Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

@Drale

Kolektiv je chudo. Najbolje kada ne bi radila u tvom sektoru uopste, ali onda je ne bi ni poznavao, ovako, drugo najbolje je da nemate nikakvu hijerarhijsku poveyanost ni vertikalnu ni horizontalnu, a ako je sve to nemoguce, ja cu ti reci sta ce uvek pravi drug da ti kaze koji kada bi dosao u istu situaciju sigurno ne bi uradio to sto ti kaze, a to je, ma samo ti to karaj.

@Topik

"Divan dan za odmor" - Cipelici

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@drale

jebanje na poslu - no no...jedino ako je riba bash dobra, ili bi ti da se zenish uskoro. Mislim zavrshio si faks, nasao posao, pa sto da ne.[;)]

dodushe, sada ispadam licemer jer sam rekao sebi tako pre par meseci da necu nikada muvati koleginice sa faksa, pa eto sada lochem kaberne sovinjon sa jednom od njih.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Potpuni deja vu...

...bash imam osecaj kao da se sve ovo vec desilo, kao da sam sve ove postove prochitao pre par godina...weird shit dude...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi ovako:

1. Ako si joj nadredjeni sve se reshava veoma prosto - "odradjujete arhivu" dok vam ne dosadi ili dok ne reshite da se uzmete ;) U svakom sluchaju moracesh da je otpustish - tako je bilo samnom i mojom zenom...

2. Ako ti je ona nadredjena, zajebi te radnje, zene su jako zajebani i neuravnotezeni shefovi - uvek je bolje da joj kazesh "ne" pa chak i ako te zbog toga otpusti poshto ce te u obrnutom sluchaju smatrati za ulizicu.

3. Ako ste isti po rangu, opali pa shta bude da bude - u svakom sluchaju nece moci nishta specijalno da ti nashkodi ako se naljuti na tebe, osim mozda da kaze svima u kolektivu kako ti je mala pisha ili kako nije mogao da ti se digne, mada opet svi znamo kako zene mogu slazu samo da bi se osvetile za neuzvracenu ljubav [;)]

tako nekako i ja razmisljam. [:)]

@Drale

Kolektiv je chudo. Najbolje kada ne bi radila u tvom sektoru uopste, ali onda je ne bi ni poznavao, ovako, drugo najbolje je da nemate nikakvu hijerarhijsku poveyanost ni vertikalnu ni horizontalnu, a ako je sve to nemoguce, ja cu ti reci sta ce uvek pravi drug da ti kaze koji kada bi dosao u istu situaciju sigurno ne bi uradio to sto ti kaze, a to je, ma samo ti to karaj.

e, pa jeste u mom kolektivu.

@drale

jebanje na poslu - no no...jedino ako je riba bash dobra, ili bi ti da se zenish uskoro. Mislim zavrshio si faks, nasao posao, pa sto da ne.[;)]

dodushe, sada ispadam licemer jer sam rekao sebi tako pre par meseci da necu nikada muvati koleginice sa faksa, pa eto sada lochem kaberne sovinjon sa jednom od njih.

necu da je zenim, a i nije extraextra.

mnogo si neprincipijelan [;)]

hvala svima, mislim da ce morati da saceka da joj postanem nadredjeni [;)][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

idem sad kod ribe,da se izivim malo ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

bila mi drugarica, pušili nargilu, gledali gole pičke na netu i bacali rime

lochem kaberne sovinjon

dobro je, brate, znamo da si fensi :P

sad cu kao sredim gajbu.

moram i ja, i uopšte nisam srećan.

Link to comment
Share on other sites

skapirao sam da vishe ne znam kako da smuvam ribu (pre par nedelja raskinuo sa ribom sa kojom sam bio 4 godine, a naravno nisam je varao), pa se sad opasno tripujem :)

EDIT: zaboravih da spomenem, nemojte davati link ka onom topiku u zoloshkom, nisam u tom fazonu :P

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

Danas trebalo da idem na neko predavanje u Skupstinu SCG, i kao pro na posao, ali racunam ionako sedim za kompom pa nije problem da budem sav fensi i na poslu. I dodjem tamo kad saznajem da se krece kancelarije, te da je potrebno izmestiti sve kompove na druge lokacije i jos gomilu stvari srediti. Izasao sam k'o odzacar :) U svakom slucaju odem u Skupstinu posle...

Samo jedan komentar: Ono sto su sad sebi povecali plate na 100K din mesecno nije nista naspram toga koliko je para baceno na onu zgradu u kojoj se nista pametno ne radi. Znaci ne mozete da verujete koji je ono fenseraj. Bitno je da na onim glupostima gde su mikrofoni imaju mali displeji sa kojih nije skinuta zastitna folija vec dve godine otkad su ih ugradili. Ortak i ja smo zakljucili da je to zbog ustaljene prakse da poslanici donose burek, te da se ne bi izmastio ekran. Ali bitno je da imaju brkate babe u garderobi u onim soc-realistickim uniformama sa cipelama bez peta i prstiju... Haos i nasilje...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...