Jump to content

da se mi vratimo ukusu


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako neko nije znao dolce i gabanna su raskinuli :)

Hahaha da da da, to sam i ja cuo hahaha....

Ma fora je sto sada svaka riba nosi D&G majce, farmerke i sl. iako je kupljeno kod mice na uglu za 3000 din ;)

Posle kad me neka glupaca ubedjuje kako je to original ja joj ispricam pricu kako sam obisao vecinu evrope i bio u tim prodavnicama, secam se da je u Christian Dior prodavnici u Atini jedan brosh koji izgleda kao leptir kostao 36 evra, torbica u koju mogu da stanu samo kljucevi je kostala 160 evra itd....

Ne razumem zasto ljudi nose falsh, ja po nesto imam original i to su mi uglavnom poklanjali, ja nikada ne bi bacio 150 evra na jednu prada majcu...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

lik proshao jednom autobusom tuda i odmah je ekspert..

Ma znas, ne svidjaju mu se zgrade jer su cetvrtaste.

A to za ribe sto se utezu. Pa i ja imam malu karu pa nosim shiroke tjega.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Reci mu kali, brani nam kraj =)

Eo ja sam na samom KRAJU blokova, a imam bioskop na 5 minuta peske. Tu mi je isto i posta, banka, dva maksija, nebrojen broj terena za fudal i basket, isto toliko kafitja, frizera, prodavnica odece, obuce, potrosnog materijala bilo kakve vrste, kej uz reku sa 5 kilometara shume i sredjenog zelenila, Mek, itd itd. Sve je tu.

ama jel neko procitao sta sam napisao?? imas veliku siroku ulicu zvanu bulevar, i pored trotoar uz koji bi trebao celom duzinom da ide neki propratni sadrzaj sa strane (prodavnice, butici, teretane, kafici, restorani, pa neki trg sa nesto kulturnijim sadrzajem, pa trzni centri, itd..). A blokovi imaju siroku ulicu pa onda jedna pumpa benzinska, pa maxi pored, pa mrak sledecih 400 metara, pa kinezi sa jedne strane, pa opet malo mraka, pa piramida (koje meni licno ne smeta ali zbog toga sto je tu skoncentrisano dosta stvari na drugim mestima je mrak), pa opet mrak, pa onda benzinska pumpa, itd...

mnogo prodavnica, teretana i itd je smesteno u sklonistima izmedju zgrada.

sa druge strane, blokovi stvarno imaju dosta sportskih terena i to je dobra strana.

Ne razumem zasto ljudi nose falsh, ja po nesto imam original i to su mi uglavnom poklanjali, ja nikada ne bi bacio 150 evra na jednu prada majcu...

kapiram da si hteo da kazes da ne kapiras zasto ljudi nose original ili tako nesto.

sto se tice kupovine originala... imam stav po tome :P kupicu nesto sto je original (ako imam para) samo ako je uz to i materijal kvalitetan i sam "rad" ako je kvalitetan (to jest kolko ce da traje ta stvar).

Ja kad kupujem samo pipnem neku stvar (majicu recimo) i vidim kakav je materijal, probam je i pogledam koliko bi to moglo da mi traje otprilike pa tek onda placam. Dal je original ili ne je nebitno.

lik proshao jednom autobusom tuda i odmah je ekspert..

brate.... reci da pojma nemam o tome, reci da sam klinac, reci da si ti expert veci... ali nemoj da pricas o meni kao retardu. spusti se na zemlju.

Zivim u jebenom Zemunu i za razliku od pola mog drustva koji stanuje po Beogradu ja sam bio u svakom delu ovog jebenog grada. U blokovima imam sestre 2, porodicne prijatelje, 1 druga, jos 1 druga, jako dobru drugaricu, bivsa devojka mi stanuje tamo, caletov kum ima knjizaru tamo i zivi tamo, plus sam xy puta isao u blokove kad me je neko cimao da idem sa njim/njom. nemam kola i svugde idem peske/autobusom, vise peske nego busom (sa liona sam se vracao peske par puta u zemun) pa i vidim kraj kroz koji prolazim dobro.

Link to comment
Share on other sites

Ne hvalis se =)

imas veliku siroku ulicu zvanu bulevar, i pored trotoar uz koji bi trebao celom duzinom da ide neki propratni sadrzaj sa strane

ama jel neko procitao sta sam napisao?? imas veliku siroku ulicu zvanu bulevar, i pored trotoar uz koji bi trebao celom duzinom da ide neki propratni sadrzaj sa strane (prodavnice, butici, teretane, kafici, restorani, pa neki trg sa nesto kulturnijim sadrzajem, pa trzni centri, itd..). A blokovi imaju siroku ulicu pa onda jedna pumpa benzinska, pa maxi pored, pa mrak sledecih 400 metara, pa kinezi sa jedne strane, pa opet malo mraka, pa piramida (koje meni licno ne smeta ali zbog toga sto je tu skoncentrisano dosta stvari na drugim mestima je mrak), pa opet mrak, pa onda benzinska pumpa, itd...

mnogo prodavnica, teretana i itd je smesteno u sklonistima izmedju zgrada.

sa druge strane, blokovi stvarno imaju dosta sportskih terena i to je dobra strana.

Pa nije ti ovo bulevar u centru, a nije ni zamisljen da bude takav. Po meni je sve ovo krajnje funkcionalno. Svaki blok je napravljen kao, sta ga znam, "autonomna jedinica", i uglavnom u svakom bloku imas sve sto ti treba.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brate.... reci da pojma nemam o tome, reci da sam klinac, reci da si ti expert veci... ali nemoj da pricas o meni kao retardu. spusti se na zemlju.

ja te nisam nazvao retardom, ja sam ti samo pobio argumente. rekao si da nema bioskopa - to je pobijeno. nema knjizhara - i to. onda si rekao da u krugu od 400m (recimo da brzo hodash) imash 6 obrazovnih ustanova, vatrogasce, pijacu, dva pozorishta, gomila banaka i -shta-ja-znam-shta-sve-ne.

btw slazhem se sa krukom. novom beogradu nisu potrebni bulevari za okupljanje kao shto su potrebni centru upravo zbog nachina na koji su gradjeni - zhivot je dovoljno zhiv unutar bloka, sav potreban sadrzhaj je unutar bloka - nema potrebe da se sve to premeshta na ulicu.

Link to comment
Share on other sites

NBgd rula, jebote.

i to je jasno svima osim DorCHolcima i vaistinuZemuncima. oni i dalje zive u uverenju da je kul ziveti u XIX veku. u Munzeu udaras glavom u krovove kuca, a ako ne, onda imas monstruozne solitercine koje ne postoje ni na NBgd-u. a na DorCHolu imas 3 fensi ulice, a dole prema Dunavu paviljoni i udzerice.

ja ne znam o cemu vi pricate.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moj blok ima sve [:D]

koji ce mi k. grad kad imam blok... restoran, knjizaru, biblioteku, sava centar (jes d je pored bloka al blizu je), mali milio radnji, halu Limes, banki kolko ocesh, Ludu kucu (restoran sa kineskom hranom), ma sve [:D] naravno u blok ubrajam 3. bloka koji su kao 1. (21/22/25) Kblo FTW!:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa realno migsa tvoja lokacija je hot ... mislim ja bi odma menjao stan iz 45 u 21 ili 25... al' nije svaka zelja ostvariva...

a realnost jeste da svaki blok ima sve sto mu treba... jedino se zale oni sto pate da budu u centru.. bljak

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...