Jump to content

Eurobasket 2005


Nykolla

Recommended Posts

shta su ubadali?

njihovih 40% za 3 naspram nashih 32% i imali su 51% za dva. To je daleko od ubadanja svega

Mene zanima gde je Tomashevic, i nije mi jasno zashto je Zeljko onako kasno ubacio Radmana, koji je ipak odigrao ok, s' obzirom da nije igrao vecinu mecha. Bodiroga nije dobijao lopte, a kad su mu davali pogadjao je, Miloje i Gurovic ko zna shta rade, obojica su se zaletali da shutiraju a kite su realno. A publika ko groblje.

Smatram te za potpuno dovoljno razumnog da zash i sam da su te priche o loshoj publici bullshit...

Tomash se ukochio :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam gledao celu utakmicu... ovo malo shto sam gledao, nisam video Vujanica... shta je sa njima... ?

Ne treba ih pljuvati... ja sam ochekivao poraz, ali nisam srao... Realno mi nismo vishe ono shto smo bili u kosharci... Ovo je daleko od tima koji je harao svetom do pre par godina... ali ne treba ih pljuvati... Davno sam chitao da odbojkashi ne dobijaju ni dinara od igranja u reprezentaciji... ne verujem ni da su kosharkashi neznam kako placeni za ovo... Svi mnogo bolje zaradjuju u svojim klubovima, iscimaju se sa druge strane sveta, dodju da igraju za dz, Potroshe ono malo vremena shto imaju izmedju 2 sezone i onda neko dodje i pljuje ih... sramota...

Link to comment
Share on other sites

Tuzna smo nacija... koliko ih je ljudi pljuvalo dok su bili u Indijanapolisu ali ipak su bili daleko pa su mogli na miru da rade i poprave ono shto ne valja...

@Spils

I shta imam od toga shto je on MVP? On ima ali SCG nema nishta kao shto ni Pamesa nije imala...

Alo pa ljudi svaka njemu cast ali dok on vodi igru svaki shut je njegov... shutne tri puta za redom onda baci loptu "ohladjenom" igracu... on promasi... onda ponovo sutne dva napada za redom... mora bre i on da se malo podredi vishe ekipi...

ON JESTE ODIGRAO NAJBOLJE, da se razumemo, medjutim da je on malo manje sebe forsirao a vishe druge igrache bilo bi bolje... sve pocinje od pleja...

Da li sam u pravu videcemo veceras i kada budemo igrali u 1/8, 1/4 finala...

Novicki me je totalno iznenadio koliko se podredio ekipi... svaka cast...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Dobicemo preostale dve tekme u grupi...

A da li ce to biti ubedljivo ili na frku iskljucivo zavisi od psiholoske stabilnosti igraca koja je opet u direktnoj vezi sa ponasanjem publike...

Videcemo sta ce biti...

Inace losi rezultati nisu posledica selekcije igraca, vec neuigranosti i lose koncepcije igre (a sinoc i ponasanja sramotne publike). One price sto nije dosao ovaj umesto onog ne piju vodu.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Pa slazhem se ali jedini je on odigrao solidno.Problem je shto mu Obradovic ne dozvoljava da igra pleja.Uvek je u igri ili Jaric , koga ja jako ne volim, kao igracha, ili Avdalovic, koga cenim jedino u odbrani.Ne znam da li ste primetili, koliko je Jaric duela 1v1 u odbrani uspesno odbranio ( rachunajuci i lichne greshke )? Retorsko pitanje, procentualno , veoma malo.Spor je, koga god da chuva, pretrchi ga.

Link to comment
Share on other sites

koliko me je razocharalo sto su shpanci bili bolji od nas i bez gasola toliko su me razocharale novosadske pichkice... ono je tuga...oni da navijaju sa ole-ole spancima protiv sopstvene repke?!?!? to su idioti

generalno mislim da je najveci zajeb bilo prvo poluvreme gde smo mi pokshavali da sa najvishom/najsporijom petorkom igramo protiv najbrze shpanske petorke... taj zeljkov promasaj mi totalno nije jasan.. niti da vidi da jaric nema veze i da ubaci nekog zivljeg... tak kad smo ubacili brze igrace koji bi parirali sa njihovim igrali smo egal koliko toliko... ali je uvek bilo -14 za njih iz prvog poluvremena

nekako su sve izmene previse sporo dolazile.. tajmauto isto... totaln pogub sto se vodjenja tekme cini mi se... a one sudije kao sa lijane da su skinuli.. nikad mi nece biti kako na evropskom prvenstvu moze da bude sudija iz slovacke!?!? gde je taj naucio da sudi dobro kad im je kosarka na nivou naseg hokeja

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

omaleni izraelac kome je lupio 3 banane, ima 2.12 . Generalno, Krstic i Milichic su odigrali na nivou, Rakochevic solidno,i to je to.Letonija me odushevila, pogotovo shto smo nas 5k srba navijali za letoniju,a u sali su bila ukupno 4 shpanca , odnosno vidljiva shpanska navijacha :p .Sve u svemu , bojim se letonije.

Link to comment
Share on other sites

Zbog obaveza sam bio na mechu Slovenija-Grchka (i pored lepe pomoci sudija (jebo ih Grk predsednik FIBA), lagana pobeda Slovenije), ali koliko sam video iz statistike, Robija je shvatio da Draza ne treba da ulazi, a i Bodirgoa je odigrao 12 minuta, pa smo naravno dobili...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Publika mnogo bolja, igra ne toliko ali bitno da smo dobili tekmu. Frka prve tri cetvrtine, u cetvrtoj smo konacno pokazali pravo lice.

Milicic sabija, Krstic se malo osvestio, Rakocevic standardno dobar, ostali tu i tamo.

Aj da pobedimo i one Letonce, pa posle sta nam bog da...a dace...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

ja sam srecan shto smo dobili Izrael... pretpostavio sam da ce tekma biti teska medjutim nasi su odradili posao maximalno u 4/4.

U 1/8 finala ako Bog da idemo na Francuze a u finalu na Litvaniju [ako to dobijemo eto nam zlata][DOBICEMO!]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

previshe losih pasova ide pod kos... samo da se centri ne izvlace na trojku i da ne pocinju odatle da organizuju napad[protiv Izraela ti je bilo minimalno, ali protiv Spanije...]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

imam jednu zhelju.

a to je da ljudi prestanu da meshaju jebenu letoniju i litvaniju.strashnooo.onaj hrvat komentator u par navrata je napomenuo da igraju protiv letuanije,pardon letonije:)(u novinama pishe da braca lavrinovic igraju za letoniju)

btw litvanci su mnoooogo jebeni.shta su uradili hrvatima u 3. chetvrtini...ne d'o bog da se sretnemo sa njima.

francuzi su pokazali da mogu daleko,isto kao i mi,ako krenu da igraju barem preko 50% svojih mogucnosti.

samo da skapiraju ovi nashi da svako mozhe da nas ponizi(iskreno mogli su i izraelci da nas dobiju)ako se ne budemo trudili.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

imam jednu zhelju.

a to je da ljudi prestanu da meshaju jebenu letoniju i litvaniju.

Letos na juniorskom kada sam radio sa Letoncima, u hotelu mi dolaze iz perionice i daje mi dresove, kao-evo gotovi su vam dresovi, u torbi su naravno bili litvanski... ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

semi-ot: zašto mi letoniju zovemo tako? jel to nešto ko beč? (beše ga tako zovu još jedino mađari, jelda tibore?)

a dobri su i razni vonabi prevodioci kad na tv-u kažu latvia a oni to samo ponove..

nego, daj da sredim naslov jebenog topika više.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...