Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anchorman - The Legend of Ron Burgundy

Uzasan film. Vil Ferel treba da prestane sa pisanjem scenarija za sebe. Uzasan je sem scene kada se pokache ekipe vesti sa razlicitih televizija

...Tonight's top story: The sewers run red with Burgundy's blood....

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ahahaha igi ovo je odlichno, funny 'cause it's true =o)

will je bio meni neverovatno simaptichan dok je bio prijazan i opusten...onda je polako pocheo da se irl pretvara u lika kog igra iz filma u film...ko kazhe "ne gledash lika zbog toga kakav je irl nego zbog toga kakav je u filmu" celava mu keva, svi glumci (nem nekolicine) prodaju samo svoj imidzh, will nije u pomenutoj nekolicini...ne kazhem da njegove novije komedije nisu napisane i izvrshene do te mere da nisu smeshne, ali da nisu smeshne kao nekada, nisu...

Link to comment
Share on other sites

A ko jos fura izmisljene likove u stvarnom zivotu? Nije poenta u tome. Poenta je u tome sto on fura jedan odredjeni tip komedije koji je svojstven samo njemu. To ima svojih dobrih i losih strana. Prvo, kao i bilo sta, smori se covek kad dodje do ponavljanja. Drugo, kao posledicu takav pristup stvara tabore za, fanove, i tabore protiv, one koji ga ne vole. Nema tu mnogo price. Meni je dovoljno da vidim onu njegovu "ozbiljnu" facu i da se raspadnem od smeha.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

konacno sam zavrshio sa gledanjem druge sezone Boston Legala, i da ne volim CSI i josh par stvari koje su toliko dugo tako dobre, mogao bih opusteno da hijackujem boletov signature line i kazhem da je ovo ZOMFG najbolja serija ikada!

Licno nisam nikad voleo legal/courtroom drama serije, ne volim ih ni sada, ali ovo ima vecu agregaciju poremecenih ljudi nego Ali McBeal + sto je tako dobro napisano + josh bolje odglumljeno. Konstantno gostuju imba dobri ljudi, mnogi od njih stari drugari Davida E. Kellyja + kad sam mislio da ne mozhe biti ludje, Parker Posey postaje jedna od recuring likova (mada joj josh ne daju da se razmashe =o))

Ipak, najbolje stvari u ovoj seriji su Shatner koji je konachno pronashao idealnu ulogu za sebe (uopste ne sumnjam da je KEli napisao ulogu bash za njega), onda Star Trek reference i glumci koji se pojavljuju s vremena na vreme i povremeno genijalno rushenje cetvrtog zida koje me ubija.

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaa!!!

upravo odgledah najnoviju epizodu CSIja

i sve vreme mislish kako im je ovo tako prosechna epizoda, kako nakon toliko pricha koje su genijalne ova nije toliko dobra...

i onda vidish poslednji kadar u epizodi i sve ode u 3 lepe =o)

genijalan, zaista genijalan momenat

Link to comment
Share on other sites

svet ide ka Migshi, naravno =o)

a i tvoj comment zbog kog si bio vishe prozvan nego hejtovan je implicirao da ne mogu da dochekam da vidm njen sledeci film sto apslutno nije tachno =o) ja sam samo odushevljen kad naletim na njen aktuelni rad... ;o)

Ivane epizoda je s7e22, mada poslednji kadar ima veze sa 5 ili 6 epizoda ranije tokom ove sezone, ako te interesuje koje su mogu i njih da pobrojim =o)

Link to comment
Share on other sites

pochinjem da mislim da bole misli da daje kompliment kad kazhe "malena sisica", naravno to se kosi sa mojim religijskim uverenjima koja su da dika mora biti krupna i lepo oblikovana....

no da ne digresiram

aktuelna je sezona #7

i da bi potpuno appreciateovao zadnji kadar 22 epizode morash pre toga pogledati:

Season 7, Episode 2: Built to Kill: Part 2 (samim tim nije loshe ni part 1 da pogledash)

Season 7, Episode 7: Post Mortem

Season 7, Episode 10: Loco Motives

Season 7, Episode 16: Monster in the Box

Season 7, Episode 20: Lab Rats

e sad tih 5 su samo deo tog story arca, realno mnoge druge epizode ove sezone su genijalne same po sebi i treba ih pogledati...

sachekaj lepo da se 7. sezona zavrshi i onda uzmi od tog drugar ai pogledaj je celu =o)

Link to comment
Share on other sites

juče videh u nekoj seriji na pinku ribu s kojom sam išao u srednju, pa sam gledao nekih dva minuta. igra i slobodna mićalović i voditelj hrvatskog milionera, a ortakinja iz srednje igra njegovu ribu. uglavnom, majko mila, od onoga je i kasandra bolja.

Link to comment
Share on other sites

gledao abota i kostela u "dr dzekil i mr. hajd" na rts2. linak

kolko sam video, to je deo ciklusa AiK... ubitju se ako sam propustio vishe od 2-3 pre ovog :/

poslednji put sam gledao AiK kad sam pikolo... mozhda chetvrti osnovne. setjam se da su bili na politicu u okviru ciklusa crno-belih filmova koji su se davali u 16:00. imao sam ih vetjinu snimljenu na kasetama ali sam ih pogubio :/

ako ste ljubitelj dobre komedije, pogotovo iz vremena crno-belog filma... svaki film abota i kostela je bullseye :p

Link to comment
Share on other sites

true romance

Stariji ali dobro uradjen film, sa dobrim scenama nasilja, emotivnim momentima, tu i tamo Sony Chiba gegovima. Jbg, Tarantinov scenario.

Definitivna preporuka za svakog ko nije odgledao. Kontam da je ovo najkraci performans Samuel L. Jacksona.

Zapravo poenta tog filma je monolg denisa hOpera :)

Edited by Kole

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zapravo poenta tog filma je monolg denisa hupera :)

Da, i Val Kilmer kao Elvis!!

Nego, gde se tu pojavljuje SLJ, ne

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...