Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

12h po vađenju umnjaka me ništa ne boli, nisam natekao, mogu normalno da jedem, pričam, sve.. nekako mi to deluje kao neka sačekuša, tipa da prekosutra neću moći ni supu da jedem.. :)

Link to comment
Share on other sites

Jeee ... ima neki baja na sedmom spratu, znaci smeje se apsolutno isto kao kruko, i sad mi dodje otprilike da odem gore da vidim da to stvarno nije on :) Kapiram da nije, al' ono bas bas isti smeh, a jos momci vrte neku muziku i isprobavaju "setove", ako se to tako uopste kazhe ... prevelika slicnost I tells ya!

@topic - Idem da vozim bajs ... da, doslo mi, ne deluje da je toliko hladno, imam neke diskove da pokupim i taman prava prilika.

Link to comment
Share on other sites

Imam ja. Gistro nema ;) Samo brze pada prashina, ne leti po vadzuhu. Vezuju se negativno naelektrisani joni za cestice prashine, daju im tezinu, i one idu dole, dole doleeeee...sto naravno znaci d aces morati duplo cesce da usisavas [b)]  [:o)]

OMFG ala su me zajebali :)

A ja sam bas mislio da cu da se ratosiljam usisavanja bah.....

Link to comment
Share on other sites

Nakanih se da pocnem da skidam Fahrenheit...preko nss sbb huba ide...

Otpasce mi yaya dok zavrsim...

BTW Citam danas u kablovizoru da je sbb otvorio u bg-u internet cafe sa protokom od 5 Mbps...kao najbrzi net kod nas. [:0]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

bio takodje na sketu, bash mi je prijao.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

slušam nove stonse.. jebeni andedovi..

možda posle okačim nešto na hepi korner, al fora je što su sve pesme jebeno iste na prvo slušanje.. znači, nit mogu da razlikujem ovaj album od prethodna 23 (da, da), nit mogu da ga diferenciram na pesme..

u stvari evo je sad jedna koju ne peva džeger, pa je kao drugačija.

Link to comment
Share on other sites

Jeee ... ima neki baja na sedmom spratu, znaci smeje se apsolutno isto kao kruko, i sad mi dodje otprilike da odem gore da vidim da to stvarno nije on :) Kapiram da nije, al' ono bas bas isti smeh, a jos momci vrte neku muziku i isprobavaju "setove", ako se to tako uopste kazhe ... prevelika slicnost I tells ya!

A gde i ti, u Bigzu?

OMFG ala su me zajebali :)

A ja sam bas mislio da cu da se ratosiljam usisavanja bah.....

Ma usisavanje nije frx, samo da ne udises ta sranja koja lelujaju vazduhom.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...