Jump to content

1.7 IMBA Hunter =o)


Kole

Recommended Posts

Ovo je smejurija!

Od klase koja ima jedan jedini dobar i 2 passable builda (s svi podrazumevaju hevi 36+ poena u Marksmanship) postali smo velike dileje =o)

#1 ko uzme beast/survival combo mislim da mozhe da bude vijabilan melee, sa odgovarajutjom opremom, sam beast sem menjanja hawka (sada hawk ne menja trueshot jer je TS jachi, a hawk drugachiji) i par end skilova sa kojima pet mozhe da iscepa bilo koju suknju za ispod 10 sec isto je prolichno dobar no mislim da i daljeniko netje ici na njega sem 5 poena za hawk...

#2 survival u koji do sada niko nije stavljao vishe od 21 (a i meni su se smejali sto idem na glupi coutereattack gde sam realno imao 7 poena nepotrebano bachenih u gluposti samo da bih imao prereq =o)) ima uber zli Wyvern sting na kraju kojim mozhe da se otvara u instancama (12 sec stun + 12sec 300dot) i ima toliko budzhenje krit i damagea da sada ko ovo ne koristi neje normalan =o) takodje sada za 4 tpa mozhete dobiti trapove nabudzhene ko pre za mislim 8 =o)...e da, ima i talent koji dizhe za 15% agi kad je maxed out =oD

#3 marksmanship je boostovan! =o)) sem sto sada vec an 24om nivou mozhete imati i aimed i hawkeye na 41 jard! mortal strikes su smanjeni sa 10 na 6% po poenu za maxiamalnih 30 umesto 50% (izvinjavam sa Kha sto sam se istripovo da je pro bilo manje =o)) NO! fazon je da u kombinaciji sa silinim skilovima koji dizhu i crit shansu i procentualni damage (kao novi pochetni skilovi u survivalu) da je enddamege vetji ne samo totalno kad se sve sabere nego vetj i po jednom hitcu

ono sto josh nisam video su pet skilovi jer nisam ishao kod trenera =o)

a i moram da se iscimam malo sa adonovima...titanpanel stari radi, CT i cosmo su izashli novi...sacemo da vidimo sta radi a sta ne =o)

no opsti utisak je da ce hunte samo tako da josh vishe uzimaju agro u instancama da je bolje da se chuvate ako warr nema dobar dan... e da, sad mozhe i FD da se improovuje =o))

generalno jako dobro treba razmisliti posle 5 u hawk i 25 u marksmanship u kom pravcu krenuti...da li ici na survival boostove ili ranged spec i trueshot...kako god uzmete bicete jachi nego pre pecha = ima da krene dranje "nerf hunts" =o)

Link to comment
Share on other sites

a da ne prichamo shto su ubacili BS planove od 3 seta (chest, sholder i hands) od kojih na sholderima i hendsima ima 2x2% kritikal .. naravno za huntere .. koliko sam uporedjivao sholderi i hendsi se vishe isplate nego od BSseta

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ti itemi su hunt/shaman =o)

da, po sirovim statsima se isplate vishe od BSa i treba da prestavljaju neki prelaz za one koji imaju BS ali josh ne GS...koji daje kritove levo i desno =o)

sve u svemu sad hanteri samo treba da budzhe to hit vishe nego to crit i damegea puna kapa =o)

Link to comment
Share on other sites

e da inache .. nigde nisam prochitao ZASHTO je hunter menjan ? mislim njegova korisnost u pvp i pve, dmg output i ostalo nisam nikad video da je bilo problema sa istim .. koji je oficijalni razlog bio ili su samo rekli balance issues ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam pregledo sve mail setove na allakhazam i ne mogu da nadjem ni jedan koji u sebi ima 2x2% crit :) Mozda sam neki preskochio, ali ja mislim da bi to mogao biti onaj zadnji: "highlander's fortitude" za koji jos uvek nisu ubacili statse. Lol, evo sad nesto kontam da posle novog patcha mozes hunteru opusteno nabit ~30% chance to crit [:D]

Link to comment
Share on other sites

Hunteri su bili beda za PvP - melle fight , sada sa ponosom kazhem da mog huntera moze dobiti samo poneki shaman :) znachi Markmanship ili Survival ili Beast mastery niko nezna sta da uzme :) ja sam se nabudzio u survival zbog 15% agija , 3%crit i 10% helta i veoma je dobro uradjen svaki talent tree sada .................gogo hunters...............

Link to comment
Share on other sites

Super sada vishe ne mogu ni huntere da ownujem :) so sad so sad ., so sad kada i ovaj nab kaze da su imba ... ffs ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kao warrior na lvl 60 sam imao neke sanse da roknem huntera, sada sam totalno bezpomocan [:D]

ebiga, aj jos neki upgrade rogua, i kao warrior necu biti sposoban ama bas nista da roknem 1na1 ... al ajde, mass pvp je i dalje u korist warra ( koji ima healbota iza sebe)

Sva sreca pa imam rogua, inace bi pizdeo :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Kao warrior na lvl 60 sam imao neke sanse da roknem huntera, sada sam totalno bezpomocan  [:D]

ebiga, aj jos neki upgrade rogua, i kao warrior necu biti sposoban ama bas nista da roknem 1na1 ... al ajde, mass pvp je i dalje u korist warra ( koji ima healbota iza sebe)

Sva sreca pa imam rogua, inace bi pizdeo :)

pa pre patcha bi trebao da si sevao hunte no frke.. i sad mozes ako nabacis opremu... mozes i maga da sevas, osim ako ovaj neodigra bez greske a onda nemas sanse skoro ni da ga udaris, ma mozes i druida isto kao i maga ... naravno pricamo ako imas dobru opremu

Link to comment
Share on other sites

Evo napravio sam huntera da probam odigrao 15 lvl-a na brzinu i stvrano sad kida.Zivotinja mi je tolko jaka da je ne mogu ubiti skoro uopste pet skilovi su sada extra uradjeni a i preradjeni talenti su ok.Improved aspect of the hawk sada daje procenat da pucas brze za 30% !!.Sa ovim sam cudo napravio ubio sam 3 lvl 15 moba odjednom (uz moj profi skill naravno :P)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...