Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ee.. da ste obnovili godinu bio bi vam doyaya kao meni. (mda.... as if.. :P)

inace, evo kafa, mail... treba da zovem zenku da vidim kako joj je na poslu... dal je neko smuci i slicno...

planiram da danas zavrsim mapu sto sam krenuo u herojima... pa onda da pocnem da razmisljam o nekoj novoj igri koju ovo moje govance od masine moze da "potera" [:D]

mozda zapalim kod ortaka po starcraft... nisam dugo igrao SP...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

radim.

mega je plus sto je pomereno vreme unazad, sad je noc jos pre 5, tako da imam sasvim novi ugodjaj kada gledam svetlima obasjan nocni Novi Beograd.

inace jedva cekam da se zavrsi ova nedelja.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Imam sada jedan jako ruzan deo plakara u sobi i moram da ga "zacepim" nekim posterom ili tako necim. Ima li neko neki predlog gde mogu da se kupe neki posteri u gradu. Dakle neke neutralne teme tipa neko pivo na njima ili tako nesto?

inace sams e sada vrnuo iz teretane i ono raspao sam se ziv a sada moram na fax... kuku..

Link to comment
Share on other sites

Imam sada jedan jako ruzan deo plakara u sobi i moram da ga "zacepim" nekim posterom ili tako necim. Ima li neko neki predlog gde mogu da se kupe neki posteri u gradu. Dakle neke neutralne teme tipa neko pivo na njima ili tako nesto?

Ja mislim da onaj baja u terazijskom prolazu (podzemnom) prodaje postere vec jedno 30 godina na istom mestu. Neki su zaista toliko i stari, dok naravno ima i novijih modela. Pa kad ides na faks ti prodji tuda, ako se ne varam sigurno je bilo neko pivo u ponudi. A mozes i da odes tipa do Doma Sindikata u onu prodavnicu filmova, imaju bioskopske plakate, cak mislim da bi ti ih dali i za dzabe.

Link to comment
Share on other sites

Doshao malo do posla posle izlozbe, da stavim neki render i palim kuci... Sutra cu napokon biti ceo dan na netu pa cu moci da prochitam shta se sve izdeshavalo na forumu dok me nije bilo.

Shto se tiche poziva na RHH i u Bigz, no problemo, kad dodjem vidimo se :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Dakle neke neutralne teme tipa neko pivo na njima ili tako nesto?
na sajmu su delili za dz plakate koje su otprintali ne bi li pokazali mogucnosti novih shtamparija.bili su neki sa pivom bash:) elem ako bash hocesh neshto po svom ukusu odprintaj.mislim da je A0 800 kinti.tebi anravno ne treba toliki poster;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche poziva na RHH i u Bigz, no problemo, kad dodjem vidimo se :)

Pazi sta si rek'o ... Nemoj posle da nam kukas! :)

Inache sam dosao iz grada peske ... iako volim da idem cesto peske, ovaj put sam to ucinio samo zato sto sam poludeo zbog guzve, gledao gomile ljudi kako se guzvaju po autobusu, video zakrcene ulice i tome slicno. Kapiram da je zbog Nemanjine, ali mi je skroz trip da je bas samo zbog te ulice ovakvo ludilo. Cini mi se da nije bilo tako tragicno ni kada su Kralja Milana radili ... mada ko bi ga znao. Ono sto ce biti posebno interesantno za videti ce biti kada budu zatvorili Kneza Milosha, sto ce u jednom trenutku morati da urade da bi posao bio kompletan. Mozhda nece trajati 140 dana kao kompletan posao, ali ce najmanje nedelju dana taj deo biti zatvoren, a tada ocekujte kolaps.

Sad sam odgledao Slagalicu, iscekujem uskoro one cetvrtfinalne emisije gde ce se ponovo pojaviti Milen kojeg svi mi toliko volimo i postujemo, a trebalo bi i da idem do grada na neko pitje, pali neki dogovori, samo pre toga moram malo da doteram zivotni prostor u red, nije bas najveseliji ovih dana.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. zar nije ovaj topic imao 108 strana ???

/me zabag...

inace, checkiram mail.. posle kod drugarice na kartanje... i tako.. sutra metal vece.. nisam bio 2 nedelje.. vreme je da poqpim clansku kartu [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

vratio sam se iz skole

wc nam je potpuno razbijen a direktor ne namerava da odvoji ni dinar za renoviranje istog, zato ga mi svaki dan lupamo ne bi li postao neupotrebljiv i morao biti popravljen

verovatno mi je zato dan prosao tako brzo

sad cekam drugaricu da dodje da joj pokazujem delphi

Link to comment
Share on other sites

novi sad ne ide u skolu. raspust. raspad. trosim telefonske impulse u neverovatnim kolicinama

Ko kaze moja skola ide(jedina),i danas sam imao pismeni iz mate kontam da cu dobiti 2

@topic

evo dosao iy teretane mrtav umoran sad cu da hasam pa na komp

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

kako se hvali ovaj laki, već 8 godina brzo piše blog koji je izmislio u beep-u.. :D

vadili mi umnjak danas.. sad sam gladnjikav ali jesti u ovom stanju nije baš najbolja ideja.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...