Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

mislim da kruko zna par solidnih psihijatara, oni ce pomiriti sve tvoje nevidljive drugare

sry sry, pricao sam telefonom i kucao i nisam znao sta pisem... sad sam ispravio. hteo sam da kazem da mrzim ove sa dugom kosom. ko sto mrzim devojke sa kratkom kosom.. necemo da brkamo uloge

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahahaha - chudoviste iz crne lagune [roflmao]

MARSH NA SHISHANJE HIPIKU RASPALI

NIJE TI OVO VUDSTOK MOMCHE, OVO JE BATAJA

[roflmao]

aj sad sam se namestio na penal, daj vise kreativnosti, a manje hejta ;)

necu sada da odgovaram na ovo...ali cu se sigurno setiti kada mi sledeci put budesh pricao koje "pakovanje" koristish za kosu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

to sto se caletu ne svidja i sto mi on baca hejt samo pokazuje od koga sam pokupio dar za prozivanje, sto ti i ostala populacija na, shumovitom mesecu, Endoru dobro znate.

a to sto se ribi svidja moja kosa, a sto je i osnovni razlog sto je josh uvek gajim, je ono sto je vazno.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

mozda sam sissy ali dok ja jebem ti imash priche o tvom dedi koji je jebao i posle svoje sedamdesete. ...[;)] 45 godina bacanja naspram par lokni viska se ne chini tako primamljivo

i ne, drasko se ne rachuna. Protivprirodni blud, a uz to josh i analni incest nije sex, nego samo jebanje u bulju [;)]

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

za dugu kosu... mozete samo da nas mrzite, vi sto ste poceli da celavite pre vremena, pa prodajete price da duga kosa nije za muskarce [:D]

i btw, ribe vole dugu kosu... al ne vole da je bolja od njihove.. onda samo smaraju pricama "joj tipovi imaju bolju kosu... joj vidi kakva ti je kosa... joj sto ja nemam takvu kosu.."

pa jebite se, nije vam mama rodila [:p]

u krajnjem slucau, perika powah... ;]

/// btw ja sad inace ucim... ///

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

olindario se na keca ;) (al samo sa strane)

Visha italijanka [:D].

@topic: standardno...bio u shkoli, vratio se, jeo, overavam forum, leshinarim u AS-u. Leci cu malo ranije jer mi se bash spava. A da, imao sam kontrolni iz prelepog predmeta matematike, mozda ubodem chak neku 3-ku, shto je sasvim fino.

Link to comment
Share on other sites

gledao i ja lost, bio na faxu 8h ubio se od smora, sutra josh 6h pa vikend,a onda cheshka :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Posibala se dva rudlava, Boze sta jos necu doziveti na forumu :)

@topic: Laplasova transfomacija mi zacudo ide dosta bolje od Kosijevih uslova. Jos jedan dan do ispita, a keva ucestalo preti da me izbaci iz kuce, sad mi je satro oduzela i kljuceve od kola.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...