Jump to content

najgori trip sa ribom


Recommended Posts

brate ima 2 milice.... milica petrovic ili milica plava sisata!? milica petrovic je zlo preterancija vrh do jaja njam i sve, dok je ova druga gaaaaaadna i ima velike sise onako vise.....

mada obe bih cepo, ali petrovicku bi zenio.

inace sto se iqa tice, tako mi je rekao skolski psiholog dok sam bio 5. razred osnovne, posle se nisam ni merio... mada jesam visoko intel

Mislim da je ova Petrovic :) , iz Kamenice je??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...ali nije to neka vrh inteligencija, recimo iq130... za mene je inteligentna ona koja ima 150 i vise)...

do 127 je prosek

jeste brate jeste to je ta :) ta je zmaj riba joooj zmaj zmajeva vrh vrhova.

nju ako skontas uslikacu te i drzacu tvoju sliku na avataru i signi

there can be only one zmaj - dyape_zmay [:D]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

evo jedan moj mbla:

bejah kod kojota na audiciju na bolikiti, nesto se zajebavao sa rtacima i neka neobavezna spika i sa jednom ribom i ona me baguje sa jednim pitanjem. snasao sam se ali ne bas tako dobro... jebga...

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Pa uzo sam joj broj , ali nekako trulo mi da je muvam jer je ona jedna od onih ja sam 87 a decko mi je 83 sa kajlom 1kg i dzipom sa zatamnjenim staklima , mada kontam da sam joj se malo svideo , uglavnom pazi sta si rekao :))

a dis se ti sa njom upoznao i uzo br?

brate ona ti je riba koja se ne zajebava, ponasa se i oblaci kao da je gospodja od 30 godina, vrlo je nepristupacna... sumnjam u neki uspeh ali samo napred.

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

a dis se ti sa njom upoznao i uzo br?

brate ona ti je riba koja se ne zajebava, ponasa se i oblaci kao da je gospodja od 30 godina, vrlo je nepristupacna... sumnjam u neki uspeh ali samo napred.

U teretani , ona staalno trci po nekom steperu i ja doso kao kolko josh imash ovo ono , sto mi ne das broj pa mozemo da trcimo zajedno po keju ^^

Ma znam da je sva , ufff , bash zbog toga je i toliko jebozovna , znaci kad podigne onako nos u visine pa samo prodje pored a meni vilica na patos.

Jednom sedim ja tamo na nekoj klupici u teretani i kao kucam poruku i prodje ona i u tom trenutku pogledam je u facu i ona mene i fon mi ispadne onako bezveze a ona kao hihihihih , a mene blam , nekako ispalo kao da sam prepaljen na nju :(

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

U teretani , ona staalno trci po nekom steperu i ja doso kao kolko josh imash ovo ono , sto mi ne das broj pa mozemo da trcimo zajedno po keju ^^

Ma znam da je sva , ufff , bash zbog toga je i toliko jebozovna , znaci kad podigne onako nos u visine pa samo prodje pored a meni vilica na patos.

Jednom sedim ja tamo na nekoj klupici u teretani i kao kucam poruku i prodje ona i u tom trenutku pogledam je u facu i ona mene i fon mi ispadne onako bezveze a ona kao hihihihih , a mene blam , nekako ispalo kao da sam prepaljen na nju :(

Ne seri mali sxtakore, zaljubljen si pa zvoni ;) jooooj kako ce da te otpali... :)))) kad tad :))))

fml

Link to comment
Share on other sites

Zene su zlo, to je prvo pravilo u knjizi, a drugo je da ne treba trcati za devojkama jel ce vam se to samo obiti u glavu, coolirajte sve pa kad vidite da se neka dovoljo potrudila onda uzvratite, svako verujem da se ponekad zajebo ali vi koji niste isqsili bolje poslusajte.

Znam da necete i kapiram da mislite da lupetam ali devojke su sada razmazene, istripovane i zele SVE.

Zato nemojte trcati za devojkama i sta ti ja znam nego se opustite i pustite da one trce za vama koliko to god izgledalo nelogicno ;)

Pametna, glupa devojka to je sve veoma diskutabilno i subjektivna ocena pojedinca...

Treba cekati neku koja vam u svakom slucaju odgovara ili ako bas zelite nesto da kresnete pa ne birate...

Jos jednom zene su nuzno zlo ;)

2 od 2, De1, staro momce. [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne, kao "e sacekaj, idem samo da crash-ujem ljudima u dvoriste da vidim sta imaju.... btw imas papirne maramice ?? "

[:p]

I papirnate i vla

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...