Jump to content

Raspad


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa www.wow-europe.com:

Blizzard game master:

Hello,

Currently most players are having trouble connecting to most realms. This is due to the sheer volume of players currently attempting to reconnect. Some players are getting through though so i you keep trying or try a little later you should be able to connect.

Neki lik koji mu odgovara:

Well, more than 1 hour has passed but still cant connect... when is later?? This night, tomorrow?? End of the week?? Or end of this year??

I have no patience left since july...fix the damn things!!!

I am spending my money not to have patience but to play this game.

Lol, umro sam od smeha na ovu zadnju rechenicu. So true [:)]

Link to comment
Share on other sites

LJUDI...izvalio sam ih ! ! !

ovo je sve namerno da bismo mi sporije lvlovali...jer kada stignes do 60 igras jos koji mesec i smori te WoW

Oni bre gase servere da bi ljudu sporije lvlovali i samim tim duze igrali.....

Je li...jesi ti debil?!

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Svima vam je dobro doslo da odspavate/pojedete nesto/istusirate se/izadjete napolje ili nesto sl tako da nemoj da serete mnogo:D

Upravo tako...

Jebote sta je sa vama, imate li vi zivot... Vau, ne mozete da igrate wow par sati, bash shteta. Propade dan...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti Blizzarde mater usta! Ladno ne mogu da verujem...Idem veceras u Baron run i jedino sto mi treba su BS pants od barona. I sve je bilo super dok nismo ubili Ramsteina. U tom trenutku sam popushio disconnect. I uspevam da se ulogujem koji minut posle i ljudi me cekaju kod barona...a onda jos jedan disconnect. I onda pokusavam da se ulogujem jednom, dvaput, triput, i svaki put me izbacuje zbog glupog ghosta. Jebo im ghost mater koji su ga kurac podesili da tako dugo ne mozes da se ulogujes. I u trenutku kad sam se konacno ulogovao na ekranu mi se pojavise dropovi...izmedju ostalih i BS pants koji je otisao drugom hunteru (dogovor je bio da mi ga prepusti, ali posto nisu znali da li cu da se vratim onda je rollovao).

Nek ide sve u kurac, ko ce sada ponovo da se cima jos 15 puta dok ponovo ne dropuje BS pants [:(!]

Link to comment
Share on other sites

A kako je modjo iskusno dosao da ih ishejtuje ;)

Paaa... (mi smo se dogovarali sa zokijem), stvar je u tome sto ti ne znas da sam u medjuvremenu poceo da igram WOW (kad ne dobih guild wars na wcg), tako da imam puno pravo da prozivam :)

Ali stvarno. Potpuno mi je jasno zasto je WOW navlaka, ali ljudi, dajte malo samokontrole...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Kad samo pomislim da sam hteo da kupim WoW...

Ljudi vi ne vidite sebe...vi ste jebeni frikovi!

aj sledeci put malo bolje biraj reci, ja sam recimo budan od 8 ujutro, jebavam se po banci, pa onda na faksu i posle u citaonici i dodje kucu rucam/tusiram se/odmorim i hocu da se malo opustim uz moju omiljenu igricu koju btw placam da bi igrao i da bi bila stabilna, kad ono serveri pali bez razloga, tj zato sto nekog tamo boli kita da ih popravlja iako ga ja placam da bi to uradio, i onda se nadjes ti da mi kazes da sam freak zato sto sam hteo malo da se razonodim pre spavanja? lepo si rekao da si HTEO da kupis wow, tako lepo sad idi sa ovog dela foruma jer ga NISI kupio

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

A sta ja da kazem ja sm dobio otkaz u vojsci gde sam radio kao podoficir posle 15 godina sluzbe u istoj.

Onda sam natrco na WoW i od tada ne izlazim iz kuce i samo igram WoW sto neki mozda mogu da i vide posto se neskidam sa 2 servera gde igram. Pauzu u igranju pravim samo kada se moram javiti u siz za nezaposlene jednom mesecno i kada moram izaci iz kuce da uplatim za ADSl :)

Normalno tu je i pauza svake srede kada se naspavam ko covek malo.

A tu su i neplanirana obaranja igrice u vidu pada servera.

No sve u svemu moj zivot je sasvim normalan posto 3 meseca nisam u sustini izaso iz kuce :)

Zivio WoW :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...