Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juche sam posle nekog neshto duzheg vremena ishao na bilijar. Prvih nekoliko partija su bile izuzetno zabavne ... za one koji bi se zadesili u prolazu pored stola cisto da vide na sta to sve (ne) lichi :) Ajd' kasnije sam se ponovo vratio u stos i bio najbolji od sviju ;)

Inache je ponovo doslo vreme da kupujem patike. Necu ponovo da kukam, svi to vec dobro znaju, ali narednih dana ce biti potpuno loodilo dok pronadjem model koji mi odgovara. Videh po gradu da je apsolutni hit neka tika dal' je puma ili sta vec na kojoj pishe "ITALY" ogromnim slovima ... a kosta tipa 9k. Sjajno. Sutra sam se naostrio da idem u neke manje poznate radnje gde se dogodi da nadjem koji stariji model. Ako to sve propadne, ima da kupim one retro adidas skroz bele, nekako mi deluju najnormalnije.

Link to comment
Share on other sites

gledao NFL Pitsburg-Sinsinati i neshto se smorio (a nije bila tolko losha tekma)... sad ima Bafalo-Oukland a iskreno ni ne gleda mi se...

jedem neki opak kolach sa grizom, vishnjama, pudingom i shlagom... i tako

p.s. moram kod psihijatra podhitno..... zvali me na fudbal danas ja rekao da netju i ceo dan me grize savest... WHYYYYY?

Link to comment
Share on other sites

bio kod drugarice na kolacima za rodjendan, (ipak) zalivao antibiotike domacom ljutom, otisao u pozoriste na Zagonetne varijacije (odlican scenario, slaba rezija, gluma Marka Nikolica na nivou, onaj drugi, anonimus, bio nula, iako je imao bolju ulogu).

razmisljao zasto vecina nasih pozorisnih reditelja od svakog scenarija napravi prc paradu sa jeftinim zasmejavajucim momentima koji ubijaju tenziju.

sad cu da gledam BSG i da pajkim. sutra na posao. motaju mi se neke ideje kako da ucinim radni dan zanimljivijim.

Lale, potpuno razumem tvoj problem. ja vec godinama imam problem sa patikama.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

razmisljao zasto vecina nasih pozorisnih reditelja od svakog scenarija napravi prc paradu sa jeftinim zasmejavajucim momentima koji ubijaju tenziju.

ukratko: zato što je situacija u dramskoj umetnosti ista kao situacija u ostatku zemlje. nadugačko i naširoko možemo preko koje čašice te domaće ljute, hohoho

mada, to je priča prežvakanija od korumpiranih političara i pandura sa radarima..

Link to comment
Share on other sites

Sine:

1.CARIBIC one and only

.....

....

....

....

5.La Forza

6.Adrijana ------> Imaju najbolje parce u gradu :))

A kod futoske imas Sempre , Caribic , BMB.

znam za caribic ali mi nije nesto posebno kao cao i sempre... nemoj zajebavati za adrijanu, bas imaju kamenu pizzu. u bmb-u nisam hrso jos

top: sad sam zavrsio sa gledanjem one budale Sandro-a na mostu (on je i na palmi i bn-u i na milion programa) ono sranje Prslook mada faka again... sestra i dzumara su mi tamo igrale kao plesacice...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

probudio me kolega sa faxa... izgleda da sam pao ispit, therefore i godinu...

ako ovih dana cujete na vestima "Mladi student izmasakrirao pola zrenjaninskog fakulteta, i nasladio se iznutricama zrtava" pojacajte i obratite paznju.. mozda mi pokazu i sliku [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Spavo 26 sati zbog exkurzije gde je bilo nikad bolje

Videli najlepse gradove evrope(monte karlo,kan,nica,piza,venecija,marsej,barselona....) bili se za spasnkim obezbedjenjem diskoteke

pokrali pola slovensku pupmu...

bili pijani 11 dana :)

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...