Jump to content

going out.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, ja sam hteo da otvorim slican topic, pa evo taman ovaj mozhe da se iskoristi za to (osim ako byp nema nesto protiv ;)). Znaci, interesuje me mesto gde covek mozhe da sedne i popije pitje cak i posle 23h-00h, a da po mogucstvu svi "aparati" rade, nisu pred zatvaranjem i sluzhe "poslednju turu" i slicno. Mislim naravno na neki kafic, znam u koje klubove mozhes da odes u to vreme, al' pitam prvenstveno za kafice kao "mirnija mesta" gde sa nekim mozes i da porazgovaras a ne da tresti zika.

Mesto koje ja znam a koje je na taj fazon je "BRE" na Crvenom Krstu, radi od 04h posto je u podrumu Diskoteka, a na ostalim spratovima je kafic.

Link to comment
Share on other sites

Znaci, interesuje me mesto gde covek mozhe da sedne i popije pitje cak i posle 23h-00h, a da po mogucstvu svi "aparati" rade, nisu pred zatvaranjem i sluzhe "poslednju turu" i slicno. Mislim naravno na neki kafic, znam u koje klubove mozhes da odes u to vreme, al' pitam prvenstveno za kafice kao "mirnija mesta" gde sa nekim mozes i da porazgovaras a ne da tresti zika.

Mesto koje ja znam a koje je na taj fazon je "BRE" na Crvenom Krstu, radi od 04h posto je u podrumu Diskoteka, a na ostalim spratovima je kafic.

Kafic u Strahinjica Bana, ubi me ako znam kako se zove, uglavnom kada silazish od Lokija prema dole, skrenesh levo, i prvi kafic sa leve strane ulice. Muzika tiha, uglavnom neki ambijental, eventualno house. Udobno, prijatno...meni je tamo extra. I nije neshto posebno skupo.

Inache, zimi idem na privatne zurke gde se nadje, psy trance neki dobar kada ima (2-3 puta mesechno), a pored toga Sargon, Underground, F-6, Stefan Brown kada ima ko da me uvede (iznad 23 tamo kao, ali je nedeljom nenormalno dobro). Otprilike tako...

Link to comment
Share on other sites

Iako nemam obicaj cesto da izlazim, kad se desi sve se svodi na izbegavanje fancy mesta...znaci ide se gde je neka uglavnom gitarska muzika, ili okupljanje kod nekoga u stanu ili moja omiljena varjanta kad vreme nije skroz usrano - klosarenje uz pivo na nekom otvorenom prostoru.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

ranije sam stalno visio u underground-u i eventualno neki kafici u centru (downtown i iron, mada neznam dokle rade iskreno) a sada slabo.

mada bio sam u mnogim dobrim kaficima i klubovima ali u svima po 1-2 puta i uglavnom se nadjem sa burazom u gradu pa me odvede negde, tako da nisam zapamtio imena niti lokacije [:(]

kad izadjem u kafic uglavnom volim da cujem rege, rock neki blazi, jazz, blues itd... kad izadjem u neki klub/diskoteku volim house/trance/rock/rnb u zavisnosti od raspolozenja i doba godine :P

Link to comment
Share on other sites

Kahm, kahm, gay kafic, nije ti niko rekao?

pa sada.... nekako mi glupo da se pravdam nekom liku na forumu na ovakvu provokaciju ali u jedno 80% sucajeva kad sam bio u downtownu bio sam sa 1-2 extra riba minimum, kad kazem extra mislim 1 je bila miss mediterana, za drugom se svi okrecu u skoli itd itd.... pre nego sto krene prozivanje za ovo da dodam da nisam bio nisajednom od njih u vezi, ali to me necini gejom vec samo siromasnim

Link to comment
Share on other sites

Kafic u Strahinjica Bana, ubi me ako znam kako se zove, uglavnom kada silazish od Lokija prema dole, skrenesh levo, i prvi kafic sa leve strane ulice. Muzika tiha, uglavnom neki ambijental, eventualno house. Udobno, prijatno...meni je tamo extra. I nije neshto posebno skupo.

Inache, zimi idem na privatne zurke gde se nadje, psy trance neki dobar kada ima (2-3 puta mesechno), a pored toga Sargon, Underground, F-6, Stefan Brown kada ima ko da me uvede (iznad 23 tamo kao, ali je nedeljom nenormalno dobro). Otprilike tako...

kafici svi u strahinica bana rade do 1h, tako da mu bash i nisi pomogao. Shto se tiche topica, od kafica to su life (ispod doriana gray-a), kandahar, i casablanca jer mi je u zgradi. To su neka od stalnih mesta, ostalo gde me put nanese.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...