6 ljudi kako igraju iz 1-1...

na arsenal treba staviti znak `NEMOJTE SE KLADITI NA NAS` nemaju pola tima, vengeru standardno igraju neki mladi anonimusi i anri se posle secme dana vrati na teren i ko iz picke da dva gola...pritom onaj prvi...pakao :)

artmedija, pa njih sere nemoguce, ovo vecc prelazi sve granice, ne bi me chudilo da prodju dalje ionako rendzers i porto nemaju weze...a i inter nesto ne sjaji materaci budzi extra golove ali u svoju mrezu, a i treba da izgube kad igraju taktiku sa jednim napadachem a to je KRUZ (bolje pjera boju da su stavili...)

chelzi melje, samo cu to reci, MELJE, teshko da postoji tim koji ih moze pobediti, eventualno arsenal kad je anriju dan i kad venger ne odluchi da se sprda...ali ono celzija se stvarno plashim...ali iskreno...

bajern i juve ionako prolaze...nebitni su medjusobni ishodi...

sve u svemu zanimljiva ls, ponajvishe zbog fc thuna i fc artmedie petrzalke :)

Link to comment
Share on other sites

jedno je da Chelzi melje u smislu iz tolko i tolko tekmi uzme tolko i tolko bodova ali ja vise volim kup sistem... a nisam siguran da bi Chelzi prosao Milan recimo u polufinalu ls :D

enivejz prestao sam da se kladim kad sam skapirao da je Milan prodao jebeno finale ls... ako se to proda tako lako necu ni da razmisljam o nacionalnim ligama i bacam pare i nerviram se zbog namestanja. :P

Link to comment
Share on other sites

gistro da su prodali...

samo je prestalo da ih sere, i to sranje je preshlo na l`vpool

ne znam zaista kako neko moze da kaze da je namesteno finale lsh.jeste da se danas svashta deshava ali to je ipak malo prevelkki hc

auuuuu bozhe...

prestalo da ih sere?!?!?! pa pogledaj im tim nesreco.. a onda baci pogled na liverpool. pogledaj i snimak tekme ako mozes da nabavis. po meni scenario je bio sledeci: kladionice su popucale golem kes i kad su videli kuda ide ls samo su upali u svlacionicu milana na poluvremenu i rekli im da izgube i da ce svako dobiti po par miliona (u roku od par godina recimo da neko ne posumlja). I sta se desilo? izasao milan i primio 3 gola za 5 minuta... i onda nista... umrtvila se tekma. Pogledaj kad je Sef izasao sam pred golmana i nesto sutno traljavo.. kao podbo je loptu gistro i omasio za medalju. To se Sefu ne desava.

kako moze neko da kaze da je namesteno finale ls?!?!? pa sto ne moze da kaze? namesta se sve i svasta i obrcu se silne milijarde u fudbalu samo... da ne spominjemo sta se sve mulja u svetu van sporta i toliko je neverovatno da se namesti finale ls?

Link to comment
Share on other sites

da brate,i Dida i Xabi Alonso su se dogovorili da mu ovaj odbrani penal,pa da natrci na loptu da niko ne bi posumnjao...pfffff!!Jasne su mi namestaljke iz naseg prvenstva,turskog i to...ali finale LS...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e vidis ne secam se koji po redu gol je bio taj penal... ali ako nije bio prvi po redu onda je sasvim moguce da je Dida mislio dovoljno im i ono i trudio se da odbrani.

baj d vej... nisam ja rekao da se to 100% dogodilo, ali ozbiljno sumnjam. Naravno nemam nijedan dokaz, ali cudno mi je da neko kaze "ma nema sansi tako nesto da se desi" Pa i nase prvenstvo, i tursko i mnogo jaca se namestaju redovno i svi cute... iako su i ta prvenstva deo uefe i indirektno su deo same ls i uopste internacionalnih takmicenja u okviru uefe .

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Bartuce zasto moras svuda da se ubacis a da pritom nista nemas da kazes? da nesto ne prodje bez tebe? nemoj swojski da kwarish rapravu...

@Ramirez

pa znash kako... ne veerujem da je namesteno mada i to shto si naveo je moguce... svasta se desava ne bi me cudilo nista

mada se ne namestaju tako tekme... ne mozes da izadjes pred igrace i kazes "e dobices milion ako sada primis 3 gola" to se radi izmedju 2 choveka, 3 najvishe... ako ih je mnogo onda je velika verovatnoca da neko kaze "E namestili su tekmu..." - rizicno zar ne?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@bartuc

care logika sa parama nema veze, ako je njima profitabilno da nameste a pritom su u mogucnosti da to urade, ne vidim zasto je nemoguce.

@formica

ma jasno je meni kako se inace namestaju tekme... ali nesto razmisljam... ovo je finale ls, jaaaako mnogo kesa u opticaju. Tu se bolje ne zezati, vec su ako su namestili isli su na sigurno (na sigurno u smislu ko ce da pobedi a ne u smislu da manje ljudi sazna.. mada kapiram da su i to ogranicili kolko je moguce).

drugim recima, recimo da se neko dogovorio sa upravom/predsednikom milana (mozda liverpul i nema veze sa tim) i eventualno sa 1-2 igraca (ipak mora neki igrac da bude u tome)... a ostali sto pojma nemaju o tome ginu na terenu i dobije milan.

ovako oni kazu svim igracima, ionako je to ista postava kao iz prosle sezone ls u kojoj su uzeli pehar, da ce svako dobiti po tolko i tolko samo da izgube. I igraci kazu moze bato. Pritom ni igraci nisu tolko mutavi... znaju oni da je to mafija i da je bolje da cute i uzmu pare nego da se kockaju.

ovo je jedna mogucnost... mozda se neko dogovorio samo sa predsednikom i ovaj obavestio igrace o cemu se radi i sta oce od njih :), i onda se opet vracamo na same igrace i da ni oni nisu veverice. Em dobiju kes, em nece da se zezaju sa mafijom... em imaju pehar vec.

p.s. opet ponavljam da su ovo samo neke mogucnosti... mozda je i bilo sve posteno ali ja jako sumnjam u to.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

aj' ovako...

1.gol - Dzerard ga pakuje glavom skoro u 90...

2.gol - Smicer sutira sa 22metra u donji ugao

3.gol - penal,Tjabi Alonso sutira,Dida brani,Tjabi Alonso natrcava i pakuje ga

Cemu tolika teorija zavere...u fudbalu je sve moguce...Milan - Deportivo 4:1

Deportivo - Milan 4:0...ne znam da li si pratio aferu u Nemackoj i ovu sad u Brazilu o namestanju...to su sve rezultati koji se uglavnom ne razlikuju od ostalih...retko kad idu iz 2 u 1 ili obrnuto...a i sve te tekme u Nemackoj a i u Brazilu nijedna nije bila namestena u X!!!

prava namestaljka je Paok - Dinamo Tbilisi 5:2(1:2) hohoho

e to je namestaljka

tekma bez rezultatskog znacaja,jer su oba tima bila ispusila za prolazak u osminu finala lige kup uefa

i jos uvek nisu utvrdili da li stvarno jeste...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to je namestaljka koju su dogovorili vlasnici ta dva kluba (mozda sa jos nekim sa strane)... ja pricam o namestaljci koja je ogromna i koju su pokrenuli vlasnici kladionica i mafija... takva namestaljka je nemoguca u bilo kojoj drugoj tekmi osim u finalu ls (zbog kolicine kesa na stolu ne zbog tehnickih pitanja:)

za golove... eto mozda sam i u pravu :D

moguce je sve u fudbalu... ali malo verovatno, zato i postoje sumlje

p.s. tek sam sad snimio avatar grujin... it rocks :D

Link to comment
Share on other sites

@bartuc

care logika sa parama nema veze, ako je njima profitabilno da nameste a pritom su u mogucnosti da to urade, ne vidim zasto je nemoguce.

Pa jeste, mora i taj Milan od nechega da zivi, nemaju ni oni mnogo para...

Bartuce zasto moras svuda da se ubacis a da pritom nista nemas da kazes?

I dalje sam shokiran time da je neko ubedjen u nameshtanje finala LS, nisam mogao to da zaobidjem... :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste, mora i taj Milan od nechega da zivi, nemaju ni oni mnogo para...

I dalje sam shokiran time da je neko ubedjen u nameshtanje finala LS, nisam mogao to da zaobidjem... :)

dizes mi pritisak od ranoga jutra... razmisli malo pre nego sto postujes nesto sto nema veze sa bilo cim u ovoj dimenziji stvarnosti.

i bil gejts (i bilo koji drugi miijarder) ima para ko salate pa se cimaju da zarade jos... i jos... i jos... ne vidim zasto bi Milan bio izuzetak.

a to sto si sokiran je tvoj problem, prestani da budes veverica i shvatices da se mnogo crnje i gore stvari desavaju naspram kojih je namestanje ls decija igra. To je za njih problem kao sto je Dzejmiju Oliveru problem da napravi puding...

Link to comment
Share on other sites

ok neka bude tachno sve shto si ti reko...

...znachi sheva je u 119 minutu NAMERNO shutnuo jako u gol pretpostavljajuci da ce se dudeku desiti USER DECENIJE i da ce odbraniti tako da se lopta ne vrati ni njemu ni kaki koji stoje sami na gol liniji...ok...a prethodno je slucajno sjajno shutnuo glavom u coshak i opet se nadao da se dudek pretvorio u super-pandu :)

a shto se tiche super prevare..prvi sheva bi reko da mu je vaznija slava da osvoji ponovio lsh nego par miliona...takav je chovek...a on je osvojio lsh...zamisli tek kaka, krespo i ostali koji nisu imali to iskustvo...ne postoje pare koje mogu da ti nadoknade onaj poraz...to im se svima videlo na faci dok su primali silver medalju...

nije to tako ishlo batice...nije moglo...nikako...

a shto se tiche usera milana...pa ajde se vrati mech unazad i one tekme sa psv-om...jel ih to nije usralo?

Link to comment
Share on other sites

a to sto si sokiran je tvoj problem, prestani da budes veverica i shvatices da se mnogo crnje i gore stvari desavaju naspram kojih je namestanje ls decija igra. To je za njih problem kao sto je Dzejmiju Oliveru problem da napravi puding...

Po tvom pisanju zakljuchio bih da je tvoj najblizi kontakt za profesionalnim sportom gledanje emisije Sportisimo... Mozda greshim, ali postovi su ti takvi...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ok neka bude tachno sve shto si ti reko...

...znachi sheva je u 119 minutu NAMERNO shutnuo jako u gol pretpostavljajuci da ce se dudeku desiti USER DECENIJE i da ce odbraniti tako da se lopta ne vrati ni njemu ni kaki koji stoje sami na gol liniji...ok...a prethodno je slucajno sjajno shutnuo glavom u coshak i opet se nadao da se dudek pretvorio u super-pandu :)

a shto se tiche super prevare..prvi sheva bi reko da mu je vaznija slava da osvoji ponovio lsh nego par miliona...takav je chovek...a on je osvojio lsh...zamisli tek kaka, krespo i ostali koji nisu imali to iskustvo...ne postoje pare koje mogu da ti nadoknade onaj poraz...to im se svima videlo na faci dok su primali silver medalju...

nije to tako ishlo batice...nije moglo...nikako...

a shto se tiche usera milana...pa ajde se vrati mech unazad i one tekme sa psv-om...jel ih to nije usralo?

misssiiim, pa i sef je covek na prvom mestu, em su vetj gubili, em je mozda reagovao instiktivno (kao sto mu i prilichi:)

drugo, citaj sta pisem. pored velikog kesa bitna pretpostavka u mojoj teoriji je da je te pare nudila mafija... MAFIJA, jesi cuo nekad za ponudu koja se ne odbija? :D

btw. ramirez, "sumnjam" a ne sumljam ;) sorry, bode mi ochi ;)

izvini saint druzhe... ali par minuta sam gledao i nisam skapirao shta da radim :D

i tek sam posle skapirao da svude pishe sumljam... tolko o parama ulozhenim u moje obrazovanje ;)

aj nesto sam extra umoran pa ako sam preskocio nesto da ispravim urgiraj sainte :)

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...