Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam danas g'edo DOA, mnooooogo dobar film =o)

znachi em sto sam ochekivao sranje, em sto film nema ni radnju ni prichu nit mozak, ali zato akcija je odlichna, koreografija je super (lik koji glumi liu kanga u MK 1 i 2 i koji i ovde ima cameo radio je i ovde koreografiju)

ne mogu da verujem da je takav film uradjen toliko profesionalno, stvarno sam impresioniran

naravno, lepih seka na sve strane, pogotovo ova sara karter koju ove godine primetjujem po brojnim serijama tipa Boston Legal, Numbers i Shark (moram nabaviti full sezonu sharka, izgleda da tu nije samo guest star)

sve u svemu ko ima dushu mora da pogleda ovaj film

on a side note ne svidja mi se smer u kom ide treca sezona Boston Legala, nadam se da nece da upropaste ono sto su imali...

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro dzi, najverovatnije je Kole mnogo pre tebe video tu ocenu, i sigurno je imao u vidu dok je pisao to sto je pisao, pa je i pored toga nasao za shodno da ga "preporuci", verovatno iz nekog "valjanog razloga" [:D] , pa sad kad imas sve to u vidu, mog'o bi da razmislis jos jednom u vezi toga "hvala, ne hvala" :)

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

ocene na imdbu znaju da pomognu ali nikako nisu merodavne, ovaj film je vrh ne filmova po igrama nego akcionih filmova uopste

naravno da je ripoff svakog 'tournament' filma od enter the dragona na ovamo ali to nije bitno, bitno je da oni koji su ga radili nisu napravili retardariju tipa street fighter (iako je shema filma skoro identichna) nego su ozbiljno reshili da naprave bezumni akcioni film i to su uradili bravurozno

josh jedared preporuka za gledanje

a uveta batice ne znam stvarno zasto nisam, bio valjda ubvedjen da josh nije izashao film i ono naletim an torent, skinem, lepa slika, odgledam odushevim se... ne znam za drugo gledanje dal ce da padne uskoro ali da film valja vec sam se izjasnio =o)

Link to comment
Share on other sites

Edison Force

http://www.imdb.com/title/tt0389957/

Da se razumemo, film je los. Ono sto meni nije jasno je kako su nagovorili Morgana Frimena (koji ima impresivnu minijaturu u filmu) i Kevina Spejsija (kome prska patka) da igraju u filmu? Verujem da pare nisu bile u opsticaju jer je u nezavisnoj produkciji, a cak nije ni isao u bioskope nego je direktno na DVD.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pise se trilogija stijo. bas cu da skinem, super je park. gledao sam fontanu, al nesto preko kurca, moracu opet :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Trivia: On the left sleeve of Harley's jacket appear the initials "SRV" and under that the roman numerals "MCMLVI-XC". this stands for "Stevie Ray Vaughan 1956-90" (although Vaughan was actually born in 1954)

IV VI šta zna amer šta su brojevi... ali fantastični su mi sa svojom fascinacijom rimskim brojevima. kad god im za film treba nešto egzotično i kul, ubaciće lika sa britanskim akcentom ili rimske brojeve.

fantastično :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je bas bio fensi onaj deo kada se ljube i onaj posle kada je smrskao lobanju i razbacao mozak po bojnom polju .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Poslednja epizoda CSIja....naaaais =o)

blah spoiler i dalje ne radi iako je upgradovan forum

dakle

[dajte nam spoiler tag bre!]

svaka epizoda sa lady heather ima nesto posebno...ovaj put, sem genijalne scene na pochetku izmedju ketrin i sare, imamo i ubacivanje preentuzijastichnog sporednog lika koji je (zbog nepostojanja drugog zlochina koji mozhe da joj se nakachi) upravo postao moj #1 osumnjicheni za miniature cases... i da, gile pravi ili laboratoriju ili verovatnije mrtvachnicu =o)

Link to comment
Share on other sites

Daremo Shiranai aka Niko ne zna - istinita pricha o 4 napushtene dece od strane keve kretena i kako se snalaze da prezive

Illusionist - Kul film, a i kraj mi se bash dopao (ko je gledao nek mi kaze jel moguce napraviti onakav privezak bash)

oO

 

Link to comment
Share on other sites

fascinantno kako sergio leone mozhe u proizvoljnih 5 minuta svog filma da stavi vishe nego neki chobani u 2 sata...

ponovo sam gledao once upon a time in the west...prokleto najbolji pochetak filma ever, jack elam vs muva = dodir genija =o)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj vikend sam posvetio skidanju i gledanju filmova posvecenih sujeti i pohlepi:

1. The Firm - http://www.imdb.com/title/tt0106918/ - ne znam ni sam zasto sam ga skinuo jer se pojavljuje Tom Kruz, ali barem zbog Dzina Hekmena film nije bash 2/10 nego 4/10

2. Devil's Advocate - I ovde imamo jednog losheg i jednog odlichnog glumca uparenog. Film vredi gledati barem zbog poslednjih pola sata odnosno svih scena u kojim se pojavljuje Al Pacino

3. Wall Street - Greed is good, Charlie Sheen is bad.

Majkl Daglas je tjale a film je rezirao Oliver Ston, sto ipak treba nesto da znachi (iako je isti potpisao i Alexander the Gay)

wallstreetgp8.jpg

If you need a friend, get a dog.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

devils je zaista najbolji od sva tri filma koji sam odgledao, ali je wall street ipak mnogo bolji od the firm barem zbog lika Gordona Geka i njegovih, sada poznatih fraza

"The point is, ladies and gentleman, that 'greed' -- for lack of a better word -- is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms -- greed for life, for money, for love, knowledge -- has marked the upward surge of mankind."

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ G!!!

DOA je spektakularan film, zabava zagarantovana ako si ikada igrao MK serijal ili Tekken ili tako nesto. Na stranu sto su cice odlicne. Ovde imdb, pa ne mogu da kazem da gresi, ali gleda generalno, previse generalno.

@Jack-O-Lantern

Veliki sam fan, skinuo sam film, ali necu ga gledati vrlo verovatno. Ti si peti koji kaze da je sranje.

@Topic

Poceo sam sinoc Hellboy-a ponovo, directors cut, ali su me zaostale obaveze prekinule, valjda cu zavrsiti veceras

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

krenuo sam sa gledanjem 24 S6. finale je u ponedeljak, taman da do tada odgledam prethodne 22 epizode.

odgledao sam pet epizoda, i do sada je grunula nuka u LA-u, i bila su (mislim, nisam brojao) tri OMG DŽEK BAUER momenta.

između ostalog, vezao je lika za stolicu i steže mu grkljan:

džek: are you going to tell me what i need to know or do i need to start hurting you?

lik: actually, you're hurting me right now

džek: trust me... i'm not.

vrištao sam kao devojčica. džek bauer je bog televizije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...