Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kole sve je to lepo, ali moras razumeti da smo mi, memberi, svaki dan torturisani marinim postovima sa svakojakim slovima gore-dole, pa se refleksno nametnula misao da je i Igor poklekao [:D]

A Clockwork Orange , sta sad ja da kazem, osim dO jaja.

Ae dajte neki predlog tih "starijih flimova", ako ima jos ovakvih vrhova :)

Meni je CO najbolji film ikada. Od Kjubrika je fenomenalan (i ne toliko poznat) film Barry Lyndon. Hipnoti

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Denis Huper je odlican glumac. Nesrecni moderatoru kad god zelis na takmicenje iz engleskog ili pravopisa samo javi, posto meni ni prvi ni drugi ne idu od ruke - al svejedno imas jabucastu zadnjicu!

@jungleboy : uh polusf-a iz 70ih imas kolko oces i svi su sjajni.

Loganovo beKstvo

Zardoz

Zeleno Sunce

Ma ih :) tona ima

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koliko sam jadan, juce sam tek gledao grad bogova, mega film. a sutra gledam fontanu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

vetjian ljudi kritikuje deja vu a meni je nekako "seo".

svideo mi se preterano denzelov lik i njegov odnos prema toj ribi.

a i sam film nije toliko losh... samo zahteva 2 gledanja ili veliku pazhnju pri prvom. u poredjenju sa morem sranja koje dolaze iz holivuda u poslednje vreme, ovo je vr'

Link to comment
Share on other sites

elem, dodjoh samo da opljunem po spajdermenu...koje govno od filma...

dok sa druge strane sve najbolje za panov lavirint i pre svega za sunshine koji me je odushevio...mozda zato sto sam ocekivao neko kvazi sf sranje kao jezgro, ali na srecu sam se prevario...najbolji film koji sam gledao ove godine, pored iwo jime naravno:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Smokin' Aces...akcija,sa ne tako loshim glumcima (Ryan Reynolds,Ben Aflek,Andy Garcia,Alicia Keys,Vladimir Kulich)...ukusi su razlichiti i ne treba komentarisati preterano..moj savet uzmite,pogledajte jedan od kvalitetnijih filmova u poslednje vreme.

[ =S=m=o=k=i=n==A=c=e=s= ]

Edited by Planetar

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

pogledao sam rounderse po prvi put otkako kapiram poker zapravo

i sad su mi tek prvi put neke stvari legle na mesto, druge pak izgledaju smeshno...still, norton i malkovich u tom filmu ftw, a i famke je famke ;o)

Link to comment
Share on other sites

poenta je da ta poslednja ruka nije uopste snimljena dinamichno niti je promisljena, trebalo je pokazati i kgbovu ruku da se vidi da on ima neko zlo also a ne ovako...ispadne da ga damon slowplayuje najobichnije...a od igracha malkovichevog kalibra se ochekuje da to vidi...no nevermind...i dalje taj film gotivim zbog glumaca, a ne zbog kartanja =o)

Link to comment
Share on other sites

bate kad se igraju ti tipovi pokera, kao shto je holdem npr, kao shto si video u filmu dva para nazivaju monster rukom, u realnosti full nosi, a kad dobijesh straight, pa to ko da si izvukao 7 na lotou, o flushu i da ne prichamo;)

elem poenta je bila da malkovicheva ruka nije uopshte bitna, sad da su to malo zbrzali jesu:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

da ne prichamo da sve 3 ruke padaju ko kisha na hold 'em turnirima, sto sa vishe ljudi sto heads up...chinjenica da birash 5 od 7 karata kao i da je 5 karata zajednichko dozvoljava znachajno vishe kombinacija...

mislim ono, moguce da me gledanje turnira razmazilo ali nekako nema mi dinamichnost taj segment filma...i naravno cela pricha oko tellova =o))

Link to comment
Share on other sites

raspravio sam ja sa stijom vec, elem ja nisam ni prichao o tome shta je jache. a pada sve kurac na turnirima, tamo pobedjuju ponekad i sa najveciom kartom, bleferi sve:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sve najbolje za sunshine koji me je odushevio...mozda zato sto sam ocekivao neko kvazi sf sranje kao jezgro, ali na srecu sam se prevario

isto i kod mene..nije bas najbolji film koji sam skoro odgledala, ali je daleko od sranja koje sam ocekivala..

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam pogresio za review. Hteo sam da kazem review Perfect Stranger, ali posto sam odmah posle tog filma sreo ortaka koji je gledao Sunshine i koji ga je brutalno ispljuvao onda i taj komentar.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...