Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

Gledao The Business sinoc.

Nesumnjivo dobar film, mada mi deluje da je malo traljavo odradjen, tj da su nabacane scene nekako, ne znam.

Mozda zato shto sam uporedjivao sa Snatchom i 2 Chadjave, jer mi se nekako chini da su po zanru tu negde...

8/10

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledao sam sinoc THe game od finchera, prvi put posle jedno sedam, osam godina i ponovo se podsetio kako je fincher odlichan reziser iako me je Panic Room smorio...Jedva cekam da nabavim Zodiac, njegov poslednji film

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

^[claps] The Game je stvarno mnogo mnogo dobar film. Jedino shto mi se ne svidja u tom filmu je pochetak, koji je prilichno usporen. Ali ipak, vredi svaki minut.

[edit]Nego, ja sam skoro gledao na TV-u jedan film, medjutim nisam uhvatio kako se zove, ali mi se svideo. Dakle, u pitanju je recimo horor/akcija, desava se danju (jedini horor koji se desava danju??), drushtvo putuje negde, neki deformisani ljudi iz shume izazivaju saobracajku i love ih jednog po jednog. Anyone?[/edit]

[edit#2]Al` sam objasnio, svaka mi chast.[/edit#2]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Gledao The Business sinoc.

Nesumnjivo dobar film, mada mi deluje da je malo traljavo odradjen, tj da su nabacane scene nekako, ne znam.

Mozda zato shto sam uporedjivao sa Snatchom i 2 Chadjave, jer mi se nekako chini da su po zanru tu negde...

8/10

Vidi se da "biznis" nema budzet ko Snatch ili Dvocevke, zato i izgleda tako traljavo, ali je svejedno dobar.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^[claps] The Game je stvarno mnogo mnogo dobar film. Jedino shto mi se ne svidja u tom filmu je pochetak, koji je prilichno usporen. Ali ipak, vredi svaki minut.

[edit]Nego, ja sam skoro gledao na TV-u jedan film, medjutim nisam uhvatio kako se zove, ali mi se svideo. Dakle, u pitanju je recimo horor/akcija, desava se danju (jedini horor koji se desava danju??), drushtvo putuje negde, neki deformisani ljudi iz shume izazivaju saobracajku i love ih jednog po jednog. Anyone?[/edit]

[edit#2]Al` sam objasnio, svaka mi chast.[/edit#2]

Ako ih kroz shumu proganja gomila inbredsa od kojih jedan ima sekiricu, onda je ovaj:

WRONG TURN

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

To je to, kad im zapale kucicu od dole. Samo to nije na kraju, na kraju se shibaju u kucici tih frikova i pojavljuje se dva sa dva hillbillie-redneck-inbred overlord [cutout]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mmm Eliza Dushku [:p] .Gledao sam taj film pre par meseci i nije mi se nesto posebno svideo,osim onog dela kad se vijaju po drvecu,to je ok ;)).Bolji mi je npr The Hills Have Eyes,mnogo je vise hard core :).Izasao je inace i drugi deo skoro,jel gledao neko?

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

[:D] he, he...

http://www.imdb.com/title/tt0800069/

Plot je mega:

A group of National Guard trainees find themselves battling against a vicious group of mutants on their last day of training in the desert.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Man of the Year

http://imdb.com/title/tt0483726/

jako simpatican film , vredi pogledati 7/10

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...