Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas sam bio do faksa, pa do stadiona partizana gde sam se osecao kao u vuchjoj jazbini, dok sam im dovrsavao neke plakete i pozivnice. Upoznao predsednika i direktora AK partizan, posle dosao i Vanja Bulic koji ovako, kada nije na tv-u i kada mu gosti nisu najgori estradni shljam, deluje kao sasvim pametan i prirodan covek...sad moram da "izreziram" neki slajd show za fax...nisam nista jeo u gradu, rekao sam da cu da bojkotujem fast foodove. To sam govorio i prethodnih dana ali sam zato danas primenio taktiku da ne ponesem pare sa sobom.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

u bre, igi, koje kondicioniranje.. kad već ideš u te ekstreme, izvadi koji zub, garant ubija apetit na nedelju dana ;)

ja slušam neki mikstejp koji mi je gosn. maha preporučio, fala mu..

Link to comment
Share on other sites

Ja zadnjih sat vremena pokushavam sebe da nateram da sidjem ispred zgrade da kupim neki sok, al iz nekog neznanog razloga me toliko mrziiiiiiiiiiiiiiiiiii, da neznam...nemam pojma koji mi kurac.

Link to comment
Share on other sites

Stigao iz shkole na poslednjih 15 minuta tekme, upao sam u bedak kad sam video koliko smo ih prebili (a chuo sam da je takva bila cela tekma), i primili onaj shabanski gol na kraju...uzas. Pored toga, prso mi je tiket za 16k samo na to (i drugi za 1.5k ali taj je nebitan). Nego, zanimljivost, situacija: Dolazim iz shkole, ulazim u kucu, dnevnu sobu, vidim cale sedi na fotelji i mulja neki sheshir kroz ruke...pogledam bolje, napravio listice sa brojevima od 1 do 37 (za one sa jeftinijim ulaznicama, loto brojevi), i izvlachi chovek. Pokidao sam se [:D]. Imam josh sutra ujutru da uchim, onda ladjenje jaja na razne nachine bar 2 dana da se oporavim.

Link to comment
Share on other sites

ispricas se na IRC-u kao lood... sad malo izblej na forumu, da vidim sta je ko pisao, pa koma.. sutra idem na neki rodj, ima da me otkinu od narodnjaka... jebem im se s' mamom...

al neka.. ponecu ja player [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

usto jutros...treba da izdrzim dan...a uvece da se mucim....valjda tju da se napijem da mogu posle tramvaja da iskuliram...neznam..isti trip u glavi i dalje...ja sam jebeni magarac..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

ISto k'o i ostale delije...iako sam popravio keca iz hemije skroz sam skenjan bio celo vece...sad i nisam toliko...

inace...danas imam blok informatike prva tri casa,malo cu da odgovram pa da prglamo cs,koji nisam igrao 100000 godina...nisam bio u igraonici mesec dana i ponosan sam na to!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...