Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

London

Devojka se seli na drugi kraj zemlje. Na oproshtajnu zhurku dolazi njen bivshi s kojim je raskinula pre 6 meseci. Sama pricha nije neshto preterano zanimljiva, ali nachin na koji je isprichana, kao i tempo priche, su ono shto chini ovaj film dobrim.

da ne pominjemo shto jessica biel glumi sa jason stathamom :)

Josh nisam odgledao ovaj film ali vec jedno 6 meseci slusham soundtrack koji je mnogo dobar!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi, nije sad on krs od filma, samo mislim da je precenjen

meni je bio dosadan i uzasno nerealan. jeste da su panduri glupi i korumpirani ali dzo peshi samo ide okolo i ubija likove na metar, i nista. kako su ga navatali da je ubio onog mafijasa, i to posle par godina? pola stvari nema objasnjenje. film nema kontinuitet radnje, nekako deluje nabacano. kad se uporedi sa kumom ili once upon a time in america, ko bog i sesirdzija

Pored Jiimya Bata, u kafani su pre ubistva bili jos neki njegovi ortaci, kad su slavili izlazak iz zatvora.

Nikad ne bih mogao reci da li mi je Kum bolji od Goodfellas, ili obrnuto jer ih ne mogu staviti u isti kos, pristup

temi je drugaciji. Obozavam Goodfellas, ali i druga 2 pomenuta filma, s tim sto bih malo vise kredita

dao Once Upon a TIme in America jer mi izazvao mnogo jacu emociju prilikom gledanja, a to je ono

sto mi je najvaznije.

Pogledah juce:

Hustle & Flow

Van svih ocekivanja, odlican.

Link to comment
Share on other sites

Guardian nije los, valja pogledati

ali Ashton Kutcher je tako los glumac da nemam reci.

Covek jednostavno ne ume da udje u ulogu, ponasanje u svakom filmu

mu je isto, uostalom kao u onoj skrivenoj kameri sto vodi. Kreten.

Nije ni cudo sto ima tako mal broj kvalitetnih projekata iza sebe.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao "300" - film je veoma jak, jedino shto bi zamerio je malo zbrzan kraj. Inache ima gomile onih opakih govora Leonidasa kao i u trejleru i nekoliko zabavnih momenata koji su taman tu da preseku malo klanje [:D] U svakom sluchaju, film je "a must see".

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

gledam Rome u zadnje vreme, odlichna serija, mnogo bolja od svih ostalih koje pratim (PB, Heroes, Lost etc..)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ccc srbo ochekivao sam komparativnu analizu sa stripom a ne tako 3 reda =o) no dobro, ici cu ja u rodu za 3 nedelje ;o))

lichno smatram da finale filma o termopijskoj bitci mora biti 10-minutna sekvenca krljanja kod salamine, al necemo sada o tome =o))

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi glupo da vam sada preprichavam film... A shto se tiche 10 minutne sekvence krljanja - krljanje traje jedno sat vremena [:D] A finale ide jedno 10 minuta i u principu je stilizovano - ochekivao sam neki uber overkill na kraju poshto je do toga bilo zestoko, a ispalo je nekako neochekivano brzo i lako...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Rule of Engagement

http://www.imdb.com/title/tt0790772/

Sitkom. Iyaslo je 6 epizoda. Ne cini mi se da ce uspeti ali bih voleo iz istog razloga zasto sam uzeo da je gledam, a to je David Spade. Mada moram priznati da on ovde nije najbolji. Patrick Warburton me je odusevio. Jedini problem je sto ovaj sitkom nije nista specijalno i dosta podseca na Til Death, koji je po meni nesto malo bolji od "los".

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Grandma's Boy

http://www.imdb.com/title/tt0456554/

Vrlo sam zadovoljan filmom. Komedija koja je konstantno dobra. Ne kazem da je vrhunska, ali u moru govana, ova ispliva (sto znaci da je laka).

Grandma's Boy

http://www.imdb.com/title/tt0456554/

Vrlo sam zadovoljan filmom. Komedija koja je konstantno dobra. Ne kazem da je vrhunska, ali u moru govana, ova ispliva (sto znaci da je laka).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...