Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

Js' da na prvi pogled mozda lici na legalizovanu prostituciju,al' ako je sudeci po filmu,umetnost gejsi je daleko vise od toga,mis'im nije da da se fataju sa svima,to je ipak samo jednom [:D] ,i to jos puknes najstrasnije mnogo para za njenu "pecinu" [:D] One jednostavno pruzaju kulturnu zabavu na kulturan nacin,a u to vreme su samo one umele da naprave takvu prijatnu atmosferu.Kao sto kazu u filmu,one su nesto izmedju zena i ljubavnica,al' ni jedno ni drugo.

Sad dal' je stvarno tako bilo,il' su se satirale "od ucenja" sa svima,ko ce ga znati [:D]

I ja sam jel'te skoro gled'o film,super je,i zanimljiv za gledanje,preporucujem isto.

the family stone

Pordicna komedija ,sa akcentom na porodicna ,dobra glumachka ekipa isto.

Ko je u tom fazonu ,neka pogleda ,svidece mu se verovatno.

:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je isto gledljiv family stone...mislim ono,film koji je da se jednom odgleda i baci,ali nije mi bio nepodnosljiv za gledanje:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

одгледао сам синоћ Машинисту са невероватним Кристијаном Бејлом у насловној улози. ова улога га сврстава у сам врх мојих омиљених глумаца млађе генерације.

филм је 8,5/10.

између трипова Борилачког клуба и психотичних Линчових издркавања, тиха језа и суспрегнути хорор. фотографија заслужује чисту 10, Бејл такође.

топла препорука.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ako ocete baaash da se uplashite tog choveka (kao glumca) samo pogledajte josh jednom imperiju sunca...ok jes da je steva u to vreme bio mnogo bolji i da je tu mladi malkovich ali on je bre glumio ko zmaj josh kad je bio dete =o)))

Link to comment
Share on other sites

одгледао сам синоћ Машинисту са невероватним Кристијаном Бејлом у насловној улози. ова улога га сврстава у сам врх мојих омиљених глумаца млађе генерације.

филм је 8,5/10.

између трипова Борилачког клуба и психотичних Линчових издркавања, тиха језа и суспрегнути хорор. фотографија заслужује чисту 10, Бејл такође.

топла препорука.

moze link na imdb pls? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...