Jump to content

da se mi vratimo ukusu


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znate shta je od gorih stvari [?] to da kad sedish negde i pricash sa nekim likovima/ribama koje si tek upoznao , u 85% sluchajeva oni tebe smatraju za nenormalnog zato shto neslushash narodnjake , i ono kao koji ti je kurac , gledaju te kao da si bolestan ili tako neshto...tuga [:(] ...nemojte samo druzhish se sa pogreshnim ljudima...zato shto ima odlichnih ljudi koji nemaju muzichkog ukusa...jebiga...

Edited by btl ^ juicer

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Jos gore je kad neko prosipa mudrosti na forumu, a nista ga ne razumes :)

Iskreno ne zavidim ti na tome... arhitektonski to je najgore uradjeno naselje koje sam ja video u zivotu (e sad mlad sam i nisam proputovao mnogo ali opet...)... mada sam video preko tv i neko predgradje Sofije koje mi se ucinilo jos gore, ali to je preko tv pa jbg...

Ma sta ces lepse od bloka, zelenilo, otvoren prostor, reka je blizu, kefaja =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brate ja pokusavam da budemo malo ozbiljni a taj komentar za grand i 2paca u najmanju ruku vredja, i to ne zbog toga sto ja volim da cujem 2paca nego zbog osnovnih nacela ukusa koji nalazu da se sve iz granda mora smatrati za 100% neukus i bljuvotinu, ne zbog toga sto su u grandu (jer oni i jesu u grandu zbog toga sto su 100% bljuvotina) vec zbog toga sto nebih mogao mirno da spavam ako bi rekao drugacije. sto se samog 2paca tice, vidi mozes ti da smatras sve ostale pravce muzike (osim tvog omiljenog... racunam metal

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Znate shta je od gorih stvari  [?] to da kad sedish negde i pricash sa nekim likovima/ribama koje si tek upoznao , u 85% sluchajeva oni tebe smatraju za nenormalnog zato shto neslushash narodnjake , i ono kao koji ti je kurac , gledaju te kao da si bolestan ili tako neshto...tuga [:(] ...nemojte samo druzhish se sa pogreshnim ljudima...zato shto ima odlichnih ljudi koji nemaju muzichkog ukusa...jebiga...

mi o vuku pre par dana na random catu icq-a me kao kontaktira neki nije bitno to je kao ne znam ni ja uglavnom za pricanje etc zna valjda ko koristi i sada kontaktira me neka jelena i sada pricamo tako etc. i dodje do pitanja kao gde izlazis koju muziku slusas, ja na to splavove i kafice ne gotivim uopste tako da ne zalazim tamo/a u vezi muzike koju slusam, sve sem narodne. a ona ce na to pa kako se ti provodis i otisla kucka, a osecam da je neka dzomulja od 90kilograma koja je cula da si "IN" ako slusas narodnjake i ides po kaficima/splavovima

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

A mozda je i neka mega cupi koju si mogao da opalish da si krenuo sa splav/kola/kesh prichom :)

Polako, godinama ce poceti da vas boli paja za sve okolo, ponajvise za muzicki ukus ljudi koji nemaju veze sa vama :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ces lepse od bloka, zelenilo, otvoren prostor, reka je blizu, kefaja =)

ne volim centar grada, da zhivim tamo mnogo bi mi smetala ta tesna gradnja, buka, guzhva i beton. mada, ima na dorcolu lepih lokacija

blokovi su hedonizam [^]

Link to comment
Share on other sites

Kruko teh Wise

A sto se tice super cica sto su usle u kola, to je samo zato sto niko "normalan" ne sme, obratite paznju, ne sme, da ih startuje.

A sto se topika tice. Primetio sam ja salce, ali sto, pa retko ko toga nema, a narocito kad istices taj deo tela, gde su slaufi, pa to nema da nema, moze samo da nestane. Poenta je da je to modni trend, e sad sto se mene tice, ako njih nije blam two tumbs up!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Hmm pa to sto je novim (de)generacijama uzor Ceca i idol Arkan za to su krivi roditelji, nije to losha generacija dece vec roditelja.

@Ramirez

To nista nije cudno niti bi trebalo da te opterecuje, kich, shund, promiskuitet i jos mnogo drugih stvari su sasvim normalna stvar za ovu zemlju.

Inace "ne bi", "da li" i tako dalje da ne ispravljam reci u tvom postu, koristi zareze kad odvajas misli i udari veliko slovo na pocetak recenice, ne zaboravi da kad je "ne" ispred glagola uvek se pise odvojeno... :PPP

Ajd pozdrav!

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

sto se riba i sala tice... znam ja da toga ima mnogo ali neznam zasto treba da se pokazuje bas toliko... u najmanju ruku je neukusno, a taj stav "ako se njima svidja sto bi meni smetalo" upravo pokusavam da dokazem da nevalja. Sta sad, nekom se svidja da ide go napolje i ako se njemu svidja nama svima je do jaja? ili neko nevoli da se kupa i smrdi ali to se njemu svidja... ili neko odvrne narodnjake do daske sa prozora.. ma nema veze. voli decko...  [;)]

Ključna reč: tolerancija. Ignorišeš nešto što ne voliš, a što tebe direktno ama baš nikako ne dotiče (ko šta sluša od muzike). Kada neko odvrne narodnjake (ili bilo koju drugu muziku) do kraja, onda to tebe dotiče direktno, pa može da ti smeta (dremaš popodne, a neko se nađe pametan...). Rečeno jednostavno, šta te zabole qrac šta ko sluša, kako se ko oblači, ko gde izlazi...

Elem, meni je dosta ovoga.

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Ključna reč: tolerancija. Ignorišeš nešto što ne voliš, a što tebe direktno ama baš nikako ne dotiče (ko šta sluša od muzike). Kada neko odvrne narodnjake (ili bilo koju drugu muziku) do kraja, onda to tebe dotiče direktno, pa može da ti smeta (dremaš popodne, a neko se nađe pametan...). Rečeno jednostavno, šta te zabole qrac šta ko sluša, kako se ko oblači, ko gde izlazi...

Elem, meni je dosta ovoga.

word....

Link to comment
Share on other sites

pfff... tolerancija je jako precenjena...

p.s. kad spavam pa neko odvrne muziku moze to da bude 9 simfonija pa cu popizdeti.. ja pricam kad sam cio i budan pa cujem narodnjake do doske... jednostavno ne prija uhu i menja mi raspolozenje. Isto vazi i za salo i slicno, kad vidjam toliko kolko vidjam sada smorim se.

To je psihologija... ja pomislim cim tolike devojke pokazuju obilato svoje salo ili se isticu, a nemaju zbog cega lepog, mora da ce se to smatrati lepim i dobrim i onda necu naci devojku kakvu ocu/ ili nesto u tom fazonu. To naravno ne radim svesno ali ocigledno da se podsvesno nesto desava cim mi se promeni raspolozenje....

Link to comment
Share on other sites

All we are saying

Is give peace a chance

ili

Live and let live

[:D]

Ja sam ranije imao taj neki stav da mi dodje da svakog narodnjackog sabana seckam tupim, zardjalim nozem, polivam kiselinom, cupam nokte, nabijam na kolac i slicno...ali jednostavno nema smisla.

Do pre nekoliko godina, mozda ima i desetak, bila je sramota slusati narodnjake...Uticaj osamdesetih i expanzije rock muzike se jos nekako drzao, ali sa Slobinim dolaskom sve je polako pocelo da se raspada.

Ratovi, beda, gubljenje svih moralnih normi donelo je najezdu narodnjaka koji su bili i jos uvek su savrseni reprezent onoga sto se desava u ovoj nasoj jadnoj i bednoj zemlji.

Utegnute kurve + ratni profiteri = idoli novih generacija.

Setite se braka Cece i Arkana na primer i njihove konstante promocije na Pinku, Palmi i slicnim nazovi televizijama. Neki iz generacija ljudi koji su odrastali u devedesetim prihvatili su takve principe zivljenja, odrasli i izrodili svoju decu, koju su sada vaspitavaju po tim nakaradnim moralnim nacelima, a to je extremno opasno jer ako deca usvoje sve to u ranoj mladosti posle je gotovo nemoguce promeniti njhov mentalni sklop.

Sta nama vredi sto se neki trude da nas guraju ka Evropskoj Uniji, kada je mentalitet vecine ljudi koji zive u Srbiji mnogo daleko od mnogih evropskih i hriscanskih vrednosti. Kod nas jos uvek vazi pravilo "Ne moze on mene toliko malo da plati koliko malo ja mogu da radim", kad su najgori mafijasi i sljam postali vlasnici Srbije, kad ljudi piju dok voze, bacaju djubre na ulici, ksenofobi su, nemaju nikakvih moralnih vrednosti...

To sto neko slusa narodnjake je samo posledica mnogo dubljih problema, za koje ce trebati mnooogo vremena i truda da bar pocnu da se resavaju.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Ulazim u 27E danas, sedam pozadi, odma iza mene ulaze 2 ribe, sedaju iza mene. Njih dve, ne zna se koja bolje izgleda, bash su ribetine. Ali chim je jedna od njih krenula da pricha telefonom, sve mi je bilo jasno. Neki seljachko isfolirani naglasak, stalno spominje neke pare, zavrshavanje i ostalo, a vidi se da nije riba puna kesha, jer je sve na njoj sa pijace ili slichno(ne kazhem da ne ume da se obuche, ume i to bash extra), i dernja se u onu jadnu slushalicu ko da doziva nekog sa druge njive, iako sam ja onog sa druge strane veze chuo 3 puta kako joj kazhe da se sve savrsheno chuje. Mislim se skini prvo blato sa opanaka, pa dodji u Beograd...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...