Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad sam imao "razgovor" sa tjaletom!! Kako sam popizdeo , uglavnom poenta svega je oni se kao jako trude da meni sve obezbede u zivotu a ja samo dzabalebarim , gde su tu pesmicu svi napamet naucili da mi je znati?

nesto mi poznata ta pesma? da pitam moje gde su je naucili ? [:D] verovatno na istom mestu... jos smo oboJica iz noVOG sADA

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

sta ti bre smeta u bataji....osim svinja i druge sitne stoke.

smeta shto mi daleko, i mrzim 73-ojku iskreno. Puna ljudi koji nisu chuli za toplu vodu i sapun :(

edit: i da... kako sam samo zaboravio, u bataji zhivi sadashnji dechko jedine devojke za koju mogu da kazhem da sam zaljubljen (vetj 5 i kusur 'dina:).... burn bataja burn :)

Inache mi skroz gotiva kod bakute u kraju, nekako mirno i lepo sredjeno (mada kapiram da nije cela bataja tak'a)

Keva baca manji hejt nego ocekivano, eto pozitivnog razvoja stvari u inace skroz negativnom danu...

obichno tako i bude... :)

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

U covece, al' se puni ovaj topic postovima, vec ih je 82. Kada dodje do 100, moracemo opet da otvorimo novi, al' da mu smislimo neku zgodnu temu.

Inache, radujem se sto su prognosticari najavili lepo vreme, 22 stepena, bogami ce bez jakni da se ide napolje. Gotovi Will & Grace, steta prava, al' mi se dopao fazon kako su "sakrili" Grace u poslednjih par epizoda kada je otisla na "porodiljsko" ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...