Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drugari jel ima neko blade runnera na dvdu?

inace nisam skoro nista gledao :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam jericho seriju, ok je ali smara pomalo

e da

el ima neko film Legend sa kijanu rivsom?

ucinicete jedno dete od 2 metra i 110 kila izuzetno srecnim ako imate :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

The Fountain

http://us.imdb.com/title/tt0414993/

Dobro je ocenjen na imdb (7.8/10), ali mi se nije nimalo svideo.

Izvedba je krajnje originalna, sto ne znaci i dobra.

Los trip.

bas sam ostavio komp gajbi da skine, vidim da se neki lik na imdbu odusevio...

@ ivan

mojne skidas, mislio sam da ima neko narezano.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Boogie Nights

http://www.imdb.com/title/tt0118749/

Znam, znam, tek sam sada odgledao. Film je chudan. Pricha je shit, ali joj poslednja scena potpuno daje smisla, sto naravno nije dovoljno za dva i po sata filma. Ali sve ostalo je fenomenalno, rezija, gluma, a pre svega muzika. Igra nevidjeno dobra ekipa, zaista, sto dobija na ceni kada se zna da vecina tih glumaca pre deset godina, kada je snimljen film, nisu bili ni upola poznati kao sada. Neki kadrovi su potpuno osvezenje za mene, a reditelj Paul Thomas Anderson ima jos po neki biser u svojoj kolekciji.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam nekoliko filmova nedavno:

The Curse of The Golden Flower - u poslednje vreme uzivam gledajuci kineske filmove poshto imaju dosta drugachiji odnos ka emocijama, interesantne glumce i jako lepu scenografiju. I ovaj film nije izuzetak, pa ako vam se svideo Heroj ili The House of Flying Daggers samo navalite. Film nije zasnovan na scenama borbe, vec je malo sporiji, ali mi se bash zbog toga i svideo. 8/10

Pan's Labirinth - svi hvale ovaj film kao da je ne znam shta. Da se razumemo, film nije losh i ima dosta interesantnih metafora i sl., ali mi nekako nije tu ni tamo - niti docharava bajku niti ima pravu emocialnu tezinu (osim toga shto ima krvi do kolena, shto me generalno smara kao tendencija u poslednje vreme...). I da, sa likom kapetana su preterali - u stvari to je ono shto mi kvari vecinu stvari u filmu. 6/10

Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 - treci nastavak filmova o TNMT je ovoga puta uradjen kompletno u 3D grafici shto se pokazalo kao fin korak za ionako zaboravljeni serijal. Likovi su odlichno odradjeni - ne samo kao 3D modeli, vec i kao lichnosti, shto se najbolje vidi iz odnosa Leonardo - Raphael, iako je pricha standardna: "save the world or die trying". Sve u svemu nije losh comeback za Nindza kornjache (koliko sam skapirao, bice i produzetak). 8/10

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Jel neko gledao onaj Sunshine? Razmisljam dal' da idem u bioskop ili kao da to odgledam, posto je dobio fine ocene na imdbu, a i glumci nisu losi?

edit: Ne mislim na little miss sunshine, vec na bas "sunshine", kad idu da spasu sunce :)

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam nekoliko filmova nedavno:

The Curse of The Golden Flower - u poslednje vreme uzivam gledajuci kineske filmove poshto imaju dosta drugachiji odnos ka emocijama, interesantne glumce i jako lepu scenografiju. I ovaj film nije izuzetak, pa ako vam se svideo Heroj ili The House of Flying Daggers samo navalite. Film nije zasnovan na scenama borbe, vec je malo sporiji, ali mi se bash zbog toga i svideo. 8/10

I ja isto! Josh sam i gledala skoro Farewell my concubine

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Anchorman - The Legend of Ron Burgundy

Uzasan film. Vil Ferel treba da prestane sa pisanjem scenarija za sebe. Uzasan je sem scene kada se pokache ekipe vesti sa razlicitih televizija

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Sad sam odgledao Blades of Glory. Ne mogu da kazem odlican, ali svakako zanimljiv narocito za fanove Vila Farela u koje i sam spadam.

Vidim da se Igzu nije dopao Anchorman, a meni se dopao, tako da ti, Igz, ne preporucujem da gledas BoF.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

i meni je Anchorman isto bio dobar, kao i Blades of Glory

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...