Jump to content

shta biste ostavili, a shta eliminisali na planeti


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E vidish mene su smorili hejterski topici

ne znam odakle tebi ideja da je ovo hejterski topic :/ , ideja ovog topica je da svako predsttavi svoju ideju boljeg sveta, a ne kako i koga/shta bi unishto, ako sam dao pogreshnu sliku iz mog 1. posta ja se vajstinu izvinjavam. Dodushe, jedno se granichi sa drugim, ali ipak... magnati nafte su to zashluzhili!! [}:)] , a shto se tiche lepih amerikanki, toga ima slabo, sve se navatalo na przheni sir i masne hamburgere pomeshane u kashu sa Colom

[:0]

Link to comment
Share on other sites

eleminisao bi svu zensku odecu(ostavio bi samo odecu za debele) ili ih ne bi pusta da izadju iz kuce....ma eliminisao bi sve debele i previshe mrshave....ne u stvari ne bi mrsave one lako mogu da se ugoje...ma ne nemam pojma obrisite post...

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

eleminisao bi svu zensku odecu(ostavio bi samo odecu za debele) ili ih ne bi pusta da izadju iz kuce....ma eliminisao bi sve debele i previshe mrshave....ne u stvari ne bi mrsave one lako mogu da se ugoje...ma ne nemam pojma obrisite post...

legendo [jupi][:D]

Eliminisao bih Ameriku i Albaniju(drugim rečima zlo). [:)]

[stator]Eliminisao bih Windows[/stator] [:D]

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

[PCTV]Jest da eliminisem Win i onda ljudi prestanu da kupuju FW, AV i Spyware remove-re onda nasa jadna i napacena drzava ne ubere te poreze i onda ne moze da od tih para investira u nase jadne i napacenje bolnice koje nemaju ni za vodu. [/PCTV]

[:D]

Bahhhhh oni su tu mnogo bolje srocili od mene [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...